Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: FIRE full str bow ve glavie nin farkları nelerdir?

aradeth
    Misafir

Standart FIRE full str bow ve glavie nin farkları nelerdir?

soru başlıkta.

full str fire blade,glavie,bow en iyi pvp charları.blade düşük damagesinden ve skillerinden dolayı kasması biraz zevksiz.bu yüzden öğrenmek istediğim full str bow ve glavie charlarının birbirlerine + ve - leri nelerdir?

mesela weapon skillerinde glavie bowa göre daha fazla damage verio ama parantez içinde yazan vuruş yüzdeleri bowda daha fazla.ama 60+ levellarda açılan glavie skilleri ise bowa göre 90-100 daha fazla damageli.

1. kısacası karşı karşıya gelen full str fire bow ve glavie den hangisi birbirine daha ağır basar?

2. bow daha fazla damage, glavie daha fazla defans mı verir?

3. ve diğer bir soru bu büyük güncellemede archerların bazı hataları kapancak diye birkaç sitede okudum.Bundan kasıt nedir?

şimdiden bilgilerini paylaşanlara teşşekkürler.oyunda gerçek deneyimleri olanlar cevap yazarsa pvpdeki en güçlü charı bulmuş oluruz

(bence.... diyecekler lütfen mesaj atmasın,gerçekten bilgisi olanlar paylaşsın ki, forumdaki bilmeyenler öğrensin)

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Buna cevap almak zor. Çok sayıda pvp videoları var ama üzerlerindeki itemlar birebir aynı olmadığı için karşılaştırmak zor. Ben sadece full int sword shield yapmıştım red sea de. Benim gördüğüm full int lerin unique kesmede 1 numara fakat pvp de kolay lokma oldukları (yarkan ı dibinden tank misali kesebilmeme rağmen).
    Şu an poseidon da bir full str glaive (lvl 26 66k sp), bir full str blader (lvl 25 65k sp) ve bir hybrid spear (lvl 25 47k sp) yetişiyor. Bu üçü arasında pvp ler yapıp kendim bizzat görebileceğim olayı ama daha çok var.

Forumda hem full str bow hemde full str glaive karakteri ile oynamış arkadaşlar var, belki onlar bir yorum yapabilir.

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben full str glavie oynadım(benim zaten bence en iyisi.. çünkü ne pvpde yatıosun nede uniquelerde bence çok sağlam bi char ben full str olarak glavie full int için sword kalkan en iyisidir...
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

aradeth
    Misafir

cevaplarınız için çok teşekkür ederim.ama bu str bow un hiç bir artısı yokmudur oyunda?

daha doğrusu ok kullanan bir char hızlı lvl kasmadan başka bi artı sunmazmı?

aynı leveldaki, glavie kullanan bi charı yatıramaz mı?

kısacası bu okçular ne işe yarar?lütfen yüksek lvl archer char ı olanlar bilgilerini paylaşsın...

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bana göre okçular bi işe yaramaz özellikle coldsa..ama bilen arkadaşlarımız varsa onların yorumlarının almaktada fayda var
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aslında olayı anlamış sayılırsın , ama olay attact rating de bitiyor , ve heuxal ( glavie ) skilleri > pacheon ( archer) skillerine göre birazdaha yüksek stat ' lara sahiptir...

cap80 ' e göre bi kıyaslama yaparsam ( uzun süre archer char ile oynadım ) ; archer kasması zevkli , oynamayı bildikten sonra pvp ' dede oldukça zevk alabileceğin charlardan birisidir..zaten player ' lardaki itemler , skiller , silahlar birbirlerinden tamamen farklı olabildiği için açıkçası bir kıyas yapmak bence doğru deil.

Eğer full str archer , glavie char açıcaksan , attact rate katmak ( blue & white hawk ) için pacheon mastery lvl ' i olabildiğince up' lamalı , ve öncelik heuxal ( glavie ) skillerinde olmalıdır..

sonuçta hawk serisi attact rate katmakta ve buda senin ( daha çok pvp de kullanılıyor ) daha çok dmg vermeni sağlamaktadır....

Umarım biraz yardımcı olabilmişimdir... İyi forumlar

apachememo
    Misafir

benim venice de 78 lv full str blader charım var 74 lv de calındı ve sonra soyulmuş bir şekilde geri aldım.. açıkçası 74 lv de çalınmadan önce full blue final 8d itemler vardı blade +6 kalkan +6 idi sikll ler max .. pvp lerde thief-hunter savaslarında kolay kolay yatmıyodum benden yükseklere kafa tuta biliyodum uniquede kesmişliğim var ama yarkan biraz zor sun lu adamlar kesiyor hep.. ama gelin görünki charım soyuldu ve toparrlamaya çalışıyorum artık final 8d item giyiyorum (bluesuz) +3 blade shıeld takıyorum inanın kimseye bişey yapamıyorum ..yaptıklarım ouyo tabe açıkçası blader de güzel chardır fakan itemlerinin dayalı döşeli olması en az +7 blade takması şart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!