Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: YARDIM EDİN KARARSIZAAA

Shooper
    Misafir

Standart YARDIM EDİN KARARSIZAAA

[/b]Arkadaşlar birşey söylemek istiyorum.Şu ana kadar neci adam açtıysam hepsi gitti... :-D neredeyse her silahı ve bu silahlarla INT ya da STRye verdim.Ama yeni bir adam açacam ve nereye kadar giderse hiç vazgeçmeden oynucam.STRci açsam nuke çakamıcam,INTçi açsam can az oluo... Silah ve giysi konusunda arklardan çeşitli tavsiyeler geldi ama beni tatmin etmedi...Bana yardımcı olabilir misiniz yeni aççağım adamımda
    STR/INT
    SWORD/BLADE/SPEAR/GLAVIE/BOW
    ARMOR/PROTECTOR/GARMENT

Yardımlarınızı bekliyorum...[b]

xorhunx
    Misafir

ya çok basitbe kanka eğer sırf pvp düşünüosan uzun wadede blade kısa wadede glavie
    çok hızlı kasmak istiosan fullint orası kesinde sislah skilleri ile kasacaksan bow nuke ile kaxsacaksan glavie weya sword ama bu tiplerde armor şart wede çook iyi savunma giysilerin olmalı(ama ben nukecimi garment yaptıydım başka bi nukeci ile kapıştırdık npcden alınmış garmentlerle npc den alınmıl glaviler kullandık garment yendi inşallah yardımım olmuştur

Shooper
    Misafir

Standart YARDIM EDİN KARARSIZAAA

saolasın abi dediklerine dayanarak ben de spear armor INT açtım yardımların için teşekkürler başka tavsiyesi olan?

xorhunx
    Misafir

Standart Re: YARDIM EDİN KARARSIZAAA

Alıntı Shooper Nickli Üyeden Alıntı
    saolasın abi dediklerine dayanarak ben de spear armor INT açtım yardımların için teşekkürler başka tavsiyesi olan?
    oke kanka ii yapmışsın ama sana şunu sölicem eğer iyi para kasarım yada ytl ile para alırım para sıkıntım olmaz savunma giysilerini fln iisinden alırım dersen benim gibi yap garment ol spear full int ol 41 lwl da utu kestim adımı yazdırdım
    orda 56 lıklarda wardı ama garment olman scroll basmadan vuruşlunu süper artırır eğer böle yaparsan sen serverinin en ii unuquecisi olursun öleki biri uniq beklerken seni görürse içinden sein için pek iyi söyelemeye bilir yan ibende mesela sık sık gold al gerçek para karşılı süper agrmentler olsunw emümkümse sos olun çünkü sos bi ilahı daima aldıın fiyata satabilirsin yani sana kesinlikle bir zararı olmaz hadi sna kolay gelsin +repde werirsin inşallah