Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 21 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Guild Sistemi

almert5100
    Misafir

Standart Guild Sistemi

Lvl 1: Guilde sahip olabilmek için 500k goldla birlikte "Guild Merckhanta" gidiyosunuz ve guildinizi kuruyorsunuz...

Lvl 2: LvL2 guild için toplamanız gerken 3000 GP ''Guild Point'' topluyorsunuz ve "Guild Merckhant" a 3m veriyorsunuz ''Promote guild'' diyorsunuz ve guildiniz lvl 2 ... Guildiniz lvl 2 olunca union olma hakkınız doğuyor ayrıca guildin kendisine ait bir kasası oluyor ''tek slot''...

Lvl 3: LvL3 guild için 9000 GP ''Guild Point'' topluyorsunuz "Guild Merckhant" a gidip 9m para veriyorsunuz ve ''promote Guild' diyip guildinizi LvL 3 yapıyorsunuz...
    Guildiniz LvL3 olunca Guild Store ''Guild Kasası'' 'de 2. slotunuz açılıyor daha fazla yer demek yani. Ayrıca çeşitli itemler açılıyor paralı askerler recal scrol ikon scrolları fakat bunları alabilmenize karşı kullanamazsınız her itemin kullanıclabileceği LvL ler var...

Lvl 4: LvL4 guild için 135k GP ''Guild Point'' topluyosunuz "Guild Merckhant" a gidip 15m para veriyosunuz ve guildinizi lvl 4 yapıyorsunuz. LvL4 guild olunca guildinize ikon ekleyebilme yetkiniz oluyor bunun için kendinize bir resim seçiyorsunuz onu makinanıza 16*16 olacak şekilde büyüklüğü 24biti geçmeyecek şekilde bilgisyarınıza "Guildmark.bmp" olarak kaydediyorsunuz. Sonra oyuna gelip oyun içinden "Guild Icon Scrool" unu satın alıyorsunuz bununun için 1m gold 20k GP ''Guild Point'' verip satın alıyorsunuz, üzerinde sağ tıklayıp silkroad klasörünün içinden yüklediğiniz "Guildmark.bmp" dosyasını seçiyosunuz 5 dk kadar bekliyosunuz ve ikonunuz hazır. Daha sonrasında lvl 4 te guild üyelerine lakap verebiliyorsunuz guild ismnin yazıdğı yerde lakap yazıyor ''hazaran*MaSTeR'' gibi. Bunun için üye üzerine gelip "Grant Name" butonuna tıklıyosunuz ve gerekli ismi yazıyosunuz isim türkçe karakter ve noktalama işaretlerini kabul etmez ayrıca 12 karakterden fazla yazamazsınız.

Lvl 5: LvL5 için 318k GP ''Guild Point'' olması gerekiyor ama tam emin değilim. Topluyosunuz ve 25m verip guild merckhanttan guildinizi lvl 5 yapıyosunuz. LvL5 olduğunuzda unionunuza ikon verebilme yetkiniz "Recal Scrool" u kullanabilme yetkiniz ve paralı askerleri kullanabilme yetkileriniz oluyor. Uniona yetki verebilmek için "Union Master" olmalısınız. Uniona yetki verince guild ikonun yanında union ikonu yer alıyor aynı guild ikonu gibi tek farkı yükleyeceğiniz resmin ismi "unionmark.bmp" olacak diğerleri guild ikonla aynı. Ayrıca "Recal Scrool" kullanabilme imkanınız doğuyor bu scrola sağ tıkladığınızda o an online olan tüm guild üytelerine sizin yanınıza town olmak için bir ekran geliyor confirm derlerse tüm üyeler masterın yanına town oluyor nerde olursa olsun. Sanırsam bunu "Guild War" için düşünmüşler ve paralı askerleri kullaanbiliyorsunuz onlarında ikonları "Guid Merckhant" ın içinde var istedğinize göre asker çıukartıyosunuz sanırım tek scrol tek asker yeteneğini siz seçin.

Lvl 6: LvL 6 için ne deişiklik var bilmiyorum benim bildiğim bu kadar teşekkürler...

