Toplam 10 sonutan 1 ile 10 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Grlerinizi Almak istiyorum

Drummer
    Misafir

Standart Grlerinizi Almak istiyorum

uan 80 lvl bir NT chara sahibim.uanki buildi Bicheon80,Cold80,Light60 ve fire80 dir gelecek olan yeni skileri hesaba katmz zaman baya bir kararsz kalyorum Baz arkadalarn tafsiyesi yle

Fire 90 cold 90 (248phy defans verecek+ snow )light 90 heaksual 30 extra hp iin
    ider bir bir tafsiye

bicheon 90 cold 90 light 90 fire 30 ve byk nuke kaybm olacak

bir bakatafsiye

Bicheon 90 fire 90 cold 90 light 30 buda ok yava char ve %18 lik mag attack incc skilinden mahrum kalacam anlamna geliyor

1 tafsiye ok makul geldi birde sizlerin grn almak istedim
    unuda syleyim...

Silkroad artk gittik'e nukerlerin sadece nuke Str buildlerinde kendine ait skilelrin kulanmasn isteini bir yola sokmaya alyor ve bu byle olucak... izlediim Ksro jsro videolarnda nukerler nuker ve strlerde kendi skilelrini kulanyor ve nuker oldukca salam gibi duruyor uan ki 8 dg itemlerle sadece nukelere sahip olan bir charn pek ans yok gibi fakat nmzdeki gnlerde 90 CAP gelicek i ler deiecek ve sadece nuke olan charn hem mag hem phy def.. hemde seri light... kasacak bu sebeden dolay nukelerle i yapmay dnyorum artk sro 1VS1 OLayndan daha ok kolektif GW FORTESS JOP.. WAR FLAN Olay n pladan sro eksiinizi Euro bufllandan kapatn dermigibisinde bu hale geeldi..ne yapmalym sizce bu build yznden STR char amay bile dnyorum strnin pek falza bir bir build sorunu yok ama nukerde fire olmadm olmuyor nukeleri ok g bu adan ne yapmalym ... biraz uzun oldu fakat ne yapaym derdini sylemeyen derman bulamaz sayglarmla iyi forumlar

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    03.12.2006
    Bulunduu yer
    eskisehir

soru 1 -) full int ?
    soru 2-) S&S ( sword&shield) mi kullancaksn..

V.I.P. teLfets - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

ewet cold belki 248 deff werecek ama sadece snow icinde fire litgning ve ozelliklede bicheondan vazgececegimi sanmyorum ben 3 char sahibiyim we 1 tanesi int litning kesinlikle 90 olacak oras kesin nuke 90 da aclyo cunku ve cok etkili olacak fire nuke nin durumu etkileyecek sonucta fire master extra dmg katmayacak ama silah skilsiz bir charn vs de cok da iyi sonuc alacagn dusunenlerden biri deilim %23 snow yeter gibime geLiyo 30 lewel actgmz dusunursek ackcas ben bekLe gr taktii uyguLayacam ama hi bir nukerin sadece nuke vurarak (sun silaha sahip deiLse yada karssndaki armor set giymiyorsa) esit durumdaki bir rakibini yktgna sahit olmadm sadece nuke ile belki job da yada sava esnasnda adam kesebilirsin ama dier zamanlarda bu imkansz gibi biey bence force a da bakmakta fayda war int charn force dan da yaralanabilecegini dusunuyorum

yelik Tarihi
    03.12.2006
    Bulunduu yer
    eskisehir

Eer full int ve s&s devam ediceksen , 90 bicheon , 90 light , 90 fire , 30 cold yapardm..

Snow shieldin %25 ak olucak ki yeter derim ..

Set olarak protector giyerdim yada armor ...

Yada armor &pro kark bir set yapardm..

nk shield sana phys ve mg defans katcak , full int olduundan 90 int bastndan mg defans olduka yksek olucak ve 90 mg defans bufuda bi hayli mg defans vericek sana..

