Toplam 11 sonuçtan 1 ile 11 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Oyun Hakkında Bilgi

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Oyun Hakkında Bilgi

Online Oyun Severler > Sword Of The New World

KNIGT ONLINE oyununu çoğunuz duymuşsunuzdur veya oynayanlarınız vardır......K2Network şirketi oyunun yeni nesil sürümünü çıkarttı. Görüntüler mükemmel ve knightonline oyununda yapılan hatalar ve eksiklikler bu yeni oyunda giderilmiş durumda.
    Online Oyun severlere özellikle tavsiye ederim.... Biz ailece tutkunu olduk (evde bilgisayarlar kendi kendine oynuyorlar şu anda)

(not: 3.5 GB oyun DVD sidir ve indirmesi işkence gibi)

http://www.swordofthenewworld.com/
    Ekran Görüntüleri için:

http://www.swordofthenewworld.com/screenshots.php

Knight Online dan en büyük belirgin farkları şöyle sıralanabilir:
    0-) Enfes bir oyun motoruna sahip ve oyuncu /mekan dizaynları harikulade yapılmış.... Avrupanın BAROCK çağı esas alınarak tasarımlar gerçekleştirilmiş.
    1-) 20 Seviyeye kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Deneme sürecinde iken TRADE yapılamıyor. 20 seviyeye gelindiğinde oyunda seviye ilerlemesi durmaktadır.
    3-) Karakterler:
    FIIGHTER: Savaşçı > Kılıç kullanır ve ek özellikleri vardır.
    WIZARD: Büyücü
    SCOUD: Bıçakçı ve ŞİFACI özellikleri vardır
    MUSKETIER: Tüfekçi, AVCI, barutlu silahlarda uzmandır.
    ELEMENTALIST: Hava, Buz ve Ateş güçlerine egemendir... Arkadaşlarının gücünü arttırıcı ve koruyucu büyüleri de vardır.
    RAMIRO: Genç bir arkadaştır > çok hızlı hareket etme yeteneği vardır.
    Özet olarak karakterler böyle ama daha pekçok detaylı seçilebilen yan özellikleri var kahramanların......

Aynı anda 3 kahraman (bazen 4) ile oynayabiliyorsunuz.
    KnightOnline dan en büyük farkı burada: Aynı anda 3 veya daha fazla karaktere aynı anda kumanda ettiğiniz için, başkalarıyla parti kurmanıza da pek gerek kalmıyor ama yine de SQUAD adı altında parti kurabilirsiniz. Tek başınıza 3 karakter ile maceralara çıkabilirsiniz > Örneğin ben kendim şu şekilde oynamaktayım:
    Elementalist (Ateşe ve Buza hükmederek ve buff olarak) + Scout (Şifacı /Healer olarak) +Wizard (Büyücü olarak ve toplu felaketler yapar > alan büyüleri > depremler, ağ lar, Alan patlayıcılar)

4-) Kendi seviyenize uygun MEKANLAR tasarlanmış. Hangi seviyede iseniz size uygun bir mekana gidip orada kendinizi yetiştirebilirsiniz....
    5-) Oyunda eğitim bölümleri getirilmiş ve kendinize eğitim verebiliyorsunuz.
    6-) Görev yapısı arttırılmış ve çeşitlilikler getirilmiş. Ve ayrıca AILE ŞEREFİ /ÜNVANI diye bir olgu getirilmiş. Canavar kesiminden önce eğer ilgili biletleri alırsanız ünvanınızı/ şan şhhretinizi arttırabiliyorsunuz....

Alntı
    Konu Angells tarafından (31-05-2008 Saat 04:30 PM ) değiştirilmiştir.

V.I.P. Aydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Re: Oyun Hakkında Bilgi

payLasım için saolda 3.5gb lık ne war acaba içinde , grafiklerimi çok yüksek yada efecklerimi?

...

Forum LvL 1 - 20 kedigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oyn ücretlimi ücretsizmi ssler coq güzeLdi grafikLer müqemmeL 8. ss de kadn silah kullanıo cabal onlinedede vardı o

memolsa
    Misafir

oyun lvl 20 ye kadar ücretsiz fakat lvl 20 den sonra bir miktar üyelik ücreti isteniyor galiba bir yerde okuduğumda o sekilde açıklanmıs

V.I.P. Crossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı faruk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl inio bu client kaçı indircem yada hangi siteden indircem mmo dan mı fileplanet dan mı gomana mı yoksa filefront dan mı??????
    istediğinden indirebilirsin.mmo site oyunu 3 part halinde koymuş indirmek için.

Part 3 ;
    http://download.mmosite.com/download.php?id=1941

Part 2;
    http://download.mmosite.com/download.php?id=1942

part 1;
    http://download.mmosite.com/download.php?id=1943

mmo sitede üyeliğin yoksa buradan üye olabilirsin;
    http://forum.mmosite.com/port/reg.php

beyler bazı siteler 20 lvl e kadar beles sonra 17,5 dolar ödiyerek devam ediceğimizi söylüyor bu dogrumu yalanmı?

adalı
    Misafir

Standart slm

slm herkese oncelikle ben 2 senedir sword oynuyorum ücretli degil ilk olarak ücretli dusunulmustu oyun cidden bildiginiz tum oyunlardan cok farklı pcniz acık ve lektriginiz gitmedigi surece oyanyabilirsiniz benim 105 lvl karakterim var oyunda 30 kadar karakter mevcut afk sistemi var yani 1 tusla karakterler kendileri savasmaya devam ediyor siz baska seylerle urasabilirsiniz yeni paketlerle oyuna petlerde geldi item de toplayabilirsiniz yani grafikler harika oyunda fazla turk yok benim bildigim 20 25 civarında seviyeli ve keyifli bir oyun evet 3,5 gb cok ama gercekten boş bir oyun degil oyunda bazı kolaylıklardan bahsedeyim en azından benim icin afk + pet +3 car oyannabilmesi bu cok kişiye başta saçma gelebilir party ihtiyacınız olmaz sadec buyuk boslarda party gerekli oluyor boos partyleri haric solo cok rahat kasılabilir. oyundaki en buyuk ozeliklerden biriside karakter slot coklugu bir takım 3 cardaolusunca haliyle cok oluyor tabi 54 slota kadar acılabiliyor bende 51 slot var tavsiye ederim online ve ofline oynan bilen ib oyun.. saygılar

kn0x
    Misafir

arakdaşlar bende bu oyunu oynuyorum herekse tavsiye ederim. KO dan çok farklı gelişmiş özellikleri var. oyunu yüklemesi biraz sorun ama şu zamanlarda 3.0 versiyonu çıkıcak.
    ayrıca oyunun türkçe forum siteside açılmış bilginize

Forum Lvl 150 DesAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Aydn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    payLasım için saolda 3.5gb lık ne war acaba içinde , grafiklerimi çok yüksek yada efecklerimi?
    Grafikler o kadar fazla olmaz ama effectlerden dolayı olabilir.

kn0x
    Misafir

Alıntı BoDyGuArD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grafikler o kadar fazla olmaz ama effectlerden dolayı olabilir.
    şuan oyun 2.4 versiyonu 4.5gb falan ama oyunun güncel versiyonu 2.9.. patchlerde yaklaşık 1gb falan sürüyor.

oyunun direk 3.0 versiyonu çıkması bekleniyor şu sıralar.

burdan oyunu oynayan varmı ?

OnurisTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel bilgi..
    I'm the 'Best'..