Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Skillleri kullanamıyorum?

Ozeidon
    Misafir

Standart Skillleri kullanamıyorum?

Arkadaşlar lütfen yardım edin millet ateşle buzla elektirikle öldürürken ben sadece çift tıklayıp öldürmesini bekliyorum.Lvl 9 charım var.Acaba skillleri nasıl kullanabilirim.İnşallah kullanmak için sınır yoktur.Lütfen yardım edin oyunda yeniyim. Bişey daha bu forumda gold yazıyoya profilin oralarda o ne? :-D

Alperim
    Misafir

Aramıza hoş geldin.. Skillerini f1-f2 gibi fonksiyon tuşlarına yerleştirdinmi? Ayrıca skil kullandığın zaman dolma süreleri var onunla ilgilide olabilir. Ayrıca formda skil rehberinden yararlanman bence fakdalı olur. Skilleri bolca harcama ilerde çok ihtiyacın olacak... Yapılandır ma rehberlerinden faydalanabilirsin...

Ozeidon
    Misafir

Cevap yazdığın için teşekkür ederim yerleştirme işi kolayda skilllerin nerde olduğunu bulamıyorum.Hangi tuşa basınca çıkıyo skill sayfası bide lwl sınırı var mı kullanabilmek için?

ugur_tr
    Misafir

skillerı acman ıcın S tusuna bas gorursun bıde kullandıgın silaha gore skill acıosun bunun ıcın forumda silkroad online rehberı kısmına bakman yeterlı orda hersey detaylı sekılde anlatılıo

ForEverForYou
    Misafir

kardeş skilleri s tuşuna basarak açıyorsun elini yakmak elektriklendirmek ve ya buza dönüştürmek için forcea tıklıyorsun ve oradaki herhangi bir force skiline tıklıyorsun ilk skill zaten elini yakıyor

Alperim
    Misafir

Alıntı Ozeidon Nickli Üyeden Alıntı
    Cevap yazdığın için teşekkür ederim yerleştirme işi kolayda skilllerin nerde olduğunu bulamıyorum.Hangi tuşa basınca çıkıyo skill sayfası bide lwl sınırı var mı kullanabilmek için?

Skillerin leveline göre açılıyor. Ayrıca yeterli skill pointinde olması gerekli.... (Skill pointleri daha fazla biriktirmek istiyorsan sp farm olayına bak formda bulacaksın)

Ozeidon
    Misafir

Herkese çok teşekkür ederim şimdi olayı çözdüm.Hem skilllerle vurunca daha fazla ex geliyormuş bunu da öğrendim.Ben de 20 olana kadar 2 ay geçer diyodum şimdi 12 oldum bile.

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ozeidon Nickli Üyeden Alıntı
    Herkese çok teşekkür ederim şimdi olayı çözdüm.Hem skilllerle vurunca daha fazla ex geliyormuş bunu da öğrendim.Ben de 20 olana kadar 2 ay geçer diyodum şimdi 12 oldum bile.
    ewt tbrklr bu arada oyun gittikçe zorlaşıo farkettiysen
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

Bu Konu İçin Etiketler