Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 25 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Oyun KapaLı Su An. DaLın

49
    Misafir

Standart Oyun KapaLı Su An. DaLın

ArkadasLar Oyun Kapalı suan AcıLana Kadar Bir Gırgır CevireLim Acıldımı Sileriz BUKonuyu
    Muhabbet Ne Olsun Ne OLCAK TURKLERİN haLi Bu Oyunda 110lvl ne zaman acılcak sizde veya Sroya Başladıgınız İlk 10 lvlde Yaşadıgınız Anılarınız Unutamadınızı Yazın Pls

49
    Misafir

Standart :D

Evet Kimse Yokmu Anısını Yazca

DarKSoul
    Misafir

ben 24 lvl a kadar pot nedir bilmezdim

hep oturup kallip dururdum arkadasim bana bole oreti

bende bunu uygulayim durdum

soradan bana pot kulan dedi

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben tibet te ilk oyuna başladığımda universal pill kullanmayı lvl 40 da öğrenmiştim
    mujigi lerde full int lerin kesişi görünce Red Sea de yeni char açmıştım.

49
    Misafir

Lvl 5 iKen İLK Serverim Atens o zaman Atları Kalıcı oldugunu duymuştum 1gun boyunca at alcak yeri aradık cafe olarak sonra atcıyı bulduk ogrendikki lvl 10 da alınıyor can ve mana almadan 1haftada ilk ben lvl 10 olmuştum ilk at aldıgımda cafeden parasını ortak toplayıp almıştık janganda biraz dolaştıktan sonra attan indim ama atın kayboldugunu gördüm an acımı ve uzuntumu anlatamam o zaman cahallık işte tek kullanmalık at oldugunu bilmiyoz birde lvl 25 de oto can alımını cafe olarak ögrenmiştik ey gidi gunler ey mahledeki diger cafedekiler 30lvl charıma bakmaya gelirlerdi ne gunlerdi yaws

ugur_tr
    Misafir

ben oyuna ilk basladıgımda str ve intlerı berbat sekılde cok karısık vermıstım :-D bıde kılıc kalkan kullanıodum ama ben weapon skillerı dısınde ok skillerı mızrak skillerıni hepsını acmaa calısıodum :-D ama 30 lwl oldugumda berbat bı car oldugunu anlamaa basladım :-D tabi simdi yenı carım var full İNT duzgun i car

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lvl 20 de ilk yaptığım kervandan inanılmaz zevk almıştım
    server : oasis , 1.5 -2 sene önce

khax
    Misafir

bundan 1 ay önce Greece de char açmıştım ilk defa arkadaşların zoruyla Wow u bırakıp buna başladım.
    Lvl 1 ken arkadaşlar bana 500k para verdiler sen bunla bayaa bi idare edersin dediler...
    Bende pot olayını Uo ve Knighttaki gibi zannettim yani tek seferlik basıcak snaıodum. Dw ye gittim en büük potlardan doldurdum çantayı
    2 günde Bütün parayı bitirdim.Arkadaşlar bnm odama gelince baktılar bende kuruş yok Bi bağırdılar bana " Olmmmm Üzüm Yiyecen sen Seni o paklar " bende " la bağımız warda bizmi yemioz " demiştim

Rundolp vermişlerdi bana 20 tane hepsini sattım toplam 300k ya

Eski Dost

ahaha troy ilk serverdı benim için lvl 25 e kadar skillsiz kesmistik düşünsene 25 de white tiger kesiyosun her skillden açmıstık bi baktık kuş aç hemen...

pvp leri gördük millet birbirini kesiyo .. bizde yapalım dedik 15 lvl pk olduk haha ne bilelim cape i.. sonra tüm itemleri kaybettik hahah

49
    Misafir

İbo Red sea Ya Başladıgımız İlk ZamanLarı HatırLıyormusun Guild Accaz Ama Paramız Yok TopLu Kervan Yapıyoz 5Star Malla Sen Hunter Olmuştun o zaman Baya Havan Vardı Ben 30Lvl Sen 43 Lvl din Hey gidi GunLer Şimdi sen 80 Ben 80

49
    Misafir

Utanmayın Utanmayın Hepimiz Gectik Bu Yollardan

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bot banlanma sırası yavaş yavaş pasicif e doğru geliyor acaba bizide mi shutluyacaklar

