Toplam 18 sonuçtan 1 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Hızlı Lvl Atlamak

Eski Dost

Standart Hızlı Lvl Atlamak

POWER LEVELING (hızlı lvl atlama)

Hızlı lvl atlamak için genelde insanlar kesebileceği en çok xp veren yaratığı kesmeye çalışır. Doğrusunu söylemek gerekirse bu çok yanlış bir yaklaşımdır, çok fazla zaman ve para harcamanıza sebep olur.

Herşeyden önce hızlı koşmak:
    Hızlı koşmak yani lightning skillerinde wind walk serisini kullanmak hızlı lvl atlamak için çok önemlidir. Çünkü hızlı lvl atlamak sadece hızlı yaratık kesmekle değil bunla beraber bir sonraki yaratığa da çabucak gitmekle olur. Özellikle de zaten yavaş lvl atlayan glavie ve bladerlar için bu daha da fazla önem taşır.

Yeşil yaratıklar:
    Özellikle full str oyuncular için yeşil yaratıklar öldürmek (kendilerinden 2 3 lvl aşşağıda olan) beyaz yaratıkları öldürmekten çok daha hızlı ve ucuzdur. Zor yaratık keserseniz yaratık başına daha çok skill harcamanız gerekir, bu da daha çok zaman ve daha çok pot yani para demek olur. Yeşilleri keserek yaratık başına daha az xp alıo olabilirsiniz ama kesinlikle xp/zaman oranınız daha yüksek olur ve hızlı lvl bu şekilde atlanır.

Tek nuke:
    Nukerlar için en ii lvl kasabilcekleri yaratık, tek nuke kullanarak alabildikleri yaratıktır. Tek nukela öldürebileceğiniz yaratığı bulun ve orada kasmaya başlayın.
    Sword kullanan nukerlar (mesela ben), 1 imbue(el yakma, fire force, thunder force...) içinde bir nuke hemen ardından da seri bir şekilde soul cut göndererek kesebildikleri yaratıklarda da kasabilirler bu daha bile hızlı olur.

İyi bir yer(spot):
    Yaratıkların ii spawn ettiği (yeniden bittiği) ya da birbirlerine yakın oldukları bir yer yine zaman açısından sizin için çok ii olacağından böyle bir yer bulmanızda yarar var. Böyle bir yer bulduktan soora inventory optimizasyonu yapmanız lazım. Bir sonraki repaire kadar yetecek pot, pill vs yi ii ayarlamalısınız ayrıca topladığınız itemlarla inventoryniz erkenden dolmasını istemiosanız (ki bu gereksiz yere towna dönmenize ya da boşu boşuna yerlere item atmanıza sebp olur) ona göre invde boşluk bırakmalısınız.

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tavsiyen İçin Saol İbrahim abi.
    Görev yapalım mı???
    Yoksa mesela ben 27 lvl im devil bug lara gidip mi kasılim??
    Çünkü onlar bana yeşil gelio.

punishertr
    Misafir

hehehehheheh güsell

_O_M_E_
    Misafir

dogru ama yesil görünen yaratıklardan da levele göre item düşmüo be abi

Kill
    Misafir

ama daha Çok item düşüyo

Misafir

Şöyle birşey var.. Her yaratık kendi level'ından en fazla 4 level düşük item verir...

Para kazanmak ve Hızlı level atlamak istiyorsanız Düşük level yaratık kesin ( Yeşil Çıkan. )

Eğer ki Ben exp kasmaktan baydım, Artık itemimi yapmak istiorum diosanız. Turunculara dalın elinizden geldiğince.. Düşen itemler bilin ki sizin bir - iki level üstü itemlerinizdir. Böylece geleceğinizi temenni altına almı$ olursunuz (Yeterli tablet ve goldunuz varsa )

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[/b] walla bence doğru az exp wersede karlı yani 8)
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dusen itemlerin azLığı ve çokLuğu konusu dikkatimi çekti beLirtmek istedim arkadaslar dar aLanda yaratık kestiğiniz surece charınıza daha çok item duşecektir bundan emin oLabilirsiiz. geneLde aynı yerde kasmaya çalışın bu item düsürme konusundaki şansınızı artıracaktır

ethem5858
    Misafir

trade yapmayın da zaten o kadar kasarsan trade saati kadar elbet bi item düşer o da ii para eder zaten bide aldığınız ex ve sp karınız olur bence bole ama iş yine size kalıyor

Cavalleirs
    Misafir

eger hızlı kasmak istiorsaniz mastery levelinizi kendi levelinize mumkun oldugunca yaklastirin nekdar yakinsa okadar ex gelicektir

drocbar_22
    Misafir

ya bana beleş bot lazım bide romeda 11 lwl im kasacam olanlar için msn :[email protected] :-D :-D :-D :-D

xorhunx
    Misafir

bikere joymaxin şu sözünü hatılayın sos ençok yeşilleden düşecek

joymaxın her yazdıgına inanmayı tercih ederim kaldıki joymax onları yazdıgında oyun bu kadar populer değildi yani oyuncu sayısı tuketilen mob sayısı vs. oyun cok değişime uğradı ve uğramaya dewam ediyor gelecektede edecek ama oynu oynadıkca kendi tecrübenize sahip olacak ve rahat edeceksiniz

Ozeidon
    Misafir

Ya arkadaşlar lütfen yardım edin biraz garip ama oyunda yeni olduğum için soruyorum. Ben persiada lwl 9 um. Acaba skillleri nasıl kullanabilirim.İnanın hiç bişey bilmiyorum.Skill kullanmak için bir sınır yoktur umarım.

skiLL konusunda bu oyunda bir sınırLama yok ama master LeweL konusunda 300 Le sınırLı (şimdiLik)o yüzden master LeweLLerini bi yerden sonra yükseLtemeyeceğin için skiLLeri de aamayabilirsin forumda kaakter yapıLandırma ile iLgiLi bir çok konu başLığı mevcut önceLikLe buradan kendine uygun ada yapmak istediğin karaktere karar ver sonrada statLarını ve skill pointLerini buna göre kuLLan çünkü bir çok char yanLış yapıLandırma nedeniyLe rakipLerine üstünLük kuramaz önceLikLi amacın oyunun karakter yapıLandırma mantığını öğrenmek oLmaLı böyLeLikLe hem zamanını boşa harcamaz en baştan başLamak zorunda kaLmazsın hemde sorduğun sorunun cevabını kendi kendine vermiş oLursun.

_iGoR_
    Misafir

tek nukeyim ve full int elimde 5D 35lvl 398 mag. attack spear var turuncu görünen yaratıklara 2atıyorum çok seri lvl kasılıyor bence herkez ilk başta eline spear alıp mag. attack ı yüksek tutmalı ve nuke olmalı sp kasmalı sonra ilerde diğer skilleri açarlar gerçi ben nukeden başka bi skill kullanmam ama siz kullanırım diyosanız 40-45 lvl e gelince açarsınız istediğiniz skill i önemli olan hızlı ve bol sp li lvl kasmak

ozea
    Misafir

guzel anlatım ıyı tavsıyeler cok saol :-D

nuri_alco
    Misafir

saol abiler