Toplam 19 sonuçtan 1 ile 19 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 500000(500 ka)m gitti yardımcı olabilirmisiniz

silkroadman
    Misafir

Standart 500000(500 ka)m gitti yardımcı olabilirmisiniz

bankaya 500 ka yatırdım ardında biri talkas gönderdi 500 ka istedi 22 lvl köpek için baktım petin durumu normal bankaya gidip parayı çektim exchange başladı adam bide manaa koydu 500 kam sonra apperove mi ne bastım 500 ka gitti köpek gelmedi bazı manalar gitti adam paramı aldı mana geldi aşağıda canceled takas canceled fln bişey diyodu nasıl oldu adam apperove dediğimden sonra canceldese böle bişey olrumu 500 kayı guild için yapıyodum yeni guilden çıkmıstım 3 day later fln diodu bende parayı bankaya atmıştım 500 ka gitti bu konuda yardımcı olurmusunuz

Kusursuz
    Misafir

VaLLa iLginç Bi Durum Karde$im.. iLk Defa Tanık oLuyorum BöyLe Bir Konuya.. Ama Oda Yeni Bi ''Organize i$tir'' VaLLa Sana Tavsiyem Ne $ekiLde oLursa oLsun, Tam AnLamı iLe Güvenmediğin insanLarLa Takas Penceresi Açma... aLı$veri$ Yapma... Tüm i$Lerini Pazar YoLu iLe HaLLet... En GüzeL örnek Köpeği 500k'ya Verecekse Pazara Koysun.. Bence Dua Et ki Char'ını KompLe Soymasın.. Hadi iyi OyunLar.

silkroadman
    Misafir

ben kervan yaptım hep o param benim 20 gün hiç kasmadım hep gel git 1 köpek 1 guild lazımdı onlar olsun hiç kervan yapmıycaktım keşke dc yeseydim

xio
    Misafir

anladım yaaa bu parayı koymuş adam kurtu çekip approweye basmış para gitmiş

silkroadman
    Misafir

tekrar diom allta trade canncelled dedi yukardaki herzaman yazan yazı çıkmadı

LoRD_YaRKaN
    Misafir

aynı şey benimde başıma geldi 600k mı yediler ağlıcaktım adam 24 lvl köpek satıodu köpei bi çıkard bende hırstan approveye bastım hoooop gitti ne olduunu anlamadan

silkroadman
    Misafir

acaba gerçekten organize işmi hile mi

garb
    Misafir

hep böyle olur adam exchange gönderir kurtu gönderir sen parayı koyarsın oda kurtla element koyar sen apporove dersin ve el çabukluğuyla çok hızlı bi şeykilde kurtu geri çeker ve aporove ya basar sende kurt bana geldi zannedersin ama 1-2 elemt tir bende pandora!s boz da yapmıştım bu olayı 1milyonum olmuştu :-D

orbjk
    Misafir

benimde arkadaşımın charı stal açacakmış bir iki birşey koymuş open stall demeden stalın chat bölümünden bir takım yazılar çıkmış sonra dc yemiş oyuna girdiğinde adamı soyuk ve pk idi adam ordan şifresini çalmış nasıl yapmışsa

nurkan
    Misafir

Kardeş geçmiş olsun bende kanmıştım o yönteme heyecandan tabi daaa oyuna yeni başladıımda napalım var böyle şerefsizler

_METEHAN_
    Misafir

burda adamın yaptığı son derece normal anladıım kadarıyla sen hızlı davranmışsın seninde onun da tarafı mavi olduktan sonra bi bak bi eksik var mı??Daha sonra approve tuşuna tıkla yoksa daha çook 500k lar kaybedersin çünkü böle adiler çok fazla

LoRD_YaRKaN
    Misafir

arkadaşlar insan çabucak köpeği almak istiyor bende öle yaptım sonucu 600k gitmiş oldu

alican09
    Misafir

sizinkiler yıne organıze ıs sayılır buuk calısma gerektıren seyler ye ben napıım bı keresınde adam yetılerın oraya stall kurmus 1 golda 50 tahe hp potu koymus pen stall dıo kapatıo acıo kapatıo snır oldum potu expandın ustune getırdım adam open dedı ben entere batım tataaa bnm 500km gıttı 50 tane hp potu geldı buuk kazık yedım o potu hala saklıorum

Alperim
    Misafir

Arkadaşlar emin olmadığınız kişilerden takas yapmayın.... Daha çok goldlar kaybedersiniz.... Yinede geçmiş olsun...

06KaraKartal
    Misafir

Sana olan olay=Hack!
    Bazı pislikler varkı exchange diyorlar ve anında senin herşeyini soyuyalar paranı ve itemlerini alıyolar bir programla ve exchangeye mallar gidiyor.Sen otomatikman apply felan diyorsun ve mallar gidiyor.

Eğer böyle olmasını istemiyorsanız exchange kabul etmeyin eğer ederseniz ekranın kafayı yediğini yani garip bir şeyler olduğunu görürseniz direk güç kaynağını kapatın eğer güö kaynağınız yoksa fişi çekin!

cankat1994
    Misafir

biri de bana üstüne +5e bascam dedi aldı ve kaçtı

gece_cellatı
    Misafir

benim basımam böle bisi gelememisti ama yinede anlatam adamın teki 350 k isteyen varmı diodu bende saf gibi ben dedim :-D ondan sonra adaM ATÇIYA GEL DEDİ BENDE TAMAM DEDİM ondan sonra adam amam karsılığında sende 21 lw bisi veririsin dedi bende taamam dedim malalrı aynı anda yere attık adam hızlı bi sekşlde hem kendi aprasını aldı hemde benim malalrı bide ondan önce adilik yapanı ALLAH çarpsın demistik o gün çok kötü kazıklanmıstım :-D adama içimden gelen bütün küfürleri yazmsıım sonra

Forum Lvl 150 ksk12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen neden hemen atladın ya gitti 500k walla bend e boyle cok kandırıdm elixser weaponu koydum adam 15k koydu aporyw basdı ben weaponu cektim ve para geldi boyle yapan yok yani size tavsiyem tezgahtan alın : :-D :-D :-D

Click here to feed me a Star Fruit!

Sİteye tıkla Sonra ise 2.ci Secenege tıkla Lvl Up

CepBoyZ
    Misafir

bi keresinde benimde başıma gelmişti aynı olay.
    herifin birisi bana 400k'ya ren geyiği satmıştı.
    ama satarken geyiğe sürekli inip binebileceğimi söylemişti.
    bende tabi safım, bilmiyorum geyiğin sadece bir defa kullanıldığını.
    parayı verdim, geyiğe bindim biraz. sonra ineyim dedim.
    inventory'ye bir baktım geyik falan yok.
    ondan sonra satan herife baya bi küfür ettim.

yani kısacası oyun içinde kimseyle exchange yapmayın.
    bişey almak yada satmak istiyorsanız mutlaka stall olayına girin.
    çünkü oyunda herkes kendini zeki sanıyor.
    harcanmak istemiyorsanız biraz akıllı olun.