Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Oyundan Attı ve Kervanım Kayboldu

gece_cellatı
    Misafir

Standart Oyundan Attı ve Kervanım Kayboldu

ya kervan kurdum dowhanga gidiyorum çok az kaldı artık kaleyi gördüm oyundan attı oyuna girdiğimde ne kervan ne bisi bence böyle olm amalaı 2. kez oluo hem oyundaki parama yazık hemde zamanıma bence böyle olmamalı oyuna tekrar girdiğimizde kervan ve adanı bıraktığımız yerde durması lazım

borin102
    Misafir

valla kardeş bende yeri de duruyo seninkinde neden oluyo bilmiyom

muratty
    Misafir

@gece_cellatı

Zaten sistem dediğin şekilde .. Oyundan düşersen eğer kervan üstündeyken kaldıgın yerden devam eder..yani kervanın yok olmaz ancak sen oyundan düştüğünde sanırım bir thief arkadaş senin kervanı yatırmış ve eşyalarını toplamış o denli bu olay başına gelmiştir.

Geçmiş olsun ...

Not = Konu Başlığını Bu seferlik Ben düzeltiyorum.Bir dahaki sefere sorununuzu açıklayıcı bi başlık açmanızı öneririrm..Diğer türlü yardım bulamamanın yanında site kurallarını ihlal etmiş olucaksınız ..

Kusursuz
    Misafir

EveT NormaLde Kervan Varken Oyundan Çıkmaya KaLkarsan 1'da Süre SayıLıyo.. Yani 60 Sn'yede Çıkıyorsun Oyundan.. Bir de Dc Yediğini SöyLüyorsun.. 1 Dakikada Dc Yemeden önce Oyunda KaLıyorsun Ama Donup KaLmı$ oLuyorsun Etti 2 Dk.. Bu Süre içinde Kendi Thief'in Seni Ve Kervanını Çok Rahat Bi $ekiLde öLdürür.. AnLadın mı.. Sorun TamamiyLe Bu.. Garanti Ederim

gece_cellatı
    Misafir

sağolun

Forum Lvl 150 ksk12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tahminimce seni oyundan attıgında kervanın yatmıştır çunku bana hiç olmadı kervan çekiyodum dc yedim girdim hale aynı yerde

Click here to feed me a Star Fruit!

Sİteye tıkla Sonra ise 2.ci Secenege tıkla Lvl Up

Bu Konu İçin Etiketler