Toplam 16 sonuçtan 1 ile 16 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: yardım!!!! :wink:

BigHot
    Misafir

Standart yardım!!!! :wink:

color=red][/color]arkadaslar yeni char acacam bana yardımcı olacakmısınız...silah olarak blade sececem full str hangi skilleri kullanacam hangi kıyafeti giymeliyim lütfen yardım edin [

ugur_tr
    Misafir

blade full str ının weaponda olan skilleri yanındada fireyi acabılırsın elbise olarak blade full str ıcın bana gore en ii gıysı armor olur ama bisi diim full str blade kasmak zordur

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence bi glavie çar aç, 15lvl e kdr full int, sonrasında da full str kas.
    Yanında da fire kullan.Garment giy.

http://www.silkroadonline.us/bikac-puf-nokta-t240.html
    http://www.silkroadonline.us/2-puf-noktalar-t1847.html

Ama bunlar gibi yardımcı olabilecek sayfalar vardı, boşuna başlık açmışsın.

SiZo
    Misafir

bence full str glavie aç yanında fire firenin mag def skillini yüksek tut

BigHot
    Misafir

Alıntı 9th_wonder Nickli Üyeden Alıntı
    Bence bi glavie çar aç, 15lvl e kdr full int, sonrasında da full str kas.
    Yanında da fire kullan.Garment giy.

http://www.silkroadonline.us/bikac-puf-nokta-t240.html
    http://www.silkroadonline.us/2-puf-noktalar-t1847.html

Ama bunlar gibi yardımcı olabilecek sayfalar vardı, boşuna başlık açmışsın.
    kardesim ben su an lvl 15 im ama simdiye kadar hep full str kastım böyle mi devam edeyim yoksa full int kasayım mı ?

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22-23 lvl'e kdr 2 int 1 str şeklinde ver veya eşit tutmaya çalış. Sonrasında yine full str kas.
    Ama sen ne kullanıodun silah? Eğer glavie'yse böyle yap.

int vermeni de silah daha fazla vuracağı için söylüyorum.

Bow ya da Blade kullanıosan bilemem.

garb
    Misafir

BAK KARDEŞİM BEN FULL STR Bİ KERE İNT E WERMEDİM 3* LEVEL ÇARIM VAR GARMENT GİYİYORUM ATEŞ KULLANIYORUM EN İYİSİ BENCE BEN ÇOK MEMUNUM

FULL İNT TE Bİ YERDEN SONRA SIKIO NUKELER OLDUĞU İÇİN STR OLUNCA COMBO LARI AÇABİLİRSİN .. TAKLALARI AÇABİLRİSİN .....EN İYİYİS FULLSTR-BLADE

xorhunx
    Misafir

benim int okçum wardı onu bıraqtım yeni bi dane char açtı fll str fire blader olarak kasması kesinlikle zor.... bide fram yaıom tickeytle %0.005 gelio delircem ama olsun ii bişi oluo 10k sp biriqti 50k ya kdar fln götürcem onu...... yada yavai yavaş farmı bıraqcam ....... hızlı koşmak için elektiriği aç ama sadece hızlı koşma , pasif ini we bu damage yi arttrıanları a. can skillerini aç ki ilerde bi arkdaşın öldüünde can werirsin na yada para kasarsın nasıl dersen yanına çok az can potu al canın azalınca can büüsü kullan 100mp ye 600 can weriooo..... süper deilmismall potla 1.2k can doldurusun aynı fiyata can potu ile 0.2k nese bide mızrak büüsünüde aç. onun pasif i glavier leri blader lardan güçlü kılan bişi ama onusende yaparsam artık oyuynun kralı olursun bunları açtıın taktirde zor bir farm döneminolcak hemen silk al maymun al we botla farm a gir farm bittiinde yıkılmaz bi char olmanın keyfine waracaksın aşırı sosun lı fln deilde normal bi 80 lwllı 70 lwlda bile indirme şansın olcak(tabi adam int okçu fln sa

ugur_tr
    Misafir

full str blade ıcın skill olarak weapondakılerı ve el yakma skilli olarakta fireyi tercih ederım giysi olarak blade ıcın armor giyersen physhical defans yuksek olur ama magic defansın az olur ve fazla hızlı kosamassın garment gıyersen bu sefer magic defansın yuksek olar ama physhical defansın dusuk olur ve +20% daha hızlı kosmanı saglar protector gıynırsen bunların esıtlenmıs halidir sen kendı tercıhını yap benım gorusum bole. Ama full str blade zor kasılır.

garb
    Misafir

ben çok memunun doğru biraz zor kasılıo ama skillerine hayranımmm 51 lv de takla açarsın...

[url=http://imageshack.us:69886][/url:69886]

garb
    Misafir

skill tercihi olarak bence fire seçmelisin 30 lv ye geldiğinde ise nuke açılacak str nuke açmaz ama full int gidersen nukelerle daha rahat kasabilirsin.........

name=onur_lucky
    lv=3-
    server=olympus
    wolfname=no name
    wolfll=3*
    skill=fire

fullstr-blade+shield

_MASTER_
    Misafir

Eğer Glavier Açacaksan ;
    Full str yap+Fire+Lighthing /phy defansımda olsun diyorsan => ice'da açabilirsin
    kıyafete gelince:full str için en uygun olanı garmenttir.giyeceğin kıyafetleri kestiğin yaratıklara göre giyersen hp ve mp kulllanımı azalır ve ölme şansın azalır

furkan058
    Misafir

bence en iisi fll int spear nukeci. hem hızlı kasıyo hemde zevkli.

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim ilk charım full int spear skill fire we giysi garment tı çok kolay kasarsın we çok zevk alırsın 2. charım full str blade skilleri çok güzel fakat çok zor kasılıo tavsiye etmem
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

Alperim
    Misafir

Blade için Full Str + Fire belki yanına yan skil lightda olabilir... ama Allah kolaylık versin işin zor...

NUKER
    Misafir

bence ateş kullanmalısın

Bu Konu İçin Etiketler