Toplam 18 sonuçtan 1 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Disconnected because of network insecurity hata mesajı

Kill
    Misafir

bu mesaj nedir?Neyin nesidir? kendi kendi ne cıkyo?Ben afk oluncada cıkıyo(Yani müdahale etmiyom skillere BASMIYOM)
    CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM!!!
    ?????????????????????????????????????????????????? ???

[url=http://imageshack.us:99e3a][/url:99e3a]

RedSea_FredyFire
    Misafir

ben bu dc sebebini bildiğim kadarıyla skillere hızlı basılması ve pcdeki FireWall Dan Kaynaklandığını sanıyorum FireWall Tartışılır onu tamam olrak bi neden olarak görmüyorum ama olabilir wala bende bu dc genellikle pv yaparken skillere aşırı yüklenince oluyor

Kill
    Misafir

Skill lere ben basmıyom bu hatayı Bot ken veriyo botun skillerinin hızını düşürebiliyozmu

Eski Dost

internet bağlantısı ozman kendi kendine veriyosa spliter ı değiştir

Kill
    Misafir

Hani siz skillere Cok bastığından oluyo demiştiniz. Bende bot kasarken oluyo demiştim. Skil kutucuklarından skilleri aldım ALARM vermedi şimdilik bakalım vercekmi bi deneme yaptım,Belki tutar

Kill
    Misafir

Bu hata çözülmüştür. Kendim keşfettimm Skil kutucuklarındaki skilleri kaldırınca b0tun skillere abanmasıda ortadan kalkıyo hatayı vermiyo.

punishertr
    Misafir

net kopmuştur kardeş

punishertr
    Misafir

chat sayfasında bende warım

Misafir

Skilllere yada mouse cok fazla bastıgınızda data transefer oranı yükselir ve system bunu ddos olarak algılar.Bu sebeple sizi sistemden atar.Sakin oynamakta fayda var Firewallada alakası yok tek sebebi bu.

xorhunx
    Misafir

baqın adam njormal dc yememiş. internet güvenlik hatası war gameguard bunu yapmış kullandıın bi illgal yazılım olmalı ama bot hariciinde

YOYOYO
    Misafir

bu bana her 10 dakkada bi oluyo
    genelde giant keserken aksiyon yapıorum klavyeden çat çut sesler yükselio ama bi türlü şu dc sorununu halledemedim naparsak o sorunu hallederiz ?

twilightkenan
    Misafir

aynı hatayı bende alıyorum dediğin gibi giant keserken oluyor özellikle tam yari canina geldim geberecek ömeret gebermiyo

YOYOYO
    Misafir

ewt ya yanlız bu tür dc her pc de aynı şekilde olmuo
    ben int cafede giant kesiorum aynı şekilde ginede dc olmuo onlar zaten ne yapıosa pc lere en dandik pc bizimkimden daha ii çalışıo

Teamsah63
    Misafir

Ben Okçuyum Vede Çok Hızlı Vurmam Lazım Onun İçin Pv Yaparken Sanisede 3 kez Yani Buda Saniyede 180 Kez Vurmaya Eşit Olan Programı Kullanıom Bunun Upload Yapıp En Kısa Zamanda Vericem!!!

muratty
    Misafir

Bu hata bendede oluyor Dw de PvP sırasında felan.. Hatta n00b kalıbına soktugumuz adamların beni kesip "nihahaho kestim seni" gibi cümleleri sarfetmesi sonucunda çılgına donmeme sebebiyet veren bi hata..

Sanırım bunun nedeni tuşlara hızlı basmamız.. yani silkroad koruma olarak almış bunları, 13213213213 tarzı abandıgımızda biz süre sonra oluyor kendisi =) Muhtemelen bu karşıya gonderdiğimiz ( upload ettiğimiz ) kodların upload hızımızı aşmasından yada silkroadın sana belirli upload kapasitesi ayırmasından ve senin bunu aşmandan dolayı oluyor..

Hatanın türkçe karşılıgı ; Bağlantı Kesildi , çünkü baglantı tahlikeli Tarzı bişey

YOYOYO
    Misafir

yaw bi arkadaş programı var upload etcem demiş hemen lazım dostum nolur çabuk ol sp farm yapıorum can sıkıntısından ya (dc yiye yiye yeni char açtım )
    bide onu soralım lvl 14 sp 1034 nasıl ama ?

emreblt
    Misafir

ewt arkadaslar yaw bende hep aynı hatayı alıorm...
    tbotda hep bu hatayı werıo ama isro botda almadım daha..
    o arkadasın upload edecem dedıgı programın adı ney??
    yada ne zmn upload edersın beklıorm saol..

xorhunx
    Misafir

Alıntı emreblt Nickli Üyeden Alıntı
    ewt arkadaslar yaw bende hep aynı hatayı alıorm...
    tbotda hep bu hatayı werıo ama isro botda almadım daha..
    o arkadasın upload edecem dedıgı programın adı ney??
    yada ne zmn upload edersın beklıorm saol..
    ewwet ama eğer sroya girerken dcwermeyense onda bu hata sıksık oluor