Toplam 16 sonutan 1 ile 16 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: + Basacam Diye Uramayn

Sirhot
    Misafir

Standart + Basacam Diye Uramayn

Arkadalar Yazmim Dedim Herkez Silahlara + Basacam Diye Bindert Bouna uramayn yok git silah bankaya koy 1 gn bekle +2 , +3 olur falan bunlar bo iler yapacanz tek ey girip item maile alcalemy almak baka sansnz yok uramayn bouna bu i para ile oluyor dier bir yntemde ben sylim elimde (42+9 som) Var bunu Nasl Yaptn Diyenlere Sylyorum tam 175 ytl maal oldu oyundada 122m param gitti ancak yle 175 ytlye alcalemy aldm 122m ede Weapon Elixir ve Lucky Tek Yolu Bu Elixir Ve Luck Gerisi ans Kolay Gelsin Dier eyler Hurafedir SAdece ansnz Olsun Gerisi Bo

CepBoyZ
    Misafir

aslnda haklsn ama ou insan bu oyunu zevk iin oynuyor.
    yani kimsenin para vermeye pek niyeti yok.
    hem zaten silaha art basmak birazda ans ii.
    benim ka defa silahm yand o yzden artk + basmyorum.

V.I.P. teLfets - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

Para karLnda siLk aLamayan bircok oyuncu var ve bu arkadaLarda doaL oLarak bu ackLarn yaptkLar denemeLer ve buLdukLarn dndkLeri taktikLerLe kapatmaya aLyoLar. BununLa birLkte CepBoyz'a katLyorum her itemin gizLi bi ans factr ve degeri vardr. Buna sro da simya deniyor.

xorhunx
    Misafir

Alnt telfets Nickli yeden Alnt
    Para karLnda siLk aLamayan bircok oyuncu var ve bu arkadaLarda doaL oLarak bu ackLarn yaptkLar denemeLer ve buLdukLarn dndkLeri taktikLerLe kapatmaya aLyoLar. BununLa birLkte CepBoyz'a katLyorum her itemin gizLi bi ans factr ve degeri vardr. Buna sro da simya deniyor.
    hakl we ben senin yerinde olsam okadar para weripde onu elde edeceme giderim onunla oyun paras olarm 10m=11ytlden giderim o lwlda sosun alrm ona +4 basdnm zaten seninki ile ayn gte olacak

gece_cellat
    Misafir

ya zaten herseyi belese gerek parayla yapsalar oyunu keyfi kalmaz bence 8)

Sirhot
    Misafir

Standart yanl

arkadalar dncenizde dorusunuzdur ama ylebir durum var bazlar bu oyun iin milyarlar veriyor ve verdikleri paralar bir ekilde kazanyorlar

V.I.P. Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    19.06.2007
    Bulunduu yer
    Antalya/Mnvgt .[uA]ydN`o7

Standart asd

ya bence 175 ytl vermem bu oun cn ne oldu verdmde bana ne kazandracak hec bir ey oyun bitince ne olcak elde kocaman bir 0 ama yinede siz bilirsiniz de bosuna para dokmeyn oyuna

...

macrocheck
    Misafir

bi arkdan bow u 74 + 5 Sos du 810 dolara alc buldu sadece bir item 810dolar

V.I.P. Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    19.06.2007
    Bulunduu yer
    Antalya/Mnvgt .[uA]ydN`o7

Standart a

kmms o o paray verecek olan km ms millet akln peynr ekmekle yems herhal yada para b.... gibi

...

CepBoyZ
    Misafir

Alnt xorhunx Nickli yeden Alnt

hakl we ben senin yerinde olsam okadar para weripde onu elde edeceme giderim onunla oyun paras olarm 10m=11ytlden giderim o lwlda sosun alrm ona +4 basdnm zaten seninki ile ayn gte olacak

gerekten haklsn. bende aynen dediin gibi yapyorum.
    bi noktadan sonra kendini oyuna ok kaptryorsun ve parayla bieyler
    almaya balyosun. ahsen ben bu tr oyunlara para harcyanlara salak derdim
    nceden. ama imdi ayn ey benim bama geldi.

