Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 28 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Nuker Rehberi

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Nuker Rehberi

İnt charlar çok yüksek damageleri ve dolaylı olarak seri kasmalarıyla çok iyi birer chardırlar ama pvpye gelince
    kulahlar değişilir taa ki kendini korumasını bilen bir kişi çıkana kadar.Az hplerini çok iyi muhafaza ederlerse int charlar ölüm makinası olabilirler Smiley.Seri kasmada aslında çok seri değil.Bir çok skill gerektiğinden sp farmı yüksek tutmak gerekir.Sık sık ölmeleride eklersek strye göre çokta seri değil.

30 a kadar weapon skilleri kullanmak mecburiyetince kalıyoruz.
    Heuksal(Spear):
    Heuksaldaki skilleri 30 dan sonra vermek istemiyorsak Heuksal Spear Series ve Soul Departs Spear Series i 29 a kadar max tutmak bi int char için yeterli olur bence.
    Bunun dışında skilleri 29 da bırakıp heuksal ı devam ettirmek istiyorsak ki bu pasif skill için olucak sadece.İsteğe bağlı olarak diğerleride açılabilir.Heuksal skilleri en yüksek hpye sahip olup yaşama süresi içinde korunmayı arka plana atıp en iyi atağı ve damageyi vermek içindir.

Bicheon(Sword & Shield):
    Bicheondaki skilleri 30 dan sonra vermek istemiyorsak Smashing Series, Chain Sword Attack Series ve Blade Force Series 29 a kadar max. bunun dışında Hidden Blade Series(Yere Yatırma) ve Killing Heaven Blade Series(Yerdeki oyuncuya bıcak sokma) 60 yada 70e kadar maxlanmalı ve tabiikide pasif skill.İsteğe bağlı olarakta diğer skiller açılabilir.
    Bicheon skilleri en yüksek gücü arka plana alıp block ve fazladan defans yani korunmak içindir.
    Bow kullanan bi char nukeyle kasarsa doğru bişey yapmamış olacağından yazmadım...

Mysteryler: Weapon 60 Light ve Fire 70 daha başkada olabilir sabır limitinize kalmış

İmbue (El Yakma) seçimi:
    Fire:En çok damage vermek için birebir...
    Cold: Rakibi yavaşlatmak için kullanılabilecek bir skilldir ama fireye göre damagede çok fazla fark görülür...
    Lightning:Cold ve Fire arasında ortalanmış bi atak gücü vardır.Electric Shock etkisi yaptığı zamanlarda damagede artış olur ama benim tavsiyem değil.
    Benim tercihim fireden yana.

70 e kadar bi nukerin nasıl skill vermesi gerektiğini kendi bilgimce açıkliyim...

Cold:
    Snow Storm Series Fazla vuran bir skill değil.Açıp eğer 50 deki Ice Rain için 1 lvl yeterli oluyosa 1 de bırakılmalı sp tasarrufu için.Hiç açılmasada olur bence.

Ice Guard Series ve Cold Armor(Pasif) Defans açısından çok işe yarar.

Frost Nova Series %100 Yavaşlatma %50 dondurma skilleri kalabalık yerlerde çok iş görür.Açılmasada olur uplamak gerekli çünkü geride kaldıkça efekti düşer.

Lightning:
    Piercing Force Series Çok önemli bi skill yine Magical Damageyi bazında oldukça çok artırır, zaten güçlü vuran nukerin gücüne güç katar.

Wind Walk Series Bence uplanması gereken bi skill zor durumlarda kaçmak gerektiğinde çok işe yarar ve kasma hızını artırır.

Lion Shout Series Nukeden sonra ölmeyen yaratıklar için kullanılabilir çok kısa sürede vuruşunu tamamlar ve dolar.Hpsi az olan şeyler içinde kullanılabilir alan etkisi yapar.

Concentration Series Parry ratioyu artırıp gelen damagelerin biraz daha düşmesini sağlayabilir maxlama konusunda bişi demiyorum .

Thunderbolt Force Series Kısaca nuke, Fire nukeye göre daha yakın mesafeden vurur ikinci skill olarak kullanılmalıdır.

Fire:
    Fire Shield Series Efekte girme şansını azaltır.Gerekli değil bence.

Flame Body Series Açılması gerekmeyen bir skill pyhscal damage intin bi işine yaramaz.

Fire Protection Serisi Gene açılması çok gerekli olmayan bi skill bence magic defans bol bol var zaten.

Fire Wall Serisi Pvp başlangıçlarında kullanılabilicek bi skill karşıdakinin bi skillinin boşa gitmesini sağlar karşıdaki str ise onu skillsizde kırsa skillede kırsa ve tek atamadıysa büyük ihtimal yatar.

Flame Wawe Series Bunun içinde söylenecek birşey yok.Uzun mesafeli çok iyi vuruşlar yapar başlangıç skilli yapmak gayet mantıklı ama lightningle tek yiyen bi yaratıkta kullanmaya gerek yok.

