Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Alc hakkinda yardim.....

Cavalleirs
    Misafir

Standart Alc hakkinda yardim.....

herkese selam az buz zaman deil bayadir oynamama ragmen ben bu tablet ve alc işini cozemedim tablet leri sattim,yok ettim nerdeeysse ama soora bunun fena işe yaradigini gordum ve sizden yardim istiorum.bu konu hakkinda bi yardim edeblirseniz sevinirim
    şimdiden teşekkurler

LoRD_YaRKaN
    Misafir

Tabletler aslında çok işine yarayabilir bu doğru ama canavarlardan çıkan torbaları alcan elemente dönüştürcen bide o torba toplama sorunu var aslında herkes bırakır bunları bu çok yanlış bir düşünce matematiksel ve mantiken çok yanlış bunlar para ediyo bide element yapılıo gerisi...

MaHLaS
    Misafir

alchemy bölümünde hangi tablet ne işe yarar ne kadar element ister hepsinin cewabı war incelemeni tawsiye ederim

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

silkroadda alcemy yada simya oLarak geçen çalışma asLında oyunun geneL biLgiLeri içinde beLkide en gizLi oLan kısmıdır. Çünkü adından da anLaşıLacagı gibi simya biLinmeyen anLamına geLir. Hersey kuLLanıLan siLah yada itemde sakLıdır biz ne kadar uğraşırsak uğraşaLım mükemmeL itemi yapamayız ama buna yakın birşey yapabiLiriz. Alcemy bu noktada devreye girer itemLer geneLLikLe kuru diye tabir ettiğimiz sade haLiyLe düşer bazende blue ekLentiLeri iLe ama siLahımızı yada itemimizi değerLi kıLan bunLardan önce itemLerdeki parantez değerLerdir. Bu testi kendiniz de oyun içinde yapabiLirsiniz. BunLarı alcemy yani tabLet ve eLementLerin karışımından ortaya cıkardığımız stone LarLa değiştirmemiz mumkün. Bunun yanı sıra bLue dediğimiz ekLentiLeride bu stoneLarLa yapabiLmekteyiz. ekLentisini aLcemy ile yapamayacağımız 2 şey astraL ve immortaLdır. İtemLer immortaLLı düşebiLir ama astraLLı düşmez. İlk giriş icin sanırım bu kadar yeterLi gerekLi biLgiyi tablet ve eLement sınıfı stoneLar ve kattığı özeLLikLeri kısmından bunLarLa birLeştirdiğinde sana gereken biLgiye sahip oLacaksın. Şimdiden boL sans.