Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Nüker ile ilgili bi sorum olacaktı

rasimtas
    Misafir

Standart Nüker ile ilgili bi sorum olacaktı

Ben fll int char kasıyom sp farm yaptıgım icinde seri kasmak icin okcu skillere werdim ama 30 lwl de spear olacam.Fakat ben kac sp kasmam gerektigini bilmiyorum bunu nsl ögrenebilirim suan 17 lwl %50 yim 6k sp war iyimi ? bide 30 a kadar hep 9 fark mı olacak sorularımı yanıtlarsanız sevinirim simdiden saolun Bide sp farm hep dwm mı edecek mesela 50 lwl de bırakacaz yada 30 da fln nezaman bırakacaz farm ı ¿

rasimtas
    Misafir

yuh yani konuyu 10 kisi okumus 1 kisi cvb yazmamıs bilmiyomu kims esanki öss sorusu sorduk

musaakyol
    Misafir

Bak şimdi sp far isteğe göre bi seçimdir ister yaparsın ister yapmazsın sp farmı 9 gap ta tutarsan sana daha çok skill point gekir ama az miktarda exp gelir bu yüzden lwl atlamn biraz zorlaşır sp farmıda ne kadar yapacağın sana bağlı bişe ister 30 llw e kadar yap ister 80 lwl kadar yap.

rasimtas
    Misafir

Kardes ben sorularıma cvb alamadım yahu tüm sorulara cvb pls

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne kdr sp kasman gerektiğini burdan hesaplayabilirsin

http://sro.onlineoyun.gen.tr/sp-hesapla ... a-t31.html

Alperim
    Misafir

Bende Full int + fire kullanuyorum. Sword yada spearla takılyorum. Genelde gap 5'de bıraktıığım için sp sıkıntım olmuyor. Sen bow'la devam edeceksen benim yaptığım gibi yapabilirisin. Yok sword yada speara gececeksen ilk nuken 35 açılıyor. Durumıu ona göre ayarlaman gerekli. Formda zaten sp farmla ilgili detaybilgi bulunyor...

eMRe__TR
    Misafir

Standart Re: Nüker ile ilgili bi sorum olacaktı

Alıntı rasimtas Nickli Üyeden Alıntı
    Ben fll int char kasıyom sp farm yaptıgım icinde seri kasmak icin okcu skillere werdim ama 30 lwl de spear olacam.Fakat ben kac sp kasmam gerektigini bilmiyorum bunu nsl ögrenebilirim suan 17 lwl %50 yim 6k sp war iyimi ? bide 30 a kadar hep 9 fark mı olacak sorularımı yanıtlarsanız sevinirim simdiden saolun Bide sp farm hep dwm mı edecek mesela 50 lwl de bırakacaz yada 30 da fln nezaman bırakacaz farm ı ¿
    benden sana tavsiye skillerin 26 lwlken hiç up deme 30 lwle kadar öle git ondan sonra herşeyi tıkır tıkır açarsın