Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: qomedi SHoW

Acemi___
    Misafir

Standart qomedi SHoW

üç devlet baskanı günün birinde a.b.d baskanı bush,pakıstan baskanı müşerref ve hindistan baskanı bir toplantı için uçakla seyahat edıyorlarmıs.uçak bilinmeyen bir nedenden dolayı düsecekmiş.kaptan pilot herkese ucaktan atlamaları gerektıgını soyleyıp parasutlerini vermıs.herkes atlamıs.bu üç baskan aynı yere inmişler.orada bir bağ evi varmıs.gidip kapıyı calmıslar.ev sahıbıne olayı anlatmıslar.o da ev de benımle beraber iki kişinin daha yeri var kalan bir kişi de ahırda yatabilir demiş.müşerref -ben yatarım demiş.gitmiş ahıra bakmış bi domuz var içerde.iki dakka sonra geri gelip,-arkadaslar islam dinine gore domuz haram ben yatamam orda.demiş.hindistan baskanı gitmiş.o da iki dakka sonra gelmiş,-ya ahırda inek var.bizim inançlarımıza gore inek kutsal ben de yatamam.demiş.bush,-ne yapalım,demiş,-iş başa düştü deyip ogitmiş ahırda yatmaya.iki dakka sonra da ne.inekle domuz gelmişler ve demişler:-kusura bakmayın ama böyle bir .erefsizin yanında nasıl yatarız.

Nerden Bulursa Bulsun

ABD Başkanı, İngiltere Başbakanı ve Türkiye Başbakanı bir gün bir toplantıda bir araya gelmişler.

Tabii, 3 lider bir arada olur da, sormaz mı gazeteciler? Önce ABD başkanına sormuşlar:

- ABD´de bir memur ne kadar parayla geçinir? Siz kaç para veriyorsunuz?

Başkan cevap vermiş:

- Valla ben memura en az 2000 dolar veririm. 1000 doları ile geçinirler. Geri kalan 1000 doları ne yaparlar, nerede harcarlar, hiç sormam.

Gazeteciler aynı soruyu İngiltere başbakanına da sormuşlar. O da cevap vermiş:

- Ben, memuruma ortalama 3000 sterlin veririm. Geçinmesi için 2000 sterlin yeterli. Artan 1000 sterlini ne yapar, nerede harcarlar, sormam, beni hiç ilgilendirmez.

Her ikisinden bu cevapları alan gazeteciler, aynı soruyu bizim başbakana da sormuşlar.

- Valla, demiş bizimki, Türkiye´de bir memurun geçinebilmesi için en az 1 milyar lira lazım. Ama ben taş çatlasın 400 milyon lira veriyorum. Geri kalan 600 milyonu nereden bulurlar, nasıl geçinirler hiç sormam.

Bush ve Şoförü
    Bir gün Bush ve şoförü bir kır gezisine çıkmışlar. Bir çiftlikten geçerken hızlı oldukları için tavuğa arkasından ördeğe ve onun arkasından da ineğe çarpmışlar.
    Bush bütün ihtişamıyla :
    -"Dur ben gidip şimdi çiftlik sahibiyle konuşur onu bilgilendirip geliyorum" der. Neyse bizim Bush gider ve hemen arkasından ağız burun takas olmuş şekilde gelir. Ve şoförüne :
    -"Kaç, Kaçalım, ..." gibi sözler söylemeye başlar.
    Neyse bizim ikili hızla giderken öbür çiftliğin domuzuna çarpıp dururlar. Bush:
    -"Bu sefer sıra sende." der. Neyse bizim şoför gider çiftliğin kapısını çalar. Bush arabanın içine saklanmış şoförü beklemektedir otuz dakika geçer ne gelen var ne giden bir saat geçer gene bizim şoförden haber yok.neyse İki saat sonra bizim şoför ellerinde meyve sepetleriyle gelmektedir. Bush bu olay karşısında şaşırıp şoföre sorar:
    -"Ne oldu dayak yememişsin?"
    Şoför cevap verir:
    "Vallahi başkanım dediğim cümle şu 'BEN BUSH'UN ŞÖFÖRÜYÜM DOMUZ ÖLDÜ' adam bana yemek yemeden gidemezsin dedi ben de yemek yeyip de geldim"

06KaraKartal
    Misafir

Birinci süperdi

jaben
    Misafir

sonuncu .ok hoş kanka ellerine sağlık

Bu Konu İçin Etiketler