49
    Misafir

Standart seLam

Herşey SıraiLe ParayLa DegiL Yuhahaha

c4sh4m3
    Misafir

Hehe, 49'un özel daveti üzerine bende ilk sro macerami anlatiyim madem

Alps ilk acildiginda, ben ve 3 arkadasim, hepimiz alps'in nerdeyse ilk 5 yildiz kervanini cektik.. bizm lvl'er 20-23 arasi idi.. 4 kisi 5 yildiz kervan götürmeye calistik.. hepimiz dw ferry'sine geldigimizde öldük

Sonra diger 3'ü hunter oldu, benim 5 kervani götürdük.. manyak biseydi.. gelen player thief'i 4'umuz daliyoduk.. en azindan teki zerk ile daliyodu

Hey gidi gunler hey..

49
    Misafir

Hey Gidi GunLer Hey

Acemi___
    Misafir

Ben İlk basladimda Romede baslamistim Tek Bildiigm Pot Almakti Sılah Almaktı Lvl 16 Olmsutum Hala Ustumde 1 lvllık Kıyaferler ve yaratıklardan cıkan Kıyafetler vardı. Kasayı Bıle Bılmıodum Hangı Item Duserse Dussun Sos Som Frk Etmes Bılmıodum Cunku Ne Oldunu Hepsını Npc Ye Satıodum

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tibet te birlikte başladığımız arkadaşda skill lerde sağdaki aşağıya kaydırma scroll u görmemiş ilk kitaplar dan gitmiş paso

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SwordFish Nickli Üyeden Alıntı
    ahaha troy ilk serverdı benim için lvl 25 e kadar skillsiz kesmistik düşünsene 25 de white tiger kesiyosun her skillden açmıstık bi baktık kuş aç hemen...

pvp leri gördük millet birbirini kesiyo .. bizde yapalım dedik 15 lvl pk olduk haha ne bilelim cape i.. sonra tüm itemleri kaybettik hahah
    ilk lvl 20 olduk işte , thief giydik , yanımda ev arkadaşım , oda lvl 24 ..jangandaki ilk körüye gelmeden köprüyü karşılıklı tuttuk , bekliyoz kervan gelsede dalsak , ne olcak acaba falan...

acaip heyecanlanmıştım sonra bir kervan geldi , tek yıldız , tıklıyoruz saldırmıyor falan , sonra dedi bas Alt a öle saldır , baktım kırmızı oldum , adamı öldürdük , sonra yoldan geçenlere falan vurduk , o gece lvl 19 a düşmüştüm

erren
    Misafir

Alıntı cronos Nickli Üyeden Alıntı
    Tibet te birlikte başladığımız arkadaşda skill lerde sağdaki aşağıya kaydırma scroll u görmemiş ilk kitaplar dan gitmiş paso
    aynı şey banada olmuştu lwl 24 te öğrendim.Onuda bana arkadaş öğretti.onun lwl'i 14 tü :-D
    ben çarı yeni açtım tabi biraz knight tecrübesi vardı.Can potunu fln zaten lwl 7 ye kadar kavradım sonra ok almayı kavradım.Sonra forcedeki bütün büyüleri açmaya çalışırdım çar berbat olmuştu+str int fln hepsi karışık :-D
    lwl 20 de birgün pvp olayım dedim.Keşke olmasaydım.
    Sonra İlk 2 yıldız kervan götürüyodum oyunu bilmediğimden lwl 20de 2 yıldızlı kervan.Neyse sonra bi çocuk beni partye aldı
    Kervanı getirdim jangana ama çocuk kapıda para istemeye başladı sonra pvp olup beni kesmeye çalıştı İtem düştü benden
    daha sonra lwl 21 de birisi pvp olmuş tabi heyecanlıyım itemi düşer diye.Tam adamı tıkladım arkasından skillere bastım adam beyaz renkli oldu bu sefer ben durduk yere kırmızı oldum ve beni yine keserek +3 bowumu çaldı :-D

garb
    Misafir

ben acayip bi şey yapmıştım bi lv kılıö bi lv ok bi lv mızrak kullaıodum bi lv int 3 lv str 5 lv int 8 lv str bütün skiller açıkyı

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu