Anketimiz: Siz hangisini tercih ederdiniz?

Katılımcı sayısı
9. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Rogue(Assasin)

4 44.44%
  • Rogue(Archer)

3 33.33%
  • Warrior

2 22.22%
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Rogue mi Warrior mu?(ANKET)

Ozeidon
    Misafir

Standart Rogue mi Warrior mu?(ANKET)

Arkadaşlar ben konuları inceledim.Bazı konularda rogueyi övüyorlar bazılarında warrioru.Ben bu ikisi arasında gidip geliyorum.Bu yüzden bi anketle bu ikisini kıyaslamak ve 24 temmuz sabahı buna göre char açmaya karar verdim ve tabiki anketin yanı sıra görüşlerinizide yazarsanız (rogue ve warrior hakkında) çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

xorhunx
    Misafir

ben söliim clericden dönme bir warior heralde asas olsa daha iyi olur ama 50lwl a kadar clecir gelsin 9lwl farmla gelsin
    saol L.MOSA İnşallah doru demişimdir
    arkadaşı myukarda demin yazdıım orjinal mesaj duruor alıntı olarak aldım onu kendimden alıntı bu konu kalabalık olmasınde yeni mesaj atmıorum urdan oku lütfen
    cleric karakteri ni biliorsundur L.MOSA abimin dedine göre o oyunda yıkılmaz we yıkamayan bi karaktermiş wede özellikle eğer siz bu charı wariora çevirriseniz 50lwldan sonra yani warior skillerine başlarsanız asla ölmeden çok kişiyi birden öldüre bilirmiş umarım şimdi olmuştur

berkay9494
    Misafir

bu nedemek

Ka-Boom
    Misafir

Karakterlerle statlarlarla sro da güç ölçülmez iseterseniz hybird ister pure karakter olsun item i olmadıktan sonra fıssss...
    Oyunda herşey itemdir.

V.I.P. Aydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya biri bana sunu acıklasın pls şimdi glavie nin yenı adı nükün yenı adı bunları ve bazı seyleri acıklarmısınız

...

Ozeidon
    Misafir

Bunu bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.Cleric tamam güçlüye benziyo ama papaz yani en nihayetinde. Ama yinede iyiymiş.

Ozeidon
    Misafir

Tamam bu sefer anladım .Knight deki priest gibi onuda her party ye alıyorlardı.Senin sorular ve cevaplar duyurun iyiymiş.Ne zaman açacaksın.Bellimi?