Gp (Guild Point) : Guild içi üyelerin mob keserken kazandıkları EXP ve SP yanında ayrıca kendi guildlerine kazandırdıkları pointtir. Ayrıca yeni sistemde her members kendi guildinie SP' sinden vererek GP yarıdmı yapabilir. Bunun için ''U'' harfine bastığınızda karşınıza guild ekranı gelir GP ''Guild Point'' yanında kalp şeklinde bir ikon var ona tıkladığınız anda size SP nizden ne kadar vereceğini sorar unutmayın vereceğiniz GP sizin SP nizle orantılıdır. SP' nizden fazla GP veremezsiniz. Benim fikrimce vermeyin derim

khax
    Misafir

ooo tşkurler.. Walla union u kurabilmeq için lvl 5 olmayı beklioduq hehe

almert5100
    Misafir

Beğendinmi abi
    + rep pls

erdi
    Misafir

Lv 5 için 378 k gerekio ..

Paylaşım için sağol .

khax
    Misafir

Yaaa Union amblem için kaç level olmak gerekir ?
    Bazılar 5 lvl dio Bazıları 4 lvl dio walla kafam karıştı ?

ZeNeR
    Misafir

Açılış:500k[Population:15]
    Lv2:3.000.000[Population:20]
    Lv3:9.000.000[Population:25 yada 30]
    Lv4:12.000.000 yada 15.000.000[Population:35]
    Lv5:21.000.000[Population:50]
    Lv6 Yok Maximum lvl 5

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı khax Nickli Üyeden Alıntı

union amblem i için 5 lvl . kendi guild ambleminiz için 4 lvl olmanız gerekmektedir..

Eski Dost

lvl 5 için 21m ....

xorhunx
    Misafir

pekiya paralı askerleri sadece mastermi kullana bilio yoqsa normal insancıklarda kullanabiliomu?

dieforever
    Misafir

Alıntı xorhunx Nickli Üyeden Alıntı
    pekiya paralı askerleri sadece mastermi kullana bilio yoqsa normal insancıklarda kullanabiliomu?
    sadece master kullanabiliyo.guildin 4lwl veya ustu bir lwl olması gp nın yeterli olması gerekiyor mercenary cıkarmak için

06KaraKartal
    Misafir

Alıntı khax Nickli Üyeden Alıntı
    Amblem için 3 level olmak yada sadece 1m vermek yetiyor galiba.

NUKER
    Misafir

PEKİ BU LEVEL ATTIRMAK İÇİN PARAYI [GOLDU] BENMİ WERİCEM YOK SA TOPİYİCEMİ.......

furkan058
    Misafir

saolun arkadaslar işime yarar.

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı NUKER Nickli Üyeden Alıntı
    PEKİ BU LEVEL ATTIRMAK İÇİN PARAYI [GOLDU] BENMİ WERİCEM YOK SA TOPİYİCEMİ.......
    toplayceksin :-D :-D :-D
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

CepBoyZ
    Misafir

ben tam olarak anlıyamadım bu asker işini.
    oyun içerisinde askerleri olan birisiyle tanıştım.
    guildinin levelının 3 olduğunu söyledi ve 3. levelda askerleri kullanabileceğimi söyledi.
    gerçekten guildin levelı 3'teyken kullanabiliyor muyuz yoksa 5 olmasınımı bekliycez ?

erren
    Misafir

lwl 2 için 5400 GP 3m para
    lwl 3 için 50400 GP 9m para kardeş
    paylaşım için sağol :-D

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CepBoyZ Nickli Üyeden Alıntı

ben tam olarak anlıyamadım bu asker işini.
    oyun içerisinde askerleri olan birisiyle tanıştım.
    guildinin levelının 3 olduğunu söyledi ve 3. levelda askerleri kullanabileceğimi söyledi.
    gerçekten guildin levelı 3'teyken kullanabiliyor muyuz yoksa 5 olmasınımı bekliycez ?
    gördüğün adamın guildinde 2 tane resim varsa seni kandırmıştır çünkü o guild 4 yada 5 lvldir
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

creed100
    Misafir

guild de katılınca gelen sp azalıyo muu

creed100
    Misafir

cvp yazın pls

V.I.P. Bilq3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar vakti zamannda resim olaylarını ark.larm yapmıştı. ben hep hazıra kondum master olarak. istnilen GP bizm donate GPmizden mi gidiyor yoksa guildin kendi yüzdesinden mi gidiyor.

bu arada kısa bir süre foruma bakamıyabilirm. cevaplar için t. ettim.
    This is Anesthesia Style

Hepsi gitti bitti. Tek gerçek okul

Those three words are never enough...
    <Florancia3

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu