Toplam 19 sonuçtan 1 ile 19 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Adriana Lima Fan Club

Standart Adriana Lima Fan Club

İsim: Adriana Lima
    Meslek: Model
    Doğum Tarihi: 12 Haziran 1981
    Doğum Yeri: Salvador-Brezilya
    Boy: 178cm
    Göğüs: 84cm
    Bel: 61 cm
    Kalça: 86cm
    Saç Rengi: Kahverengi
    Göz Rengi: Yeşil
    Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981'de Salvador de Bahia, Brezilya'da dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda 89-58-86 ölçülerinde ve 54 kilodur

13 yaşında bir alışveriş merkezinde dolaşırken keşfedilmiştir

15 yaşında iken Ford süpermodel Brezilya yarışmasında 1.

1998 yılında da, uluslararası Ford süpermodel yarışmasında 2. olmuştur

Konu ErDooM tarafından (02-04-2009 Saat 05:36 PM ) değiştirilmiştir.

Daha sonra New York City'e tasınan Lima

Elite Model Management ile sözleşme imzalar ve kariyeri çıkışa geçti. Vogue, Marie Claire'de kapak olmasının yanı sıra, Christian Lacroix, Valentino, Ralph Lauren, Armani ve Christian Dior gibi markaların da başmodeli oldu.

2000 yılında Victora's Secret mankeni olmasıyla ününü dünya çapına taşıdı

2001 yılında, The Follow isimli filmde Mickey Rourke ve Cliwe Owen ile oynadı.

2003 yılında Lenny Kravitz ile nişanlanan Lima, 2003 yılında Beyzbol oyuncusu Derek Jeter ile çıkmaya başlayarak ilişkisini sonlandırdı.

2006 Nisan'ında yaptığı konuşmada koyu bir katolik olduğunu söyleyen Lima, bakire olduğunu ve cinselliğin evlilik sonrasında yaşanması gerektiğini belirtti.

Portekizce, İngilizce ve İspanyolca dillerini konuşabilen Lima

bir çok kez bir çok forum tarafından dünyanın en güzel kadınları arasında gösterildi.(-ki buna bizde katılacagız sanırım)

Adriana Lima bugün Gisele Bundchen ve Kate Moss'tan sonra dünyanın en çok kazanan 3. mankenidir.

Mavi-gri, zaman zaman yeşil görünen gözleri, siyah saçları ve düzgün vücuduyla dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen Lima, en çok Victoria’s Secret’la olan çalışmalarıyla tanınıyor.

Ama Lima’nın asıl büyük çıkışı Dominik’li sevgilisi Alberto ile birlikte çalıştıkları ve Times Square’deki reklam tablosuna asılan Vassarette billboard reklamıyla gerçekleşti.

2000’de Guess?’in Costanoa Kampanyasında Claudia Schiffer, Laetitia Casta ve Eva Herzigova gibi çok ünlü süper modellerle birlikte yer aldı

ardından Maybelline, Bebe, Mossimo ve BCBG’nin reklam yıldızı oldu

Heidi Klum ve Gisele Bündchen’le birlikte melek kanatları taktıkarak sergiledikleri iç çamaşırı defilesininde yer aldılar efenim

2003’deki Victoria’s Secret defilesinin de açılış mankeni oldu.(açılış mankeni cok iyi bişey oluor bide kapanış mankenide xD)

2001’de Adriana Lima 8:47 dakkalık BMW kısa filminde Mickey Rourke, Clive Owen ve Forest Whitaker’la birlikte oynadı. Ünlü bir adamın (Rourke) karısını (Lima) kıskanarak onu takip ettirmek için bir dedektif (Owen) tutmasıyla başlayan filmi Wong Kar-wai yönetti.

2005’de sınırlı sayıda üretilen Pirelli takviminde yer alan Lima

aynı yıl AskMen.com'un 'Top 99 Women' listesinde 1. sırada yer alırken,2006da 4. oldu(bizi uzen acı olayların başında gelır)

Yine 2006’da Forbes.com’un 'En Çok Kazanan Ünlüler' (Highest Paid Celebrities) listesinde 97. sırada ve En Güçlü 100 İnsan (100 Most Powerful People) listesinde 99. sırada yer aldı.(oups..)

Seks evlendikten sonra olmalı. Seçimim bu olduğu için de erkekler saygı duymalı. Eğer saygı yoksa bunun anlamı beni istemedikleridir.

Adriana yaptığı iş hakkında ise şöyle düşünüyor:

Modellik zor bir iş, çalışma arkadaşlarınız sizin rakipleriniz ve bu da diğer kızlara olan bakış açınızı oldukça etkiliyor. Moda iyi enerjiyle ilgili. Duygularla ilgili. İnsanlara vermem gereken de bunlar, iyi enerji ve iyi duygular.