BU yzden garment asla giymemelisin..

Cold artk l yatrm desem dorudur..

itemlerini +4>5 yaptn zaman bile 50-60 phys &mg defans art salyor , ki buda nemli..

Ayrca light (koma , mg dmg %18 , parry ratio , pasif parry , ve nukeler ) > bir nuker iin olmassa olmazlardr..

benim ahsi dncem bu

yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

ben pary rationun bi char icin oLmazsa oLmaz oLdugunu dusunuyorum sonucta efect durumundan kurtuLma yada hasar % si buna gre cok deikenLik gsterebiLiyor o yzden litningin bir nukerde oLmazsa oLmaz oldugunu dusunuyorum

Fire en fazla dmg weren master bu yuzden ilk tercih her zaman her charda fire oLmal ki burdan nuke ve mag deff aldmzda unutmayalm bicheona gelecek yeni seri yatr-batr ii nukerler acsndan deitirecek gibi geliyo iyi crt bir sword bence cok iyi seyLer yapabiLir kaldki str charlara kars kullangmz haraketLi phy kalkan da unutmamak lazm cold un snow haricinde bi extras yok bana gore itemle kapatabiliriz diye dusunuyorum phy deff i

yelik Tarihi
    03.12.2006
    Bulunduu yer
    eskisehir

Yeteri kadar ak ve net cevaplar verildiini dnyorum....

Drummer
    Misafir

anladm... yani coldu 30 yapn diyorsunuz. deiiniz gibi bekle gr takitiin uygulamak en iyisi fakat 90+farm bitene kadar fire kesin kulanmam gerekli yoksa sadece cold light olacak i deil ve syle takntm var sun dne kadar herhagi bir sun wep yada baka biey fark etmez farmdan kamayacam 7/24 kasacam zaten saabah 8 akam 5 iten ktm iin srekli kaslm olacak hedefim 1 milyon Sp bakalm neler olacak bkelyip greceziiz unutymadan birde yle bir build var

Cold,light 60 fire bicheon 90? sizce bu nasl?

yelik Tarihi
    03.12.2006
    Bulunduu yer
    eskisehir

light 60 deil , 90 !!

yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

Alnt ant0ny0 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    light 60 deil , 90 !!
    tek dogru bu en gl nken litning olacak nk

V.I.P. Angells - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    16.04.2007
    Bulunduu yer
    Belli Deil

Bnce full int olacaksan ve (s/s) olacaksan.
    Bicheon 90 Light 90 Cold 90 ol derim. Fire 30 yada Heuksal 30..

Full int charn bicheon olmadan hibirey yapacan sanmyorum. ve combo ektikten sonra nuke yerine yatr batr skilleri kullan derim. nk zehirle beraber oldukca iyi oluyor. Bu benim tavsiyem nuke sadece kasmak iin gerekli bence arada pvpde nuke ekersin o ayr konu.

Bende full int im ve 90 gelmeden nce
    Bicheon 80 Light 80 Cold 80 ve heuksal 60 char yaptm. ve oldukca salam oldu.. full int..

90 Geldiinde ise hybrid olmay dnyorum, yani herkesin bildii hybrid deil..
    83 e kadar full int. 83 den sonra full str olacak. nk 80den sonra full str yapnca pyh balance %1 artyor. Fakat 83den sonra full str verirsen pyh balance %1 dk oluyor ama mag balance %3 fazla oluyor.. bence daha mantkl ve hesaplanmtr..

Yani bu ekilde tm itemleri bluelar %100 sayarsak;

yani 83den sonra full str olursa char mag balance: %110 pyh balance %68 oluyor.
    80den sonra full str olursa mag balance %107 pyh balance %69 oluyor..

Dndm karar verdim yani

buda oldukca basit bir konu nk uan bile neredeyse %90 ve 9d gelecek diye uramadm..