Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: abillerrrr şu paralı guradlarla ilgili

xorhunx
    Misafir

Standart abillerrrr şu paralı guradlarla ilgili

arkadaşlar hani 5 lwllık gildinix olduunda 1m e paralı asker ala biklionuz ya. ok çu glave sword fln oluo..... ben kurucu olarak deelde member olarak böle 5 lwllık bi gulde girsem onu kullana bilirmiyim birde onlar ın ccnaı flnm ı war ben onlatra canmı basacam?? uoq sa zaman geçtikcemi canları azalıo bunla ilgili bilgi plss wede mesela ben öldür res yaparlarmı??bir tan e kullandıımda kaç dane böle asker gelcek... wede aynı anda 2 dan3 bundan kullanıla bilriğmi?? mesela dielim ben 34 lwlım bunlardan aynı anda 2 dane kullansam bi okçu bi mızrakçı bunlarda benim gibi skill fln wurcakmı?? mesela eğer öle oluosa ben bu hafta sonu paso kervan yapacam plss hızlı cvp werin

_METEHAN_
    Misafir

Guild le ilgili NPC'de(Adnı unuttum ) satılan herşey masterlara aittir çünkü o paralı askerlerden çıkardıında GP eksilir.... Ama master tanıdıksa sen sölersin kısa bi süreliğine sana master lığını verir askerleri çıkarır kapışırsın sonra masterlığı geri verirsin.......

xorhunx
    Misafir

Alıntı _METEHAN_ Nickli Üyeden Alıntı
    Guild le ilgili NPC'de(Adnı unuttum ) satılan herşey masterlara aittir çünkü o paralı askerlerden çıkardıında GP eksilir.... Ama master tanıdıksa sen sölersin kısa bi süreliğine sana master lığını verir askerleri çıkarır kapışırsın sonra masterlığı geri verirsin.......
    ço sao0lda ne kadar gp gidiyor??