Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Birkaç Sorum Olacak

Black Falcon
    Misafir

Standart Birkaç Sorum Olacak

silkroada yeni başlamış sayılırım yaklaşık 1,5 hafta oldu birkaç soru soracağım

1- Full int spear bir char açtım skillerden fire ve lightninge veriyorum (fire ağırlıklı) sizce iyimi yapıyorum?

2- Giysi olarak armoru seçtim sizce değiştirmelimiyim?

3-30 lvlde nuke atacağım inş. 30 lvl olunca daha güçlü nuke atabilmem için tavsiyeleriniz nelerdir?

4-Takılara fazla önem vermedim takıların çok büyük bir etkisi oluyomu yani takarsam daha güçlümü vururum?

bu soruları cevaplarsanız çok sevinirim

Bu arada 25 levelim

Oyuna girdiğimde skillerin resmini çekere foruma eklerim

Black Falcon
    Misafir

yeni üye olduğum için resim gönderemiyormuşum yarın göndericem inş.

eMRe__TR
    Misafir

Standart Re: Birkaç Sorum Olacak

Alıntı Black Falcon Nickli Üyeden Alıntı
    silkroada yeni başlamış sayılırım yaklaşık 1,5 hafta oldu birkaç soru soracağım

1- Full int spear bir char açtım skillerden fire ve lightninge veriyorum (fire ağırlıklı) sizce iyimi yapıyorum?

2- Giysi olarak armoru seçtim sizce değiştirmelimiyim?

3-30 lvlde nuke atacağım inş. 30 lvl olunca daha güçlü nuke atabilmem için tavsiyeleriniz nelerdir?

4-Takılara fazla önem vermedim takıların çok büyük bir etkisi oluyomu yani takarsam daha güçlümü vururum?

bu soruları cevaplarsanız çok sevinirim

Bu arada 23 levelim

Oyuna girdiğimde skillerin resmini çekere foruma eklerim
    1)Fire ye wermekle bi kere en iyisini ediyosun
    2)Giysi konusunda bişi söliyemiycem ama benim intçilere tavsiyem garment. Zaten int hızlı kasar koşmanızda fazla olursa daha hızlı kasarsınız ve mp den %10tasarruf sağlarsınız.Defans düşük olur derseniz zaten canawarlar size dokunamadan ölüp gidio
    3)Elinde adam gibi bi silah olur wede lightingin skillerini açarsan çok iyi wurursun.
    4)sen intçisin canın az canın azken 30 lwle kadar defansının ii olması lazım.Takılar sana defance werir

Black Falcon
    Misafir

cevapladığınız için teşekkür ederim ama iyi bir silahdan kastnız nedir yani sos falanmı olmalı şimdi elimde 24 lvl +3 spear var zaten lightningi 20lvle kadar getirdim fire ve lightning nukelerini kesin açıcam zaten onlarla kascam birde bu charı açmadan önce bir sürü rehber okudum zaten int olduğum için armor giymeliymişim ama başka bir forumda garment giymem gerektiği yazıyor ? kesin bir cevap yokmu armor deyin yada garment deyin

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lvl 80 bir full int ile oynamışlığım var ve garment kullanmanı öneririm. Armor full str lere karşı pvp de koruma sağlar, 10 saniye geç ölürsün
    bence garment in pot kullanma ve hızlı hareket etme avantajlarını kullan.
    Full int spear in full int sword dan damage daha fazla olacak elbetteki ama kalkanı olmadığı için daha zayıf olacak. işte bu yüzden spear leri (2int 1str) hybrid yapıyorlar.

berkay9494
    Misafir

bak tafsiyem heryere yazıyom bıktım

full intler : armor,pocektor
    strler: garment
    hybirdlerrocektor

nukeyle beim seni tek alıırım bana dalaşmayın 40oldum
    tg yi sabah 11.30 da 28 lik kesti sende tg ye gel 28 fe yüksek lwl yoqsa tg senin