Toplam 20 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: STR çarin Unique Alma şansi

Cavalleirs
    Misafir

Standart STR çarin Unique Alma şansi

Ful str lerin unique alma ihtimali varmidir acaba biri yardimci olabilirmi

Acemi___
    Misafir

Vardir.
    Sole Anlatam Lvllı Yuksekse Elinde Gusel Bı Sılah Varsa Alabılır.
    Yada Pembe Seyı Doluysa Alma Ihıtmalı Vra Tabı Oburkılerın Dolmamıssa.
    Eger Hıc Bırımı Yoq Unıqueyi ilk obUlursa Ceker Kosyeey Kımsenın Bulamayacagı Yere Pasa Pasa Yavas Yavas Keser

erdi
    Misafir

Elbette vardır..
    Uniquelerde int(nuker) den sonra glavie gelir / Blade en son gelir(Fakat bende Blade'im )

Cavalleirs
    Misafir

peki bişis orcam ben eldorado da oynamaktayim bi çar kastim lvl 32 falan ancak lvl 12 ye kadar falan str vermiştim ondan soora int bu çar dediginiz hybird olayina giriomu cunku bi çar daha kastim bi gunde suan lvl 17 ful str blade yoksa bosuna ugrasmiyam
    şimdiden teşekkurler

Acemi___
    Misafir

Blade Uniqulerde Zayıf Olabılır. Sen Carını Uniquelere Gore Deıl pvp Ye Gore Kas. Blade cArlar Pvpde Cok Saglamdır.
    Ben Sahsen Swordum Ama Ppvde adamlar Rahat Tek Atıo Ama kasarken Motor Gıbı Kasıo.

Cavalleirs
    Misafir

son bir oneri sunayim yepyeni bir car acip lvl 15 e kadar int ondan soora str gitsem bu car olumcul mu olur yoksa dangalak mi şimdiden teşekkurler hepinize

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart hepinizin aklını karıstırayım sizde dusunmeye başlayın...

arkadaşlar kafanızı karıştırmak istemiyorum ama gerçek bundan ibaret... elexander ilk açıldıgı gün 16 lewel bi charla tg kesmiştik tek vuruş yapmadan şimdi hepiniz nasıL oLur felan diyebilirsiniz kısaca özetlemeye çalışacagım. siz ne kadar dmg aldıgınızı dusunsenizde bu durum diğer oyuncuların kurdukları party we o partynin uniuqe den aldıgı dmg a göre değişir yani unique lerde en cok dmg kim aldıysa onun adı yazar... bu str de olabilir int de hybird de örnek olarak şunu werebilirim 8 li partyde atıyorum 1 adet 40 lewel bir adamla ve 7 adet de yüksek lewel adamla yarkana gittiniz bu adam doğal olarak dalmadı yada dalma girişiminde bulunup yattı ama towna dönmedi. partydeki diğer üyelerse bir müddet vurup alandaki en yüksek dmg ı kazandılar ve yarkan yatmadan sıra ile towna döndüler öldükleri yada kendi istekleriyle bu durumda yarkanı kesen kişi olarak 40 lewel adamın adı yazacaktır sizce yarkanı kim kesmiştir? BURADA ASIL KONU SUDUR SAKIN UNUTMAYIN EN YUKSEK DMG I ALMAK.. bunun lewel char yada kullandıgınız item veyahut yatıp yatmamanızla alakası yoktur geçerLi oLan tek konu birey yada party olarak ne kadar dmg aldığınızda saklıdır yani uniuqe den ne kadar hp eksilttiğinize... HEPİNİZE İYİ UNİQUE KESMELER

Cavalleirs
    Misafir

benim unique tecrubem olmadiginda soruourm exp: uruchi yle kafa kafaya kesebilionuz mu blade çarla?? şimdiden teşekkurler...

MaHLaS
    Misafir

intler unique konusunda şanslıdır
    kendimden örnek wereyim ben 78 str glavie The_eX 78 hibrid int
    hergün mutlaka bir yarkan denemesi yaparız bu sabah 6.30 da kestik yine
    her zamanki gibi yarkanla yakından sawaşan ben oldum ama kadim dostum memo(The_eX) kesti
    tabi sizden düşük lvl bi intçi özellike bow we glavie çarın elinden unique alamaz en önemliside erken bulup soteye çekmek we kesmektir

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir unique keserken içinde bulunduğunuz partinin toplam damage i en önemli unsurlardan biri. ör:
    Party 1 toplam 5000dmg vermiş.
    Party 2 toplam 4000dmg vermiş.
    Party 1 de en yüksek damage i veren 3500dmg vermiş olsun.
    Party 2 de en yüksek damage i veren 3900dmg vermiş olsun. Party 2 de olan ve yarkan a bireysel olarak en yüksek damage i veren değil, party 1 de en yüksek damage i veren, yani 3500 dmg veren yarkan ı kesmiş olur. Ben bunu pek çok kez test ettim. Mesela lvl 80 falandım, isy yi tek başıma yakaladım, full int ve farm bitmiş, berserker de vardı, 3 te 1 ini tek başıma indirmiştim, bizim party dekiler geldiğinde isy yarısındaydı. en başından beri devamlı olarak en yüksek nuke ları attım ve isy ölmesine çok az kala party den çıktığımda isy yi benimle aynı partide olan whoami kesti yazmıştı. Fakat ondan çok daha önce gelen ve berserkerle dalan viet4ever dan tek başına bir full int de vardı. Bunu bir kaç kez daha denedim. Bu yüzden iyi bir parti de olun derim.

