Toplam 11 sonutan 1 ile 11 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: NEDEN COLD Y DEL

garb
    Misafir

Standart NEDEN COLD Y DEL

arkadalar herkez cold skillini ktlo neden ? cold skili de iyi bi ey kt olsa niye oyuna koysunlar ki bir str glavieci cold olamazm yani......

iLLeqaL
    Misafir

Neden oLmasn CoLd GLaviyecide oLur ama Damagesi Fireden Dk oLduu iin Karindakine boL boL iKence ektirirsin Ldrmekte zorLanirsin. TakLarinda Freezing i %100 YapanLari zaten senin vurusLarin Dondurtmazda YavasLatmazda.El yakmasn Fireye evirsen Senin iin Daha iyi oLur.

garb
    Misafir

PEK BU AR A NE GB DEKLKLER YAPARIM NT VE GARMENT ELEKTRK AMA ARMOR OLURMU ???? YARDIM TEEKKRLER

[url=http://imageshack.us:9e0cc][/url:9e0cc]

iLLeqaL
    Misafir

nt i char iLgimi ekmiyor o yzden pek anLamam intiLer Cvp verse daha iyi oLur.

BebekYUZ
    Misafir

PEK BU AR A NE GB DEKLKLER YAPARIM NT VE GARMENT ELEKTRK AMA ARMOR OLURMU ???? YARDIM TEEKKRLER

Full int gidiyosan karrdes simdi degil ama ilirde protektor giyecen ve fire ve elektirigi acacan silah bildigim kadaryla 40 ta brakyorsunuz gerisi full 80 levele kadar basyorsunuz galiba
    atesde meteor var 10 000-15000 aras vurabiliyon hatta daha fazla onun icin atesi acacan
    ama fuull str ice bladelerle kapsamassn bile onlar oyunun kral kod ad : TANK dr onlarn
    1 tane 80 level yapmanda 1 mr yapar onu soyleyim bot la bilem .oyunun eziyeti .
    atesi buzu elektirigi acacan silahda belirli birlevele kadar okadar amam onemli olan tek sey full int gitmen gerisini salla gle degilse adam yeniden al yeniden basla

ugur_tr
    Misafir

kardes bu full int bi car delk sen ksnde est goturmeye calsosun galba bu car hybird gibi bisi olmus sen bu satten sonra ya 2 int bi str ver yada full str git ama sen blrsn

ihsan
    Misafir

karde ben ce sen yeni bi ar a nk bu ar biraz kark olmu ben ce bu ardan hi bir ey olmaz yeni arn int ci yapmak istiyorsan full int sworda armor yap

06KaraKartal
    Misafir

Arkadam Blade charma ne yaparm demisin.Baka bir konudada verdiim gibi blade charlar aadaki gibi olmaldr ve cold skili kt deil adeta mthitir:
    Full STR Cold Blade en iyi arlardan biridir ve kolay koaly yatmaz.Fire ama ben 41-42 levelde ktln grdm ve Electric Full INT Sword atm.

V.I.P. Angells - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    16.04.2007
    Bulunduu yer
    Belli Deil

awww bune biim char full int desen deil,full str desen deil,hybird desen hi deil ilgin bii

hem imbue skill (el yakma) neden hem fire hem light bo ver light i sen fire a ge.

furkan058
    Misafir

cold en iyi bow cuya oluyor.

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    08.05.2007
    Bulunduu yer
    Bursa

abi hakketen bu ne bole yaw angells in dedii gibi bii deil bu bence deletele bu char full int a we fire kullan salla lightning i yaw gel spara wea sworde brak u blade yi yafs :-D :-D :-D
    Biz bir gnde kral olmadk,bir gnde de tahttan inmeyiz...