Toplam 17 sonuçtan 1 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: SRO avrupa client ini indirmek isteyen okusun

cemsagir
    Misafir

Standart SRO avrupa client ini indirmek isteyen okusun

öncelikle silkroadın resmi sitesine girip data bank bölümünde en üste iki dosya war. 1. dosya torret programı 2. dosya indirmek için kullanacağımız torrent dosyası. iki dosyanın boyutu çok az ancak client 867 mb . indirdiğimiz dosyaların ikisinide kuruyoruz . kurduktan sonra ikinci client dosyasına tılaladığımızda torrent programı gelecek. programın sol üst köşesinde add torrent diye bir simge war bu simgeye tıklayıp c:/downloads a girip ordaki dosyayı seçiyoruz dosya nmeye başlayacaktır. indirdikten sonra kurabilirsiniz İYİ EĞLENCELER

xorhunx
    Misafir

OHOOOOO KANKAAAA ben o yol yavaş oluoda die isiteye upluad ettim fos bölümünnün dier bölümüne gir 18mayıs tan sonra sro kullancak lar fln yazıo gir oraya hjızlıca indir bide rep wer saoşl bye

karakan14
    Misafir

KONUYU ACAN KARDESI DÜZELTIYORUM HERSEY DOGRU AMA INDIRDIKDEN SORA INSTALL YAPMICAKSINIZ DAHA DOGRUSU
    YAPILMIYOR CÜNKÜ HENÜZ 18.INDE UPDATE OLUCAK ONDAN SORA
    CLIENTI KULLANABILIRSINIZ INSTALL ETMEYE CALISSANIZ BILE INSTALLL ETMEZ CALISMIYOR HENÜZ CLIENTI INDIRDIM KENDIM KURMADIM HAZIR DURUYOR UPDATI BEKLIYORUM ZATEN BÖLE OLUCAK RESMI SITESINDEDE ACIKLAMALAR YAPILMISTIR ONLARIN TÜRKCESIDE BURDA ZATEN YAYINLANMISTIR KONU ACARKEN LÜTFEN DOGRU HABERLERI VERMEYE DIKKAT EDELIM...!!!Saygilarimla,

cemsagir
    Misafir

BEN ZATEN OYUNU İNİSTALL EDİYOZ DEMEDİM İNDİRDİĞİMİZ TORRENT PROGRAMINI YÜKLÜYORUZ

karakan14
    Misafir

Standart Re: SRO avrupa client ini indirmek isteyen okusun

Alıntı cemsagir Nickli Üyeden Alıntı
    öncelikle silkroadın resmi sitesine girip data bank bölümünde en üste iki dosya war. 1. dosya torret programı 2. dosya indirmek için kullanacağımız torrent dosyası. iki dosyanın boyutu çok az ancak client 867 mb . indirdiğimiz dosyaların ikisinide kuruyoruz . kurduktan sonra ikinci client dosyasına tılaladığımızda torrent programı gelecek. programın sol üst köşesinde add torrent diye bir simge war bu simgeye tıklayıp c:/downloads a girip ordaki dosyayı seçiyoruz dosya nmeye başlayacaktır. indirdikten sonra kurabilirsiniz İYİ EĞLENCELER

senin yazdiginin kalinina bak!

cemsagir
    Misafir

karakan ne demek istedin anlamadım

xorhunx
    Misafir

http://sro.onlineoyun.gen.tr/18-temmuzd ... t8127.html
    gir buraya orda yazıor ne güzelce fos u indirme şeyleri
    burdan 30kb ile sen indion bi 30da başkasına gidior kotanıza hızınıza yazık benim linklerden indir daha klay olur

MoonGuardian
    Misafir

böyle mi olacaktı ?
    inş. doorudur

Ozeidon
    Misafir

Ben şahsen kendim senin yaptığın gibi yaptım.İyi sen bekle bazen 7 saatte %1.1 artıyor ama gece olup sabah uyandığında %51.1 oluyor o gün içinde doluyor.Ben 2 günde indirdim.Eğer indirmediysen dayan elbet 18 temmuz gelmeden indirir.

Ozeidon
    Misafir

Bişey daha asıl iş bunu indirdikten ve 18 temmuz geldikten sonra ne yapacaz.

MoonGuardian
    Misafir

aynen bir de ben gece boyunca bilgisayarı açık bırakamam of

karakan14
    Misafir

Benim internet 6000lik almanyada böle inter hizlari var benim yalanim
    yok 3 saat içinde indirdim aslinda daha hizli indirirdi ama torrent yavaş çok yavaş!

MoonGuardian
    Misafir

keşke bende de öyle olsa 3 saat flana böüğğğğ
    ya bunu flash getle fln indiremiyoz mu illa 4torrent midir u torrent midir nedir onla mı indirmemiz gerek?

cemsagir
    Misafir

sağlam olsun orjinal yerden indireyim dersen bundan başka bi yolun yoq ama
    foruma bi arkadaşımız (ismini hatırlayamadım şimdi) torrenle indirip deposfiles sitesine upload etmiş istersen ordan indir. o 3-4 saat sürüyo.

Ozeidon
    Misafir

Bak bu sayfada bi arkadaşımız var adı x le başlıyor.Onun mesajında bi adres var ona gir orda çabuk indirebilirsin.

MoonGuardian
    Misafir

o o muydu sağolun ordan indiriyorum

arkadaşın adı xorhanx