Forceyi ellemiyorduk.

Stat ve Elbise seçimi:
    En çok damage için tabiki full int verilmelidir.
    Hybrit bi charda nukeler bi str charın damagesine çok yakın olur.Pvpleri kazanmak çok çok zor bi hal alır.Tavsiyem değildir. Smiley
    Elbise olarak Armor pyshcal olarak en iyi defansı sağlamasına rağmen charı çok yavaşlatır ve mana kullanımını arttırır.
    Kesilen yaratık genelde vurmadan yattığı için çokta fazla pyshcal defansa ihtiyaç yok bu yüzden Protector giyerek %10 hız ve mana tasarrufu elde edilebilir.
    Konu Crossie tarafından (02-06-2008 Saat 07:11 PM ) değiştirilmiştir.

RiskYourLife
    Misafir

saolasın kardes bilgilendirdigin icin güzel calısma!!

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ty

mavi_alev
    Misafir

bende nuker char kastığımı sanıyordum. :-D çok güzel anlatmışın saolasın

_iGoR_
    Misafir

saol güzel olmuş

Kusursuz
    Misafir

Sağol Karde$.. Bi NukeR oLarak Göz önünde BuLunduracağım BunLarı.!

darkblast
    Misafir

valla angells tebrikler bu tüyoları nuker charımı kasrken göz önünde bulundurcam ama sana bi sorum var ben oyunun başında nuker kascamı bile bile arkadaşlarımın zoruyla bi miktar str verdim amaç canım biraz artsın int ile str arasında 55 puan fark var lvl ım 38 şu an durumum kötümü yardım gerekirmi ne yapmam gerek.bu arada yaklasık 20 lvl dan beri str ye tıklamadım sırf int e abandım devam edeyimmi.bu arada char benim gözümde int-hybird oldu gibime gelio yorumların ve tavsiyelerini bekliorum.

**utku
    Misafir

kardeş güzel olmuş bir sorum olcaktı 30da nuke açılınca ateşyada elektirik ben spearcıyım elimde +3sos spear var intimde 2.4k olur diyelim 30da ben ehart ghosta kaç vururum garmentim

burdid
    Misafir

iyi çalışma

peace94
    Misafir

walla hariqa süper olmuş ellerine sağlık angells

EskobaR
    Misafir

helal olsun guzel bi calısma

Lolwazf
    Misafir

Çok güzel hazırlamışsın bende düzgün kasıyodum sanıyodum nukerımı eline sağlık.

mertbekir
    Misafir

yhaaaa garment elbise nasıl olur ve oyuncu female mi yoksa male mi seçilmelidir?

mertbekir
    Misafir

hemen cevaplayın yeni char açıcam spear nuker olucak ama male mi female mi olmalı kıyafet garment nasıl olur?

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mertbekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yhaaaa garment elbise nasıl olur ve oyuncu female mi yoksa male mi seçilmelidir?
    Garment de tabiki uygun bi seçim ama konuda protector tavsiye etmiş sanırım pro. daha iyi olur.

Male female durumu da senin göz zevkine kalmış yani malesin diye daha fazla vurmazsın.

mertbekir
    Misafir

zaten benim dediğim fazla ya da az vurma deil.
    hangisinin itemleri daha kolay bulunur veya daha ucuz.
    bide şöle bişe var ben kendimden biliyorun female olunca daha çok ii oluyo bedava kasılıyon gibi
    Konu mertbekir tarafından (12-09-2008 Saat 02:00 PM ) değiştirilmiştir.

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bide şöle bişe var ben kendimden biliyorun female olunca daha çok ii oluyo bedava kasılıyon gibi
    hehe varmı öyle tipler

En ucuz ve en çok bulunan item benim bildiğime göre protector female.

V.I.P. Crossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oyunda her bölgede(spot) belli bir item düşme değerleri vardır.Bazı bölgelerde female çok düşer ,bazılarında male çok düşer.Her bölgede farklıdır ve itemin degree'si yükseldikce item düşürme şansı dahada azalır.Atıyorum hotan karakoramın x bölgesinde female çok düşer , taklamakanın y bölgesinde male çok düşer...Tahmin etmesi zordur çünkü önceden programcı tarafından kodlanmıştır.

mertbekir
    Misafir

ya ben spear + nuker olmak istiyorum açıkçası yukardaki biraz karışık geldi bana spear + nuker el yakması da fire olan bi charın skillerini yazabilir misiniz?

mertbekir
    Misafir

oyunu 7 aydır oynuyorum ama çok kötü bi alışkanlıım var her hafta yeni char açarım ve ilerleyemem oyunu benim öğrettiğim kişiler lvl 58 oldu ama ben 0

nuker skillerini ii bilmiyorum

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu