Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: GM terapy--GM serwer notice..

Standart GM terapy--GM serwer notice..

ewet başlık cok çekici gelmesede olayın iç yüzü boyle deıl PACİFİC deki AYKIRI_TR nın yardımlarıyla almış oldugumuz sslerde GM' 999lvl lık terapy we GM ın serwer notıcesıne yazmıs oldugu turkce msj >>"MERHABA" turk GM mi sorusunu akıllara getırıyor yorumlar sızde buyrunuz .....

RedSea_FredyFire
    Misafir

Türkmü yoksa bu gm .

türk oldunu sanmıyorum oyunda çok fazla türk oyuncu oldu için yazmış olmalı bence böyle şuana kadar herhangi bir turk gm şeçtikleri konusunda bilgi verilmedi turk gm olması için malesef türk serverinin açılmasını beklicez

xorhunx
    Misafir

Alıntı RedSea_FredyFire Nickli Üyeden Alıntı
    Türkmü yoksa bu gm .

türk oldunu sanmıyorum oyunda çok fazla türk oyuncu oldu için yazmış olmalı bence böyle şuana kadar herhangi bir turk gm şeçtikleri konusunda bilgi verilmedi turk gm olması için malesef türk serverinin açılmasını beklicez
    KATILIOM İCEMLK DENEN ARKADAŞ eskiden beri wardı we game sultan ile joymax in istanbuldaki konuşmalarıdna dada belirtildii gibi henüz bir türk gm yok ancak inşallah gmesultanın katkılarıyla alınacak wede oyunda 13milyon üye war 500bini türk en fazla 4milynluk kore war

by.magneta
    Misafir

Biz olmasaydık oyundemekki çok oynanan bir oyun olmayacaktı :-D

V.I.P. Aydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart a

arklar bence abartmaya gerek yog bence turk deildir coğu turıst bilir merhabayı
    ama ark a katılıom turk server sart

...

by.magneta
    Misafir

[GM]CeMilk Diye çaraçsam bamlarmı :-D :-D

leotrying
    Misafir

arkadaşlar bu çoık kolay adam srobotla oyuna girmiş vede winhexle login failed time is out diye bir yazı çıkıyor adam orayı deiştirmiş bende yapıodum ayrıca o skill 99 lv deil artık her serverda görüyoz bende gördüm hatta tam janganda iken .. bu bir bug bilginize böyle şeylere inanmayın gm olsa bence sizce her gm nin yanında yazısı yan tarafta ismi yazmaz ilk girdiğinde yazar bu bir bug..

leotrying
    Misafir

ama yinede ben böyle bir şey beklemiom türk gm yok oyunda.. bunu artık kabullenin..

_METEHAN_
    Misafir

Yok ama derdimizi anlatacağımız bi türk gm olsa iyi olurdu.....