Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: FULL INT SWORD CHARACTER YAPILANDIRMA YARDIM LÜTFEN

realjam
    Misafir

Standart FULL INT SWORD CHARACTER YAPILANDIRMA YARDIM LÜTFEN

Ben full int wrod character açtım ama forcede tereddütte kaldım. coldmu firemi? full int olduğu için en yüksek damage vermek amacı ile fire düşnüyorum. ama cold seçersem de çok seri damage vuracağı ve hep donduracağı için çok iyi bi character olur diye düşünüyorum. ama full int bi çara cold iyi bir fikirmi?

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 LeweL fuLL int bir char sahibi oLarak sana önerim Lithning yada fire. Bunun dısında coLd sana dmg anLamında bişey katmayacak. FuLL int charLarın en önemLi özeLLikLeri yuksek dmg a sahip oLmaLarıdır. Aama sen coLd tercih edersen bundan feragat etmiş oLacaksın. Tabi defans konusunda coLd sana master 80 iken %9 avantaj sağLayacaktır ama bu açıgını itemLe kapatman mumkun int charım oLsun diyosan sadece fire yada Litgnin master seç derim

realjam
    Misafir

cold süper olurdu ama magical atağı iyi değil. ben fire seçicem yan skilim lightning olacak. lightningde magical atak bufları ve grass walk serileri de buf skilleri için ful int çar için en iyisi. hele bi 30 lwl yaparsam kısa bir sürede nukelerimle kimse tutamaz ama cold ile pvpde adamın damage vurması mümkün olmayacaktı birde güzel bi blocklu kalkan ve criticli silah ile cold süper olurdu. ama en yüksek damage vermek daha cazip geliyo bu yüzden fire seçicem.

KAZIMSER
    Misafir

ÇOK SP KASACAN HEMİDE ÇOKKKKK AMA ?KENDİNDEN 5_6 LVL YÜKSEK YARATIKLARDA KASABİLECEKSİN FİRE İLE BAŞLA İLERDE 80LVL OLURSAN COLDUDA AÇARSIN

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence fire ve lithning kullanmalısın.

Çünkü fire ile çok fazla vurursun. Ve de fire el yakma skillini kullanmalısın. vuruşlarını çok fazla arttırır.

Lithningde de koşma skilli olduğu için onu açman lazım ve bununla birlikte nukesini da açarsın. Koşma skilli neden lazım olucak dersen, bi canavardan diğerine ne kdr hızlı gidersen o kdr hızlı kasılırsın.

Ayrıca lightningte lion shut skilli de var ve bu skill çok işine yaricaktır. Bi nuke ve lion shut atarak canavarları rahatlıkla, seri bi şekilde kesersin.

Alperim
    Misafir

Bence düşünülecek fazla birşey yok master illaki fire + yan skil ihtiyaca kalmış...

arapkadri
    Misafir

Bence yapılandırma : bicheon 80 / lightning 80 / cold 80 / heuksal 60 şeklinde olmalı.Cold bi nukerde olmazsa olmazdır.Sadece nukeleri için düşünmemek gerekir yani nukeleri dmg. olarak yetersizdir fakat karşınızdaki rakibinizi yavaşlatmak ve durdurmak için ve size vereceği mükemmel phy. deff. ( yeni Snow Shield ) için cold mutlaka maxlanmalıdır.

ikinci bi yapılandırma seçeneği ise fire 80 / lightning 80 / cold 80 / heuksal 60 ( Bicheon skillerini kullanmayan nukerler ).74 Lvl s/s nuker sahibi olarak bu yapılandırmayı düşünüyorum.Görüşüm kesinlikle colddan vazgeçilmemesidir.