Bazlar almyor Olabilir Bi siteden ingilizcesini buldum ve evirebildiim kadayla sizle paylayorum bunlar yazan kii gramere uymad iin ben de pek dzgn cmleler kuramadm ama siz zekisiniz anlarsnz

Numara 1-) Hemen hemen herkes en ok nl hotann ilerisindeki nehri bilir.tamam burada hotann dna gidin ve kpry gein, kprnn sonunda sen 2 pilara sahipsin.(kprnn girii). tamam onun nnde dur ve pilara tkla imdi hotan altnda nehir iinde git.

2)Bu benim bir numaral favorim.Bu bugda biri stalldayken sen disconnect olabilirsin.Bu houna gitek.Thief elbisesi ile BANDIT DENN RETURN SCROLL (thieflerin kulland n kad) kullan.ve sonra birinin baka bir stallna tklayn ve stall alacak.imdi o dolana kadar bekle.imdi sen bandit kalesine nlanyorsun ve sen gryorsun o stall u anda ak.imdi stall kapat ve ve oyuncunun stallam olduu yere git bak bo bir spot var.Bunun anlam sen onu disconnectledin.

3)Janganda gei yerinin ilerisindeki nehirden nasl geillir?
bu houna gidecek.Bir at al ve sa daa git.(o sa kede) dada almay deneme ve sonra sen biraz yr ve aa inmeyi dene.eer sen aadaysan nehirde olabilirsin.bir para yr ve greceksinki sen gei yerinin ortasndaki adadasn.
4)Bir silah ile nasl stall kurulur? (ve kalkan)
imdi bi ok silah ya da ate kullan ve hemen hzlca stall kur ve sen greceksinki silah u an elinde ve sen stalldasn.
5)Anlayamadm ama PVPde bot kullanmakla ilgili bir bug sanrm.
6)Login Bugu
Bu loggin bugu yzde yz alyor.SRO yu 2 zamanda a.imdi ilk client resim kodlarn almay dene ve kodlar doldur.Confirme BASMA.imdi ikincisini a ve ayns yap.fakat imdi kodlar doldurma ve hzl ilk cliente ge ve confirme bas.bekle ve sen loggin oldun.Bu ok kalabalk serverlerde baarldr.
7)Doru login olduun zaman nasl DC olmazsn?
tamam client a ve d, ifre ve resim kodunu gir.Confirme bas ve sonra sen get the cannot connect due to server traffic alacaksn imdi server listesine bas ve sonra se ve login denemesine bak.Ekran 1 saniye iin donacak.imdi sen disconnect olmadan yeniden balanabilirsin.

Transportta nasl stall olur?
-Trade flag koy
-Bir transport satn al

imdi bunun yapm:
1.Traderflag koy
2.Transport ar.
3.Transport kapat.
4.Stall a ve ona senin stufflarn koy.
5.Transportda al.
imdi sen transportunda stalldasn.

Not:Alnt