arkadaşlar aradım ama bulamadım bende vereyim dedim bunları.

1)Skill reolcalition(yazamadim ama olsun Potion:Yav bu 10 tane cursed heart toplayarak yaptigimiz pot yalniz bunda para vermeden sifirliyosunuz yani sag tikliyosunuz direk potcuyla konusmus gibi oluyo.(5tane)
Fiyat:28 silk 2.8$ yaklasik 3YTL.

2)Character Skin Change Scroll:Iste buda baktiniz ezikken sectiginiz kafa guzel diil hoop degistiriveriyosunuz buda direk createye basmis gibi goturuyo fakat sadece kafasini deistirebiliyosunuz.(1ad)
Fiyat:80Silk 8$ 11-13YTL arasi bisi(kazik yav git gold helper al super).

3)1-Day Silver Time Service Ticket:1 gunluk (gunde 3 saat olduuna gore 3 saatlik) %60 exp arttirici aktif ettikten sonra 24 saat icinde bitirmezseniz 3 saatinizi kalanlari yanar dikkat.(1 tane)
Fiyati:12Silk 1.2$ 2YTL civari.(gold olani cok daha avantajli)

4)4-Week Silver Time Service Ticket: aşğıdaki açıklama bunun için geçerli sadece bu %60 ex arttırıo geri kalan herşey aynı.(1 tane)
Fiyat:95Silk 9.5$ 14-15YTL civari.(gold olani cok daha avantajli)

5)1-Day Gold Time Service Ticket: 1 gunluk silver icin gecerli olan hersey bunun icinde gecerli fakat bu %100 arttiriyo expyi.(1 tane)
Fiyat:15Silk 1.5$ 2YTL civari(silver yerine bu kesinlikle)

6)4-Week Gold Time Service Ticket:4 hafta suresince gunde 3 saat boyunca %60 veya %100 daha fazla exp alirsiniz.(yalniz 2 gun kullaninca yaniyo diye bisi yok 2 gun kullanmazsaniz 3 saatiniz yanar, Mesela simdi sizin gold ticketiniz aktif ve dun bu ticketi kullanamadiniz bugun 2 kati exp almak icin 360 dkniz var demektir(6 saat) eger gene kasmazsaniz bir 3 saat daha eklendiginden fakat 6 saatten yukari cikamadigi icin 3 saatiniz yanar. yani her zaman 180 minute ve altinda tutmalisinizki hic zamaniniz yanmasin.)(1 tane)
Fiyat:130Silk 13$ 19-20YTL arasi.

7)%20 Damage Increase Scroll: Verdiginiz hasari yarim saatligine %20 arttiriyor.(11 tane veriyolar)
Fiyat:25Silk 2.5$ 3-4TL arasi(anca birisiyle pvp yapcaksaniz ve adam sizi eziyosa alin yoksa bosa para,11 tane fiyati fena diil 11 tane icin yarim saatte pvpde ne adam kesilir dimi

8)%20 Defence Resistance Scroll:Aldiginiz hasari yarim saatligine %20 azaltiyor.(11 tane)
Fiyat:25Silk 2.5$ 3-4YTL arasi.(dmg arttiranla ayni,ama 11 tanede az diil hani hemde yarim saat adami ezmek himm)

9)Instant Return Scroll:Bastiginiz gibi sehire hic bekleme yok.(11 tane)
Fiyat:10Silk 1$ 1-2YTL civari.(yav normal return scroll yetiyo gerek yok bence)

10)Reverse Return Scroll:Buda return scroll aninda gonderiyo fakat 3 seceneginiz var(11 tane):
a)normal return scroll gibi basip kaydettiginiz yere donmek yalniz bole kullancaksaniz hic almayin
b)en son oldugunuz yere donmek bakin bu guzel olduremediginiz bi giant,unique felan varsa acayip ise yarar
c)Herhangi bir yer kaydedebiliyomussunuz sonra oraya gidebiliyomussunuz(yalniz bu daha kullanilamiyo)
Fiyat:14Silk 1.4$ 2-3YTL civari.(Uniqueler icin guzel bi sistem ve fiyatida ucuk diil bence)

11)%60 Resurrection(yazabildimmi tongue.gif) Scroll(11 tane): Kendi Kendinizi reslersiniz ve kaybolan expnin%60ini geri alirsiniz)[yav sinsi isler icin super bu hele thief hunterlere karsi mesela ayni lv bi thief sizi indirdi(siz hunter oluyosunuz bu seneryoya gore) sonra sizi birakip gitti hop kalkarsiniz arkasindan sinsice caaat diye bi vurursunuz adam neye ugradigini sasirir heheh, ayrica tradersiniz diyelim 5 star yapiyosunuz fire bulla ve oldunuz ! EYVAH gitti guzelim 1m mi? diil bas buna cikar bi fire bull daha yola devam et
Fiyat:47Silk 4.7$ 7-8YTL civari(Fiyati cok zenginler alir ama )

12)%100 Ressurection Scroll(11 tane):Ayni sadece kaybolan expnin hepsi geri donuyo.
Fiyat:97Silk 9.7$ 14-15YTL civari(Fiyati cok zenginler alir ama )

13)Hp recovery Potions (small,medium,large)(1000adet):1000 tane ufak,orta,buyuk hp potu.220,370,570 hp recovery
k pot bulunan bi canta yalniz bunu canta olarak kullaniyosunuz ve kosesinde 1000 yaziyo yani 50 tane pot yerine 1k pot tasiyomus gibi oluyosunuz , aa adam canta koymus 100kya oooh aliyim enayiden diye dusunmeyin o adamlar cantayi boluyo yani 1 tane potu size 100kya satiooooo!!!Amman Dikkat diyim.
Fiyat:Small)11Silk 1.1$ 1.5-2YTL civari(iyi iste 1k pot borumu )
Medium)28Silk 2.8$ 4-5TL civari(iyi buda ama gerek yok)
Large)50Silk 5.0$ 7-8YTL civari (Bu pahali biraz ben almam sahsen)

14)Mp Recovery Potions (Small,Medium,Large)(1000adet): 1000 adet ufak,orta,buyuk mp potu.220,370,570 mp recovery
Fiyat:Small) 11Silk 1.1$ 1.5-2YTL civari(iyi...)
Medium)28Silk 2.8$ 4-5TL civari(iyi ama pahali biraz...)
Large)50Silk 5.0$ 7-8YTL civari(ben almam)

15)Repair Hammer(11 adet): Bu blacksmithten yaptiginiz tamiri heryerde heranda yapabilirsiniz[Reklam muzigi gibi oldu beh.(yapanlar bilir 1000 tane blood death kesme gorevinde odul olan cekicin aynisi)]
Fiyat:14Silk 1.4$ 2-3YTL (Gereksiz...)

16)1k Arrow Quiver(1 adet): 250 tane arrow yerine 1k arrow tasiyin bi kare kaplasin inventoryde.
Fiyat: 8Silk 0.8$ 1-1.5YTL civari(Super ve ucuz sahsen ben yedek ok olarak kullaniyorum cat diye ok biterse diye)

17)Basic,Indermadiate,Advanced Gender Switch Tool(:Male olan armorlari(armor derken giyilen butun seyler protectorla garmentda dahil)Female, Female olanlarida Male ye ceviren bir scroll Etki Edilen Degreeler:
Basic) 1-3degree
Intermadiate) 3-6degree
Advanced) 9Degree ye kadar hepsi...
Fiyat:aa fiyat yazmayi unutmusum

18)Magic Stone Of Astral (Lv 1,2,3,4,5,6,7,8): Mesela diyelim +5 bi silahınız var sizin lvinizde herkes sizi ezio ben bi +7 yapemde aklını alayım şunların diosanız alın bunları. yoksa tam 80 olcanız bascanız patch gelcek yeni silahlar açılcak bunlar patlıcak şimdi gelelim kullanımına; dielim 8th degree +5 bi blade var sizde hiç bir özelliği olmadığını düşünün, +5ten +6 yapmak gayet zordur bildiğiniz gibi ama astral basarsanız deil aldınız astrali basmaya çalıştınız fakat oda ne basmadı dimi; hemen açıklıyayım bir silahtaki immortal miktarı kadar astral times basabilirsiniz. immortal 2times olduğunu düşünürsek bastık diyelim astrali silah yandımı üzülmeyin silah hala +5 ama astral yok oldu. bu şekilde +9da basılır fakat 100lerce doalrı gözden çıkarmanız bile gerekebilir. bence +7 bi silah bizim gibi orta halli kişiler için gayet normal.(hatta fazla bile gelir)
Fiyat:
1 degree 5 silk 0,5$ 65 ykr
2 degree 11 silk 1,1$ 1,4 ytl
3 degree 14 silk 1,4$ 1,6 ytl
4 degree 19 silk 1,9$ 2,5 ytl
5 degree 24 silk 2,4$ 3,0 ytl
6 degree 30 silk 3,0$ 3,9 ytl
7 degree 38 silk 3,8$ 4,3 ytl
8 Degree 48 silk 4.8$ 6,0 ytl

19)Global Chat(11adet):Aha iste ekrana sari yazi yazmanizi saglayan alet, tikliyosunuz 1 satir uzunlugunda yazma yeri cikiyor yazip sende basiyorsunuz pat yalniz dikkat edin biriyle ustuste atmayin sizinki kaynar arada.
Fiyat:14 Silk 1.4$ 2 ytl

20) stall decoration: bunalr stall kurduğunuzda ilgi çekmek için kurulan bişiydir bi kere alınca hep öyle kalırlar.bi özellği yoktur sadece ilgi çekmek için(bu adam zengin kesin süper şeyler satıodur mantığı yani4 çeşittir.
manyang, big eye ve earth ghost olanları isimlerindeki gibi bu yaratıkları ekler
diğeri ise hepsini ekler.bence en iisi bu bayaa dikkat çekio.

fiyat: tek yaratıklı>> 24 silk 2,4$ 2,75ytl

21) Hat: bunlar üzerine giydiğiniz bi çeşit şapkadır.hiç bir özelliği yoktur sırf karizma gösteriş zenginliğini belli etme ben burdayım demek için giyilen bişiydir.

tiger,white tiger, black tiger, yeoha ve chajki çeşitleri vardır. erkek kadın olarak ayırılmıştır.

fiyat: tigerlar>> 29 silk 2,9$ 3,8 ytl yeoha ve chajki>> 40 silk 4$ 5,2ytl

Petler
22)White Wolf:Bu kurtlar silkroaddan gecen sansli tuccarlar tarafindan yakalanir(oyunda diil ha yanlis anlasilmasin.)White tigera yakin bir gucu vardir.Nadir olduklarindan pahali satilirlar.Beyaz kurt istwe bildiginiz siyahindan hizi ve attack ratingi fazla fakat siyah olani 90da armor giyip sizi üstünde taşıyo fakat bu yapmıyo[Zaten 90 level henüz açık değil bizim sroda]
Fiyat:130Silk 13$ 15-18YTL(5 lvde kurtum olacakkkkk mutlaka olmaliiii diye bi takintiniz yoksa bosverin siyahini alin)

23)Monkey,Squirrel,rabbit,pig(gold,ping) Summon Scroll:Yerden sizin itemlerinizi paranizi vs. toplayan sirin bir sincap/maymun
Fiyat:88Silk 8.8$ 11-14YTL(super acayipde ise yariyo avlanma hizinizida yerine gore %50-100 artirabiliyo.)

24)Clock of reincarnation(ole bisi olcak unuttum sindi):Sincabin/Maymunun 4 haftalik suresi dolunca tekrar baslatir.
Fiyat:48Silk 4.8$ 6-7YTL(pet varsa alin.)

Bunlarda son eklenenler araya şıkırsa belki görmessiniz die ayrı yazıom

25) gunde 3 saat Gold ticket %100 exp
phys/mag attack % 5 artiş, phys/mag. absorption %5 artiş, üzerinizdeki mevcut aksesuarlardaki absorpition oranlarinin %5'i kadar, alchemy'de %5 sansinizi arttirma, mevcut degerleri degistirirken de %5 $ansinizi arttirma, 3 str/ 3 int artiş, Stall acinca stall avatari kullanma, Cogu kisi burayi atladi Premium Quest; her sehirdeki pot'cudan alinabilir. yalnizca Gold Premium'da gecerlidir. bir premium doneminde yani 28 gunde 3 kere alinabilir.
ayrica bu gorev yalnizca Gold Ticket zamaninda yani gunde 3 saat icerisinde yapilabilir.
NPC'den gorevi aliyorsunuz sizden birseyler toplamanizi istiyor. (belirli bir yaratiktan degil, cursed heart gibi..) topladiginiz parcalari NPC'ye tekrar goturunce size oduller verecek.
** Oduller SP olarak verilecektir;
-- 100 parcaya 300 SP
-- 200 parcaya 700 SP
-- 300 parcaya 1200 SP
-- 400 parcaya 1600 SP
-- 500 parcaya 2500 SP
Ayrica oyuna girişte kolaylik

Fiyat: 200 silk 20$ yaklaşık 26ytl

26) Silver ticket: buda gold un aynısı sadece ex olarak %60 var gerisi aynı

27) 4 week skill gold time ticket: buda yeni eklenen bişi tickettaki özellikler aynen avr ama bu ex deil sp yükseltio sp farmı sevmeyen veya yapmak istemeyenler için müthiş bişi bence ben görünce direk aldım.

fiyat: 78 silk 7,8$ 10,15 ytl

28) 4 week skill silver time ticket: skill gold tic. daki herşey aynı bu %60 skill attırıo

fiyat: 57 silk 5,7$ 7,41 ytl

29) 1 günlük ticketler: özellikleri aynı 1 günlük olarak skill silver ve skill gold özelliği verir.
fiyat: silver>> 9silk 0,9$ 1,2 ytl gold>> 12 silk 1,2$ 1,5ytl

alıntı falan deil kendi çalışmam ellerim ağırdı ve kasmak yerine sizin için charı townda 2 saat tuttum ltfn yorum yapın. iyi yada kötü ama verilmedi o kadar aradım bulamadım.

birde sabitlenirse mutlu olurum. bu şekilde herkese ulaşabilir.
Teşekkürler saygılar...