Sirhot
    Misafir

Standart arkadalar demek istediim u

bu oyun le yada byle oyun ben bu oyundan ok para kazandm memlekette kartmdan silk aldm millet adamlarn ocuklarn kartlar yok 2.cisi bot cafemde 2 pc yi silkroada ayrdm sabahtan akama kadar 10 ytl ye kasyorum milleti bu ekilde kazanyorum paray para harcyorum ama gelirim var imdi milleti kasp kendim ezik olursam olmaz uan adamm 74 lvl full char som ve sos +4 den aa hi biey yok yarn bir gn adam 80 lvl yapar 2 3 milyara satarm havada alrlar zaten cafeciyim yani verdiim paray kat ile geri alrm tabi eyer sizin byle bir imkannz yok ise para harcamayn

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    08.05.2007
    Bulunduu yer
    Bursa

Standart Re: arkadalar demek istediim u

Alnt Sirhot Nickli yeden Alnt
    bu oyun le yada byle oyun ben bu oyundan ok para kazandm memlekette kartmdan silk aldm millet adamlarn ocuklarn kartlar yok 2.cisi bot cafemde 2 pc yi silkroada ayrdm sabahtan akama kadar 10 ytl ye kasyorum milleti bu ekilde kazanyorum paray para harcyorum ama gelirim var imdi milleti kasp kendim ezik olursam olmaz uan adamm 74 lvl full char som ve sos +4 den aa hi biey yok yarn bir gn adam 80 lvl yapar 2 3 milyara satarm havada alrlar zaten cafeciyim yani verdiim paray kat ile geri alrm tabi eyer sizin byle bir imkannz yok ise para harcamayn
    bence 80 lvl char 2,3 milyara zor satarsn ve baska insanlar cafeciyim diye kkrtmanada gerek yoktu :x :x :x
    herey forumun iyilii iin btn arkadalarmdan zr diliyorum...
    Biz bir gnde kral olmadk,bir gnde de tahttan inmeyiz...

Shooper
    Misafir

Orhun abicim hakl neden gidip o kadar para harcadn artk internet cafelerde YTL karl para satolar onunla urasan kimbilir ne kadar kar ederdin ama zor olan setin biliomu gibi geldin zarar edip gittin

Shooper
    Misafir

sirhot bii dicem artk o devir geti syliyim 80 lvl adamlar globalle 360 $ satolar hesaplaman varsa 360 dolarla 2 veya 3 milyar arasnda dalar kadar fark olduunu anlarsn.Ayrca o herifi bile 360 dolara zor satarsn herifler gnlerce PM ato alc olmuo

bobby_
    Misafir

Artk sro da char kas devri hemen hemen bitti.Yeni serverda ilk 80 lerden deilsen. :-D Ayrca +5 basmak tamamen ans ii.+4 spear a tek seferde +5 bastm ama bugn 3. kere denedim bi dandik sos pantolon a +3 basamadm

Sirhot
    Misafir

Standart :D

arkadalarn dediklerini sadece glyorum neden der iseniz internet cafeciyim diye ne olmu bu 1 2. o 360$ charlar nerede varsa syleyim ben alim burda ben 700 800 $ a rahat satarm adamlar yanlz FULL STR olacak stnde maymun ve white wolf 360 $ ise syleyim 3 4 tane alim ben arkadalar o para ile silk satma iide artk millet evinde yapyor 10 m 7.5 YTL filen evde oluyor artk onlar Birde Arkadalar uan CAps Atramyorum 78 LVL FULL STR NT orantl Garment Hem oku hem glaviyeci deermen CHAR Satlk stnde 150m para var white wolf ve 1 aylk maymun ve 1 aylk zaman uzatcs var istiyen pm atsn 700 YTL Fiyat adamn