Toplam 14 sonuçtan 1 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Sos Bow Nerden Düşer?

Teamsah63
    Misafir

Standart Sos Bow Nerden Düşer?

Arkadaşlar Ben Silkroad Online''ye Başlayalı 7 Gün Oldu Şu Oyunda Tek İstediğim Bir Sos Bow Arkadaşlar Bu İstediğim İtemi Neylerden Düşürebilirim??Genellikle Oyundayımdır.
    Server:Zeus
    Nick:WoR_AdmiR
    Lwl:19
    Bi Kere Bir Arkadaş Demişti Hangi Canavar Olduğunu Bilmiyorum Ama Bota Bırak Sabaha Kadar Düşer Demişti...
    Lütfen Söyleğin Çok İstiyorum...

Kusursuz
    Misafir

NasıL Sos isTediğine BağLı, DomateS Sos'u mu Yoksa SarımsakLı Yoğurt mu Heheheh Karde$ VaLLa Aradım Forumda Ama Bi Gördüğüm $eyi Bir Daha BuLamıyorum ki.. Sen Gez DoLA$ Hangi YaratıkTan Ne Dü$er.. BununLa iLgiLi Bi Program Var.. Ordan Bak.. Hangi SiLahı Hangi Yaratıktan Dü$ürebiLeceğin Orda Gösterir.. Bu Tabi Sosta oLabiLir NormaL itemde.. Hadi KoLAy GeLsin..

Goktuu
    Misafir

eğer senden bi kaç lwl düşük yaratıklardan kesersenn( ki çokk kesmen lazım) sos lu herhangi birşey düşürebilirsin . bow çıkıcak diye bişey yok başka bişey çıkarsa sos bow olan biriyle takas edebilirsin

muratty
    Misafir

Oncelikle Bilgilenmen açından Seal of serisini açıklıyayım sana ..

Soslu bow dersen biraz komik gelebilir ancak yargılamıyorum veya kücümsemiyorumda..Herhangi bir oyunada yeni başladıgın zaman tabiki terimleri bilerek giremiyorsun ..

Sos ( Seal of Star ) Bu en düşük seal serisidir.. normal değerlere +5 katar .. yani eğerki LvL 64 Sos Bow un varsa bu 64+5 normal bow değerindedir .. Ve sen elindeki sos bowa +5 basarsan 64+5+5 yani 64+10 normal bow değerine ulaşırsın .. Aşşagıda anlatıcaklarımda bu şekildedir..

Som ( Seal of moon ) Bu orta değerdeki seal serisidir.. Normal değere +10 ozelliği katar

Sosun ( Seal Of Sun ) şu an için en üst seviyedeki Seal serisidir.. +15 ozelliği katar silaha.. ileriki LvL sınırı yukselmelerinde seal serileri artıcak ancak şu an için bilmen gerekenler bunlar sanırım..

ee arkada$ sana bunu sormadıkki diyeceksin elbet ama bilgilendirmek istedim..Biliyosunki bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp..Sorunun cevabına gelirsek ;;

Hangi Seal serisinin hangi yaratıkdan düşeceği TAMAMEN şans işidir.. Şansın varsa her yaratıkdan Seal serisi çıkarabilirsin.Bu weapon yada diğer equipmentsler olabilir..

Dediğim gibi Tamamen şans...Kim ne derse desinde inanki Yalandır .. Herhangi bi yolu yok bunun ..

Eklemem gereken bir diğer şeyde şudur ;

yaratıklardan en çok eşyayı size Yeşil renkde gorunen yaratıkdan düşürebilirsiniz.. Nasıl anlıyacagım bu yeşil renkde oldugunu derseniz eğer

yaratıgı tıkladıgın anda ekranın üstünde ismi yazar Onun yanında bir yuvarlak var .. O yuvarlagın rengi eğer Kırmızı ise Bu yaratık sizden güçlü ve Tehlikeli demektir.. Beyaz yanıyorsa Bu yaratık sizinle eşdeğer levelde demekdir..Yeşil yanıyorsa Buda Sizin levelinizden en aşşağı 4 en fazla 7 lvl altınız demekdir..Eğer mavi yanıyorsa Bu sizin yanınızda etkisiz demekdir ve öldürseniz dahi içinden Gold bile çıkmaz..

Eğer ismi yanındaki yuvarlakda yeşil renk yanan yaratıgı kesersen daha çok item düşecektir.Buda Seal serisi çıkarma şansını yukseltecektir..Ne kdr çok item düşerse içinden seal çıkma şansı o kdr çoktur..

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ...

Teamsah63
    Misafir

muratty
    Çok Sağol Çok Güzel Bir Bilgi Hemen Yeşil Renkli Canavarlardan Kesmeye Gidiom.
    Bide Bişi Sorucam 19 Lwl'im Benim İçin Hangi Canavarlar Yeşildir.

muratty
    Misafir

aslında timsah benden sana oneri , karakter buildlerini sitelerde gez dolaş oku.kendine en uygun yapılandırmayı seç.Full str Glavier yada Full int sword veya hyrid .. bunlardan birini seçip yapılandırmayı ezberlemeni oneririm.. Sonrasında ise yapman gereken lvla tlamaya çalışmak .. 65-70 levellerine geldiğinde yeşil yaratıkları kesersen eğer daha çok para kazandırabilicek itemler çıkarabilirsin.Heleki sosun 64 herhangi bi weap düşürürsen ve şanslıysan Kralsın demekdir.

Bot nedir nasıl kullanılır bunlarıda araştırmalısın.Bot olmadan lvl atlamak çok zor..yani 3 ayda botla 80 olabniliyosan 1 senede elle olabilirsin =)

Ve unutmaman gereken bi noktada şu bot kullanıyorsan kesinlikle tavşan vb şeyler almalısın . yni silk alıp oyuna para akışı saglamalısın.diğer türlü bot illegal bi program ve banlanırsın.ama silk almışsan garantidesin demektir..

sorunun cevabına gelirsekj eğer ;

Bandit Archer , Young Tiger , Tiger ve Bandit bowman sana yaşil gorunecektir.. Bunları kesebilirsin...

lollollol
    Misafir

oooo domates soslu spaghetti düştü dün ziyafet çektik valaa

LoRD_YaRKaN
    Misafir

acaba bana ne zaman domates soslu halbert çıkıcak

Teamsah63
    Misafir

Arkadaşlar Ben Size Bu Konuyu Beşamel ve Domates Vs. Tür Sosları Sayın Die Açmadım.Sana Yine ve Yenide Teşekkür Ederim Muratty...

australia
    Misafir

arkadaşlar ben yeoha kesiyodum +5 bow lvl 10
    yanımdaı arkadaşta SOS glavıe lvl 10düşürdü galiba çok şanslımışık

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Teamsah63 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar Ben Size Bu Konuyu Beşamel ve Domates Vs. Tür Sosları Sayın Die Açmadım.Sana Yine ve Yenide Teşekkür Ederim Muratty...
    arkadaşımız haklı , yardım istiyor ve konuyu dağıtmayın lütfen..

gece_cellatı
    Misafir

bali valla deme çarpılcan :-D simdiye kaar en çok +3 glaviem oldu acıların kızanıyımm

gece_cellatı
    Misafir

AYNEN :-D benimde tek +3 glaviem oldu bide +1 olmustu ama eskiden

by.magneta
    Misafir

Benim Hiç sos veya +4 glavem olmadi abi :-D :-D