Toplam 9 sonutan 1 ile 9 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: EN Y PARA KAZANMA YNTEM

realjam
    Misafir

Standart EN Y PARA KAZANMA YNTEM

oumuzun almaya tenezzl etmedii alchemy materials ler oyundaki en fazla para salayan itemlerdr. rnein lwl 1 siniz ve mangyang kesiyorsunuz. iinden bir straw dt. aklma gelen sadece bu imdilik. iinden denler lwl 1 fire lwl 1 earth lwl 1 wind lwl 1 water elementleri sizce ka para eder?
    ite o almaya tenezzl etmediiniz elementler lwl 1 olanlar pazarda tanesi 250 golda hemen alnr.en dk fiyat bu bence yani bir straw 1000 gold eder. yle bir hesap yapalm. greviniz var daha 2 degree itemler karamyorsunuz. lwl 1 elementlerle hesaplayalm. 100 er tane tm elementlerden topladnz diyelim. 250 gold dan satsanz 400 tane element 100k eder. 400 tane elementi karmay deneyin bakalm ne kadar ksa srede karrsnz. hele birde tavan alrsanz topladklarnz elemente evirip zengin olursunuz.

realjam
    Misafir

ayrca bir ey daha. destroyer rondo da fazla kullanlan bir ey deildir. eer elinize bir item geerse bunu npclere satmayn sakn. giidn onlar destroyer rondo ile elemente evirin. sonra elementleri toplu olarak satarsnz. bu arada wind 2 elementlerin tanesi donwhangta 2k gold ediyor. npclerde 2 degree itemler en fazla 4500 gold. iindende byk ihtimal ile wind 2 element der. iinden 5 tane wind 2 dse 10k gold eder ite size para.. teki elementleri saymyorum bile.

1k 2k ile uralrm diyenler vrdr kesin. elementler 5 tane 10 tane pazara konulcak itemler deildirler. 200 300 tane toplarsnz sonra satarsnz.

zafo
    Misafir

bence 8 degreye kadar gereksiz bir ura 8 degreden sonra ie yarar genede paylamn iin saol

V.I.P. Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    19.06.2007
    Bulunduu yer
    Antalya/Mnvgt .[uA]ydN`o7

Alnt DarkLord~********* Nickli yeden Alnt
    lk paragraf konuya cevapdierleri iimden geldii gibi
    iinden geleni yapman gzel birey
    su server konusunda ne kadar ciddisin ??

...

realjam
    Misafir

yani hi olmazsa 25 lwl de 1lwl kervan yapacanza o sre iinde bi yer bulun ve oyuncularn brakt alchemy materials leri toplayn ok daha fazla para alyosunuz. 15 dakika iinde eziklik yapp yeoha larn iinden denleri topladm millet almyordu. sonra hepsini elemente evirdim. sattm 75k para kazandm. para gerekiyosa en iyisi bu. fakat paranz varsa ** yapn. dw ye gidin weapon elixir leri 75 k dan satanlar var. aln 175k ya koyun satn.. piyasay kontrol etmeniz lam iyi bilmeniz lazm.

quarantina
    Misafir

ben de yeoha lardan topladm element e ewirdim ama kimse almo nerde satarsam millet alr

mega389
    Misafir

piyasa bu aralar acayip dst

zellikle elixir gibi itemleri simdiden toplayp 90 lw geldiinde satmak lazm

ayn sey itemlerdede gecerli.her sey cok ucuzlad.o yzden item alncaksa simdi alnmal.

elinizdeki her seyi biriktirin 90 lw de byk bi patlama olacak.bu patlama sadece 70-80 lw leri etkilemeyecek 64 silahnn deeri artarda 60 silahnn artmazm oda artar o yzden simdi bi sey satlmamal satcaksanz alchmy satn ama oda 90 lw gelince patlcak 80 lw geldiinde le olmutu zellikle weapon elix ler cok pahalya gidiyordu simdi 75k olduunu grnce insan bi ho oluyo :-D :-D bu kdr bitti

Sayglar

metehan388
    Misafir

Standart Ever Karde!

Bak karde biz byle GM lik satarz 600 ytl ye Sonra Bot satarz silk satarz 10 tane gm kar herhalde 1 ayda Sonra 6000 kiinin 100 kiisi silk alsa ka silk olsun 200 silk Sonra GM olmadan Silkroad hesab satarz nk kii editleyebiliriz SOnra mesela LvL ykseltme yaparz mesela 1-33 lvl deriz fiyat veririz 30 ytl 1-80 200 ytl byle dk fiyatlarla steliktee Dedicated Server sorun burda Dedicated Serverde o 15.000 ytl her ay veriliyor. Ya imdiden Bir ayarlaym GM olmak 600 ytl
    LvL up syleyin bot 15 gnlk 15 ytl olsun. 100 Kii 500 silk alsa bu iten kara bile girebiliriz. Benle ortak olursun ama silkroad online ynetimiyle bir iletiime ge Ama bizim serverlerimizin silk item satlarmza karmasnlar. my english is not very well O yzden bir mail atarsn adamlara

CepBoyZ
    Misafir

bende level 5'ten beri element yapyorum.
    baz geceler ayorum oyunu sabaha kadar 1-2 milyon kazanm oluyorum.
    hepside elementler sayesinde...