Toplam 15 sonuçtan 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: NEDEN FULL STR

garb
    Misafir

Standart NEDEN FULL STR

ARKADAŞLAR BOW CU ÇAR NEDEN FULL STR HYERKEZ İNT Çİ OLMAZ DİYOR AMA UZAKTAN ATTAKDA YARDIMCI OLUYOR İNT DAHA YÜKSEK VURDUĞU İÇİN ÇOK MEMNUNUM BEN AÇTIM İNT Çİ Bİ BOWCU ÇOK MEMNUNUM..........sizin fikriniz nedir

[url=http://imageshack.us:6edbd][/url:6edbd]

furkan058
    Misafir

int. bowcu güzel oluyor beraberinde nukede fena olmaz yani.

ugur_tr
    Misafir

ama bowcu skiller ayrı nuke skilleri ayrı hem bow hemde nuke skilleri kullanmak pek hos olmaz bence

SagoPa
    Misafir

ya aslında ikisi de olur şu açıdan düşünün

okçular canavar gelmeden daha öldürüolar ki hele buz kullanıolarsa canavarlar en fazla iki kere vururlar.Böle bi durum olduğu için okçuların fazla hpye ihtiyaçları yok.

inte verecek olurlarsa hem nuke hem ok saçma olur yani saten okçuların en zevkli yanları skilleridir.Saldırgan kuş o sarı çeken anti devilmidi unuttum güzel skiller yani bence nuke ve ok çok saçma int vereceksen spear kullanmak daha iyidir.

06KaraKartal
    Misafir

Hızlı kasmak istiyorsan INT aç ve NUKE'siz oyna.Eğer kolay yatmak istemiyorsan STR aç.Şuan STR daha iyi bowlara..

orbjk
    Misafir

int ci bow hızlı kasmak için str yatmamk için

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence full int spear aç kolay kasılıo walla :-D :-D :-D
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

allaction
    Misafir

bazıları da okçulara 2 str bi int basın dio bence o da mantıklı yane...zaten o kadar hp harcamıolar.biras da mp leri yüksek olsa o kadar pot da kullanmazlar ekonomi yaparlar heheheh

krako
    Misafir

ARKADAŞLAR BENİM CHARIM COLD FULL İNT OKÇUYUM SİZ DİYECEKSİNİZ ŞİMDİ BERBAT OLMUŞ AMA KENDİ LW İME GORE Bİ GLİVAİE VEYE SPEAR VEYADA BLADE CİYİ ÇOK RAHAT OLDURUYORUM CANIMIN AZ OLMASINA RAĞMEN VURUŞ GÜCÜM ÇOK OLUYOR BİRBİRİNİ DENGELEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM SÜPER Bİ CHAR OLDU CANAVARLAR ABNA VURAMIYORLAR HELE BUZDA YAVAŞLATMA SKİLL VB. GİBİ SKİLLERLE CANAVAR VURAMIYOR HATTA HP DENDE TASARRUF EDİYORSUNUZ BİRAZ BEN EDİYORUM ŞAHSEN SİZİ BİLEMEM BENCE OBUR CHARLARDAN DAHA İYİ KOLAY KASILIYOR BİDE SERİKASARSANIZ SÜPER DEĞİL MUHTEŞEM YANİ YAZIDAN SONRA GORUŞLER ÇOK ACAYİP OLACAK BENCE

xorhunx
    Misafir

bence okçu imt olurya hele bide buzsa okey dir yane

Shooper
    Misafir

Standart NEDEN FULL STR

Yani bu olunca arada bi kararsızlık oluo hızlı kasmak istiyosan INT açıosun ama şöyle düşünün:
    Bİ HERİFE SINIRSIZ HP
    DİĞERİNE SINIRSIZ MP VERSELER...

Kim daha güçlü?? :-D

benhakan7
    Misafir

sen int+okçusun ve kendi lvlinde glaviemi eksiyosun arkadaşım fasla uçtun senn elinde ne var ? +7 mi gidip keek kerei kesesen kestim dersin full int bi glavieyi kesemz (tabi item farkı fazla olmucak)

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tek bişi söleyeyim lvl 30 dan sonra nuke ler açılıyor bow la sadece 30 lvl e kadar kasarsın ... 30 lvl den sonra bow kullanıyorsan gören sana ezik der çünkü bow la nuke az vurur lvl 30 dan sonra ya sword yada spear kullanın...
    30 a kadar bow kullanabilirsiniz..oldukça iyi bir tercihdir.ama 30 lvl den sonra dediğim gibi sword yada spear ..... çünkü onların mag. att. ı glavie,bow,blade den yüksektir. ve nuke ile daha fazla vuracaksınızdır.

örnek:

bow la nuke çekerken 30 lvl de 1k vuruyorsan
    bu swordla 1,5k ya yükselecektir.

mangyang
    Misafir

kim bilir spearla nası vurursun

[email protected]
    Misafir

LOL hayret bişi okcunun ıntinide sizden duydum

hybrit nedir bilirsiniz en azından ıntci gibi olmasını istiyorsanız 1 str 2 int verin hp lazım olacak helede ligthink kullanınca 3 -4 tane birden geldimi tutuşup kaçmayasınız ben walla 2 str 1 inti yaptım bir iki arkadaşımda hybrit yaptu muazzam bi charı var lvl 75 olması lazım tabi 80 olmadıysa yıkılmıyo yıkıyo dalıyo gözü kapalı bladde gibi olsu mübarek bide çekti protectorları hem hp mp tasaruf ediyor bence sende yol yakınken str ve ve hybrit ol 2str 1 int ve bi gün olur dua eersin nuckeleride açma istediğin damageyi vermcektir ve seni uzecektir

hadi kolay gelsin unutma 2 str 1 ınt