Yakın arkadaşları tarafında ‘Leah’ diye çağrılan, lakabıysa ‘LimaBean’ olan, kitap okumayı çok seven ve favori yazarı Gabriel Garcia Marquez olan Lima, oyunculuk ve fotoğrafçılıkta kendini geliştirmek istiyor.

Lima doğduğu yer Salvador, Bahia’daki ‘Caminhos da Luz’ (Ways of Light) öksüzler yurdunda yaşayan yoksul çocukların bakımlarına ve binanın tamir masraflarına yardım ediyor. Portekizce, İspanyolca ve İngilizce konuşabilen Lima şuanda DNA Models Ajansıyla çalışıyor ve Meksika’da bir barı var

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

süper olmuş

Edit
    Konu tExAs tarafından (05-04-2008 Saat 10:31 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: gereksiz

imza için şuan bunu kullanmak isteyenler kullanabılır comax yaparsa iyide olur ben yinede arayışlar içerisindeyim yeni bir imza bulabılmek için-->

not:biyografisi alıntıdır ve kronolojik sırayla werilmemiştir.

dipnot:resimlerden sonra okuma istegınız kaçar ama ben yınede yazayım -->ilk olarak ps indirdim resımlerdeki reklamları kaybettım kendı reklamımı yaptım we 174 resmın içinden seçtım ancak bu kadar düşürebıldım zorlandım ama yılmadım xD
    inş..begenırsınız calışmamı (hatunu begenmemek gibi bi şansınız yok)

resimler 1.kişi(Lima oluor) ile benim aramdadır çalıp kullanmak bu forum dışında serbesttir xD

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

,evet güzel olmuş anlıyo papyon,

>> bizde exlove'yle beraber cronos fan veya paris fan diye clup açmayı dşnyoruz dimi eX ?

V.I.P. Crossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı DeeD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Vücudu Süper Bu Arada papyon Anlıyo Kadının İyisinden
    e tabiki adam magazin peşinde koşmaktan sroyu unuttu

tşkler herkese
    @cross sroyu unutmadım tam gaz dewam

tartışma çıkartmayın dagılın siz ewet ewet siz

cok kısa zamanda dewamı gelecek...(farklı fun clublarla)
    **ta ise-->"brezilyalı kızlar herkeslerden guzeldir" isimli grubumda mevcut xD

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

papyoncum inanışı gereği haLa bakire oLduğunu da ekLe istersen kimse inanmayabiLir ama hatun aşırı dindar ve bağLı buLunduğu bir dini tarikat war onun kuraLLarına göre yaşamını sürdürüyo miLanLı kaka da aynı tarikatın üyeLerinden

Alıntı teLfets Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    papyoncum inanışı gereği haLa bakire oLduğunu da ekLe istersen kimse inanmayabiLir ama hatun aşırı dindar ve bağLı buLunduğu bir dini tarikat war onun kuraLLarına göre yaşamını sürdürüyo miLanLı kaka da aynı tarikatın üyeLerinden
    e yazıor orada resımlerden kaçırdın heralde xD

Alıntı Aydn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakire ha... oda qüseL
    eet inanaması zor ama gerçek

NoExiT
    Misafir

Alıntı Aydn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan nefsine sahip oLduktan sona gerisi boş ama bu boş durmamıştır a**l yoldan götürmüştür
    Töbe töbe.. nerden biliyosun.. Her taş olan illa yapıcakmı

aydn'ın yaptıgı insanlara bakış açısıyla alakalı yargılayamayız

Quincey
    Misafir

Alıntı deadly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    way bea iyimiS gercekten halen bakiremi ?
    Görünüşte evet.Ama gerçekte öyle midir bilemem.

gitti hatun papi hamiLe müjde werem dedim basketçinin biriyLe hayaLLerimizi suya düştü sana yapamadık abLayı kusura bakma

Lima, hamile kalınca Victoria's Secret’ın yeni yüzü Kerr oldu.
    Victoria’s Secret’ın beş yıldır iç çamaşırı katoloğunda yer alan Adriana Lima, hamile kalınca bu işi Avustralyalı topmodel Miranda Kerr’e kaptırdı. 5 aylık hamile olan 27 yaşındaki Brezilyalı model aynı firmanın gecelik katoloğunda yer aldı.

Lima senin bu yaptıgını kimse yapmadı bu yaşıma kadar ulan bu genç yaşında ne bebegi

miranda kerr victoria secret için şaşırtıcı olmadı ama ben yinede karolina kurkova dan bu atagı bekliyordum...

lima'nın hamile fotoları ilk OO'da olacaktır

Konu papyon tarafından (22-08-2009 Saat 02:17 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: İkinci mesaj birincisi ile birleştirildi (otomatik)