Dün gce başımdan geçen olayı en başından anlatmak istiyorum.

Kısa bi süre önce ThePoeniX guildine girdim.Çarımı kascak birini arıyodum.Guilde sürekli msj atıyodum birini bulabilmek için.Ardından ''DLL'' nickli bi şahıs ben kasabilirim bende 2 PC var dedi.Peki olur falan ne kadara kasarsın muabbetlerinden sonra .54 LvL ticketlı charı 64 LvLa kadar kascak ve alcağım botun kalan kredisi ve 25m gold onun olcaktı anlaşmamız buydu.Msn den sürekli konuşuyoduk.İyi birini benziyodu ilk başlardı.Muhabbtii falan iyidi.

Herşey buraya kadar iyi gidiyodu.Çocukdan kasa çarımdaki itemleri ve bi miktar goldu yeni açtığım chara aktarmasını istedim.Peki dedi ve msnden şifreyi yolladım ona.ben onu yeni açtığım charla janganda bekliyodum nerdesin diye sorduğumda geliyorum az kaldı,geldim sayılır.beni böle oyaladı biraz.Hafiften kıllanmaya başladım.sonra baktımki Msndende çıkdı.Bendeki kıllanma hat saffada.Bu olaylar gelişirken ''DLL'' online.Sözde o charın başında Kankisi oturuyo.Hemen PM attım DLLyddiki emrenin elektirikleri gitmiş.Cep.den konuşuyoruz.Ahanda bu söz dananın kuyruğunun koptuğu an oldu.direk şifre değiştirip çara girdim ve ne görem.Hem esas çardaki hemde kasa çarındaki bi ton sos item ve 33m gold uçmuş.Ve guildden beni atmış.Direk nickini iyi hatırladığım birine PM attım.The_Xe ye çok teşekkürler bu konuyla ilgilendi.DLL ben çalmadım dedi.Ne kadar inandırıcı bilmiyorum.İtemlerimin hemen hemen hepsini aldım 33m gold hariç..Burdan ona sesleniyorum o gece kafam biraz güzeldi.Şimdi adam gibi konuş benle o itemleri senmi çaldın.33m goldum nerede !!!!! Şimdi siz diceksinizki tanımadığın adama nasıl verirsin şifreni nasıl güvenirsin.ThePhoeniX guildi bi referans oldu...

Herkese iyi oyunlar.Yazımı okuduğunuz içinde sağolun