Toplam 12 sonutan 1 ile 12 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Sro Hatalar ve Czmleri

RiskYourLife
    Misafir

Standart Sro Hatalar ve Czmleri

Yardmc olabildiysem arkdaslar ne ala ::

Arkadalar burada belli bal SRO hatalar ve zmleri konusunda sizleri ynlendirmeye alacam.
    SRO teknik olarak biraz nazl bir oyun diyebilirim. Gncel bir windows, gncel anakart ve ekran kart srcleri ve temel birka program sorunsuz bir oyun deneyimi iin art.

ncelikle SALI GNLER OYUNUN BAKIM GNDR. SERVERLER 07:00 - 13:00 ARASI KAPALIDIR diyeyim size.

SRO ya balamadan nce aada verdiim programlarn kurulumunu ve src gncellemelerini yaparsanz rahat edersiniz. Muhtemelen de sorunsuz bir ekilde oyununuzu oynarsnz. Bunlar yapmanz durumunda oyunun en sk rastlanlan hatas "??????? RUNTIME ERROR" zlecektir.

1. Windows update: "Balat/Windows Update" simgesine tklayn. Kalann windows sizin iin otomatik olarak halledecektir. Tabiki windows unuzun orjinal olduunu varsayyorum. Eer deilse bunu yapmayn, elinizdeki windows dan da olmayn.

2.microsoft .net (Microsoft .NET Framework ) pakedi. Artk her bilgisayar iin olmazsa olmaz bir paket. Muhakkak kurun.

3.Ekran kart srclerinizi en gncel versiyona ykseltin.

4. Anakart srclerinizi en gncel versiyona ykseltin.

5. Ve son olarak NUBOT hatas. Nubot kurmay denediniz, elinize yznze bulatrdnz, oyun srekli the server is out of examination or cannot connect zart zurt hede hd hatas veriyor.
    a. ncelikle internet balantnz kontrol edin. BAlantda bir sorununuz varsa bu hatay alrsnz. Eer balantnz salamsa;
    b."C:\WINDOWS\system32\drivers\etc/hosts" dosyasn notepad ile an, iindeki Joymax ile balayan satr silin, kaydedin kn. Eski versiyon Nubot hatasn bu zer.
    c. Olmad m? Satr sildikten sonra oyunu "program ekle kaldr" dan uninstall edin. Program Files iinden SILKROAD klasrn de silin. Oyunu yeniden kurun ve updatelerini yapn.
    d. Gene mi olmad. Gidin Pacman veya KO oynayn. Hakknz budur.

6. Bu yazdklarm eer sisteminizde bir donanm hatas veya internet balantnzda bir sorun (kesilme, modemsel sorunlar, firewall veya antivirus sorunu) yoksa oyunu sorunsuz oynamanz salayacaktr.

TESEKKRLER!!

memduh
    Misafir

tmm da kardes connect hatas veriyo ne yapcaz

kankhy
    Misafir

delrcem yha bende slkroad legen 4 yukledm setup a tklorum ama yle bir hata weryor " This is a client file that can be used after the legend 4 update " ne yapmalym nolur yardm edn cldrcamm ..

Admin cronos - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31.03.2008
    Bulunduu yer
    Istanbul

Alnt kankhy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    delrcem yha bende slkroad legen 4 yukledm setup a tklorum ama yle bir hata weryor " This is a client file that can be used after the legend 4 update " ne yapmalym nolur yardm edn cldrcamm ..
    Srekli deneyeceksin, kurulumu altrdnda sro sunucularna balant kurmaya alyor, kuramazsa bu hatay veriyor.
    zm: arka arkaya deneyeceksin kurmay. Yani altracaksn, hata verirse hata mesajna ok leyip tekrar altracaksn kurulumu.

not: Web taraycda www.silkroadonline.net yazp a. Site ald srada dene kurulumu altrmay. Belki start gelmemesi ile ayn taktik tutar.

punkk
    Misafir

ya bende yukledim sorunsuzca oynuyodum 1 yadr son 2 gundur this vversion falan bieyler diyo atyo oyundan please re insstal falan diyo yukluyorum yine ayn hatay veriyo oyunda durup dururken the veriosn lastes please re install diyo bi yardmc olursanz sevinirim. bot falan yuklu deil pc de

tam olaraK resim koyarmsn hatann??

punkk
    Misafir

tamam imdi giriyorum ve hatay alnca direk ss cekip koyuyorum..

punkk
    Misafir

ite bu hata arkadalar clienti 3 kes sildim ve yeniden ykeldim oyuna giriyorum 3 4 saat sonra bu hatay veriyor sinir oldum ama

Konu punkk tarafndan (06-08-2009 Saat 01:37 PM ) deitirilmitir. Sebep: kinci mesaj birincisi ile birletirildi (otomatik)

Hmm hata acaba iLLegal program kullanmaktan olabiliR Loader fln kullanormusn ? Tekrar kurmayi dene orda Ltfen siLkroad Online tekraR kurun dior

punkk
    Misafir

sroking kullanmtm ama silip yeniden ykeldim zaten pc kafay yemiti format attm 3 kez ykledim sro yu ama yine ayn hata :S

brkn1342
    Misafir

bak knka bn oyunu daha oynamadm ve biliom imdi sn sro king kullanon direk ondan girion o zden sro patch atmam ilk normal a sro kingten ama patchi atsn sonra sroking den a ok

bide bn de le bir hata veriyor nedenini bilmiom ama yardm ederseniz ok sevinirim hata le

this is a client file that can be used after the legend 4.5 update.
    user who wish to log into the game quickly
    on the day of legend 4.5 update,please keep the client file until
    the day of legend 4.5 update and use it on the very day

tamam bu yardmlarnz bekliorum
    Konu brkn1342 tarafndan (23-08-2009 Saat 10:45 AM ) deitirilmitir. Sebep: kinci mesaj birincisi ile birletirildi (otomatik)

kemencemm
    Misafir

Alnt cronos Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Srekli deneyeceksin, kurulumu altrdnda sro sunucularna balant kurmaya alyor, kuramazsa bu hatay veriyor.
    zm: arka arkaya deneyeceksin kurmay. Yani altracaksn, hata verirse hata mesajna ok leyip tekrar altracaksn kurulumu.

not: Web taraycda www.silkroadonline.net yazp a. Site ald srada dene kurulumu altrmay. Belki start gelmemesi ile ayn taktik tutar.
    arkadasm balant kuramyor zm bilgisayarn a destei ile gvenli moddan ac le dene.ayn sorun bendede vard. Gvenli Moddan sorunsuz ekilde ykledim...

Bu Konu in Etiketler