Telfets in de dediği gibi unique keserken yatıp town a dönmek verdiğiniz damage sayaçının 0 lanmasına yol açıyor. O yüzden %100 res scroll la kesenler %99 alırdı yarkanı. Öldüğünüzde ya birisinin kaldırmasını bekleyin, ya item mall daki res scroll lardan kullanın veya hiç kalkmayın. belki bir ihtimal size kalır.

RedSea_FredyFire
    Misafir

Eğer Bi Uniuqe KArşınız Çıktı zman str ci isniz hermzna 2times ve yıkarı vuruçları kulanın yani 2 tane yada 2den fazla gibi glavieler bu konuda şanslıı bldeye göre Bizim Tabirimize Göre Combolar

Cavalleirs
    Misafir

unique in verdigi dmg mi yoksa senin verdigin dmg mi anlamadim hekres farkli bişi soluor??

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cavalleirs Nickli Üyeden Alıntı
    unique in verdigi dmg mi yoksa senin verdigin dmg mi anlamadim hekres farkli bişi soluor??
    senin verdiğin dmg

telfets dmg almak olarak kullanmış, o kafanı karıştırdı heralde, ama sonunda dmg almanın tanımını yapmış:
    Alıntı telfets Nickli Üyeden Alıntı
    ...
    geçerLi oLan tek konu birey yada party olarak ne kadar dmg aldığınızda saklıdır yani uniuqe den ne kadar hp eksilttiğinize...

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bana yazacak bişey bırakmamış kardeşim zaten. teşekkürler ichi..
    sanırım meselede acığa kavuşmuş.. uniuqe kesmek eglenceLidir ama bazen sizden daha planlı ve kapsamLı oLarak uniuqe kesmeye gidenLer oLabiLir.. bu konuda favorim CrazyBross (redsea).. ne zaman yarkana gitsek yatsa bile kimin alacağının tahminini %95 başarı ile biLmiştir.. gerci artık scream ve ondan sonra meydan bizim iboya kaLdı ama o da _SwordFish_ le alamadıgı yarkanın acısını cıkartıyo ant0ny0 iLe.. :-D
    ama şunuda eklemek isterim uniquelere ilk vuran bu konuda oyunda biLmediğimiz bi avantaja sahip olabiLir bu konudaki araştırmaLarım ve gözlemLerim dewam ediyo. dmg katsayısı gibi bi artı veriyo oLabilir oyun ama tam oLarak haLen yukarıda da beLirttiğim gibi çözebiLmiş değiLim...

yehh
    Misafir

Alıntı yehh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FuLL INT yappp yada FuLL STR yap
    ben ßowcuyum FuLLL str ama Güzelde vuruyorlumm

yehh
    Misafir

Alıntı yehh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç tane olduğunu bilmiyorum ama saytan kestimm
    ßu resimdeki benim kuzenin charı ama isuyu alamadım ben yüskek geldi aldı elimden isu 4 kere zerkke bastım zerk görevi yapmıştım 20 tane veriyor zerk kağıtı sonda 4 tane kallmıştı ama kesemedim kesseydim süper olacaktı :'(Kuzen üzüldüü alamadıkk diye ama benim yüksek charı veridm bowcuyu şimdi hepp isu bekliyoo bende onun charı oynuyorum bota bırakıyorum bu charı yüskek lw yapyım çookk süper olacakk yapayımdaaaa
    Konu papyon tarafından (03-06-2008 Saat 07:37 AM ) değiştirilmiştir.

cyber_hawk
    Misafir

Alıntı erdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette vardır..
    Uniquelerde int(nuker) den sonra glavie gelir / Blade en son gelir(Fakat bende Blade'im )
    Int den sonra bow cu gelir..daha eu ları saymadık

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool

str bladenin en iyi özelliği,diğer charlar yatsa bile ayakta kalması we uniqueyi almasıdır.fakat nukerin itemleri güzel ise nuker uniqueyi alır...
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

Forum LvL 85 - 100

en guzelı str bow yada hybrid bow yuksek lvl da unguelerı en fazla kesen ler onlar kaptırmıyorlar kımseye

af_yok
    Misafir

silahın iise ve skillerinde ezik degilse geriye tek bi sorun kalıo. unıq düştügü yerde sen varsan ıntçi görmedigi surece alırsın. birasda şans olucak bnm öle oldugu için sölüorum