Toplam 7 sonutan 1 ile 7 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Alchemy Yardm steyenler Bu balkta Ltfen !!!

V.I.P. teLfets - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

Standart Alchemy Yardm steyenler Bu balkta Ltfen !!!

ArkadasLar redsea de oLup aLcemy konusuna ne kadar kafa patlattgm ve bu konuda ne kadar iLgili oLdugumu bilirler. hatta bunlar topladgm kocaman ve kaln bi defterimin oldugunu acklamam gereken bikac sey var sanrm.
    1- we en onemlisi sakn aklnzdan ckartmayn mukemmel silah yada item yapamazsnz.
    2- her silahn kendine ait bir ortalamas vardr eger parantez degerlerde bu ortalamann uzerine ckarsanz blue eklemede sknt yasarsnz blue eklerkende bu parantez degerlerinde ekleme yada azalma olabilir yani mantk sudur
    str hybird yada int bi char silahnda yada giysisinde yada acc sinde kendine 2. srada yarar saglayan ozellikleri resetlemek yada degerini dusurmek zorundadr. bununla beraber blue ler 2. derece onemlidir ozellikle kilit blue str int ve durability dir bunlar sakn unutmayn bu degerleri basarken genelde parantez degerler kaybolabilir yada artabilir bunun ornegi coktur. oynanm bi silahla oynamamaya ozen gosterin gecmiini bilmediginiz bi itemi yapmak cok zordur her silahn asamas vardr ben alcemye harcadgm zamanla 3 tane daha 80 char yapardm sac beyazlatmaya gerek yok yani

yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

Standart BENDE OLE SANIYORUM AMA HALA TIRMALIYORUM

DEED vaLLaha beLki abart gelebilir arkadasLara ama tanyan yalan soLemedigimi biLir bir gunde yeri geLdi 400 stone bastm sayfalar dolusu not var elimde ama sunu unutmamak gerek her itemin kendine gore bi yaps var yani ne yaparsan yap istedigini buLmakta sonuca uLasacaksn diye biey yok uzgunum ama durum bu

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    03.12.2006
    Bulunduu yer
    eskisehir

gzel eyler yazmsn tuncay abi

herkesin bilmedii biey aslnda assimule

stonelerde %5 %10 %20 %30 ve %35 olmak zere 5 tip assimule % si vardr ve en mantkl olan daima %5 ( dr kullanarak krlan itemlerden kan stoneler ) yada %10 assimule yzdesine sahip stoneleri kullanmaktr..

yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

Standart sGL memedim

bu aLcemy konusunu zmek iin asLnda oyunun orjinaLine ve burada yaplan ackLamaLara bakmal Lazm aLLah ksmet ederde Koreceyi 3-4 sene icinde cozersem daha faydaL oLacam arkadasLara ama asimiLty dedigin gibi stone snfnda oLmakLa beraber item snfndada mevcut bi silaha yada iteme (sos-som-sosun) hari ortalamsnn uzerinde bi deger ekLemek cok zor sunu biLmekte ve aramamakta fayda var mukemeL item diye biey yoktur sadece cok iyi item vardr..
    bu arada memo geLde arada stone aL parasz kaLdm

Aradm ama sanrm yok. Parantez iindeki durability 'i deitirebiliyor muyuz acaba? Listeye baktm ama gremedim.

yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

Standart Cevap: Alchemy Yardm steyenler Bu balkta Ltfen !!!

Alnt Equinox Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aradm ama sanrm yok. Parantez iindeki durability 'i deitirebiliyor muyuz acaba? Listeye baktm ama gremedim.
    parantez iindeki durabilty stonelarn direk etkisi sonrasnda deimez bu ancak uyguladgn deiik asimilation degerlerinin yan etkisi olarak de yada artma yapmas sonucunda gercekleir bu durum dier parantez ve blue statlar iinde geerlidir

Standart Cevap: Alchemy Yardm steyenler Bu balkta Ltfen !!!

Astral tam olarak ne ie yaryor?