Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: hybird str blade

cmpstlc
    Misafir

Standart hybird str blade

2 str 1 int hybirdler içn ii bi build söliebilirmisiniz?

ugur_tr
    Misafir

hybird car 2 str 1 ınt deılkı tam tersı 2 int 1 strdir bıde blade kullancaksan hybird car acılmaz bana gore full str bi car acılır

cmpstlc
    Misafir

Alıntı ugur_tr Nickli Üyeden Alıntı
    hybird car 2 str 1 ınt deılkı tam tersı 2 int 1 strdir bıde blade kullancaksan hybird car acılmaz bana gore full str bi car acılır
    Cok saol snrm forumun diger bölümlerinde yanlış yazılmış peki bu tip bi char içn hangi skiller gerekir

garb
    Misafir

FULL STR CAR BLADE TAKAR SWORD FALAN ALAM ELİNE SAKIN...

ugur_tr
    Misafir

full str blade ıcın el yakma skilli olarak ben fireyi tercih ederım blade ıcın bıde weapon skillerini acman yaterlıdır sanırım 8)

_METEHAN_
    Misafir

Purel str blade de öldürmek istiosan fire el yakmasını süründürmek istiosan cold el yakmasını aç derim

06KaraKartal
    Misafir

Hybird charlar Silkroad Online'daki en dandik çarlardandır.Bir char açacaksan lütfen aşağıdaki tavsiyelerime uy!
    Sword Charlar
    Full INT gidilerek Electric veya Fire kullanılmalıdır.
    Blade Charlar
    Full STR gidilerek Cold kullanılmalıdır.
    Spear Charlar
    Full INT gidilerek Electric kullanılmalıdır.
    Glavie Charlar
    Full INT gidilerek Cold kullanılmalıdır.
    Bow Charlar

En iyi taktikler bunlardır.Eğer oyunda düzgün bir char istiyorsan tavsiyelerime tamı tamına uymalısın.Bowda pek emin değilim ama oyunda çıkardığım sonuçlara göre bunlar en iyisidir!

06KaraKartal
    Misafir

Ayrıca full INT Sword charı yıkabilecek tek char full STR Cold Blade chardır.

hizofke
    Misafir

ben anlamıyorum bu form yuzunden kaç charım gitti biri diyorki hybird char en dandiktir biri diyo hybird char en iyilerdendir biri diyor hybird 2str 1 in t biri diyor 2int bir str ya kaç charım gitti duzgun bişey yapmak içiçn ben bundan sonra kafama gore gidecegim 15 e kadar in t gerisinide full str vericegim bence guzel bi char olur diye dusunuyorum blader armor olacak bari una duzgun bi yorum yazın

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.cisi Hybird deil , Hybrid

2.cisi kimse Hybrid char ' a kötü dür diyemez..herşey doğru stat ve doğru alchmy ve doğru Skill yapısında bitmektedir..

Yaptığım The_eX gerçekten 4-4 lük Hybrid build di ve yıkan yoktu , sun +7 glavie ler dışında hehe

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sanırım bi şeyi yanlış yazmışsın glavieler için int bence hiç uygun diil ve böyle bi çarla da hiç karşılaşmadım.

realjam
    Misafir

en iyisi full int sword chardır bence. fire+ lightning olursa birde 30 lwle gelip iki nuke skilini açarsa süper olur. kıyafetleride sos armor set bulursan en az hem str ler yıkamaz healin az olur ama adam seni öldürene kadar sen onların hepsini çok kolay alırsın. ama kolay yatmak stemiyorum diyosan full str gdecem diyosan bence cold aç zaten full str olduğun için magical atacka gerek yok. oyundak en sağlam çarlar full str cold bladelerdir. birde garm giyersen süper olur.

berkay9494
    Misafir

bow hybird olmalıdır yani 2 str 1 int olmal ben öleyim adam süperrr

ama siz bilirsiniz :? :?

SagoPa
    Misafir

Alıntı ant0ny0 Nickli Üyeden Alıntı
    1.cisi Hybird deil , Hybrid

2.cisi kimse Hybrid char ' a kötü dür diyemez..herşey doğru stat ve doğru alchmy ve doğru Skill yapısında bitmektedir..

Yaptığım The_eX gerçekten 4-4 lük Hybrid build di ve yıkan yoktu , sun +7 glavie ler dışında hehe
    Abi tamam hybrid char baya maliyetli ve uğraşlı bir char yani herkese göre diil.Hybrid charların adam gibi olması için dediğim gibi sağlam item ve balansının dengeli olması gerekir.

Son olarak şunu diorum oyundaki en sağlam char Fire+Glaviedir.Sonrasında Blade+Fire gelir.Nukerler de iyidir ama nukerler PVP için uygunsuzdur.Ama kasma konusunda nukerleri kimse geçemez.

Kısaca
    Hızlı Kasmak İçin: Nuker
    Zor Yatmak ve PvP için: Glavie ve Blader

V.I.P. Aydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nerde eski glavie :S glavie mi kaldı

...

UnDeRSTaND
    Misafir

Bence en iisi Glavier Str 80K canları oluo yatmıolar

duro
    Misafir

bence de en iyi full str glavier en azından macera oluyo
    şuna gıcık oluyorum öldüreceğin bir canavarı tık tık tık tık vur öldür bladeler bunun için örnek
    aslında nuker de hoşuma gıdıyoda onlarında canı az oluyo ve hemen yatıyolar ve şu ana kadar kullandım nukerde kendı lvlımdekı glavieri indiremedim onun ıcınde glavıe dıyorum en azından canı çok ve hızlı ındırıyo...

mert41994
    Misafir

bence full str çarlar ii olabilir ama full str çarların atak düşük ama defansı acayip fazladır full int çarlar yüksek damage yaptığından full str çarları yatırabilir.Ama bir pvpde en ii damage yapan kazanır.bana göre en ii çarlar full str glave ile full int swordcu bu çarları kolay kolay yatıramassınız!!!

mert41994
    Misafir

bence full str çarlar ii olabilir ama full str çarların atak düşük ama defansı acayip fazladır full int çarlar yüksek damage yaptığından full str çarları yatırabilir.Ama bir pvpde en ii damage yapan kazanır.bana göre en ii çarlar full str glave ile full int swordcu bu çarları kolay kolay yatıramassınız!!!

Punishment
    Misafir

Standart Re:

Alıntı 06KaraKartal Nickli Üyeden Alıntı
    Hybird charlar Silkroad Online'daki en dandik çarlardandır.Bir char açacaksan lütfen aşağıdaki tavsiyelerime uy!
    Sword Charlar
    Full INT gidilerek Electric veya Fire kullanılmalıdır.
    Blade Charlar
    Spear Charlar
    Full INT gidilerek Electric kullanılmalıdır.
    Glavie Charlar
    Full INT gidilerek Cold kullanılmalıdır.
    Bow Charlar

En iyi taktikler bunlardır.Eğer oyunda düzgün bir char istiyorsan tavsiyelerime tamı tamına uymalısın.Bowda pek emin değilim ama oyunda çıkardığım sonuçlara göre bunlar en iyisidir!

Ya bırak Allah'a sen yaa.Bikere kotu char yoktur.Her char kendinde guzel.Hybird elinede swordla bence en babada chardır.

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu