Toplam 5 sonutan 1 ile 5 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Ustadlarm baqar msnz ?

demokanx
    Misafir

Standart Ustadlarm baqar msnz ?

arkadaslar
    amd turion 64x2 512 mb ekran kart 1 gb ramm 1 mbitte baglantm war ama oyun cok kasyo oyuna yeni basladm ve cok begendim ama oynancak gibi deil pazardan ckana kadar yarm saat gecyo

dura dura gidiyo
    buna bir cozum yok mu arkadaslar
    oyuna girerken msn , anti-virus filan hepsini kapyorum ramdan yememesi iin ama anlams deilim :S:S

kafeye gittim 512 mb ram war ama canavar gibi hi donmuyor bende neden donuyor ve caresi war midir ?

demokanx
    Misafir

Alnt DarkLord~********* Nickli yeden Alnt
    ncelikler bi virs taramas yapacaksin bastan sona ana virs taramas genelde 5-6 saat kadar srer ama sende daha az srecektir
    2. Sro yu windowsu kurduun harddisk blmne kurma yacan mesela

microsoft windowsun c:// de ise sen sro yu d:// veya e:// srcsne kuracan

oyun amadan nce mutlaka ama mutlaka yneticini aip sistem dosyalar hari hi bir dosya alimamaml

o zaman dzelecek tir

ok teekkur ederim dostum
    in ie yarar

V.I.P. teLfets - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

tm bunLar yapm oLsan biLe tt.net in dns gazabna urayabiLir oyunda Laga yakaLanabiLirsin yani pc ne kadar gcl oLursa oLsun nemLi oLan tt.net onda sorun yoksada oyunda oLur bu oyunu sewdiysen ve oynamak istiyorsan bunLara kendini imdiden hazrLasan iyi edersin nk sro geneL onLine oyunLarn aksine cok fazLa oyuncu barndrmakta bu bazen zeLLikLe hafta sonLar cekiLmez bir haL aLmaktadr premium oLmas oyuna girmeni sagLasa da Lag dan kurtuLmann bir yoLu yok gibi. zaten Lag sorununu zen bi oyun dnyada ok baarL oLmaya adaydr. ama onLarda da sabit yeLik sistemi dediimiz ayLk demeLer var.. imdiden iyi oyunLar hzL LeweLLer ve boL ans diLerim SRO aiLesine hogeLdin

Alperim
    Misafir

letim sistemin VSTA'ya oda bir hali arlatryor. Ben srf buyzden dolay XP'ye geri dndm...

Kusursuz
    Misafir

Evet Ya Benimde ok Kasyo.. Bende Az nce ki Yntemi Bi Deneyeyim O Zaman SaoLun.. Konuyu Aan'da CevapLayanda AFK :-D