Toplam 8 sonutan 1 ile 8 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Flt sattm

SagoPa
    Misafir

Standart Flt sattm

arkadalar tarim basindaki ticketiden aldm flt nereye gtrceimi anlamadm verdim NPCe imdi rendim nereye verildiini tekrar gittim almak iiin grev almo napam imdi ben yardm pls?

ugur_tr
    Misafir

o zaman gorev yapmams oluosun b dahda alamssn ama zaten o gorev bosuna zaman kayb eyer zlosan bosuna zlme gt obur gorevlern yap sanrsam 35 lwlde bussuru gorev var

orbjk
    Misafir

olsun yinede grev grevdir kardn

Alperim
    Misafir

Bence tekrar grevi alrsan fltde geri alabilirsin... Dene ne kaybedersin..

SagoPa
    Misafir

denedim grev yokki start to converse kmor

_METEHAN_
    Misafir

Flutu satman yetmez grevi iptal etmen iin.. "q" tuuna bascaksn orda grevi greceksin yannda bi kar resmi oraya tklayacaksin en altta abondan quest gibi bii ytazo ona da tklayarak grevi iptal edeceksin.....sonra tekrar grevi alabileceini umuyorum...

wartortle
    Misafir

inallah

SRO Hacker
    Misafir

Alnt _METEHAN_ Nickli yeden Alnt
    Flutu satman yetmez grevi iptal etmen iin.. "q" tuuna bascaksn orda grevi greceksin yannda bi kar resmi oraya tklayacaksin en altta abondan quest gibi bii ytazo ona da tklayarak grevi iptal edeceksin.....sonra tekrar grevi alabileceini umuyorum...
    Hayr Q ya basnca le bi grev gzkmo Jangan daki adama verene kadar.Sadece idventory de duruo.Hem ayrca fltn stne gelince eer braklrsa tekrerlanamaz yazo.

Bu Konu in Etiketler