Toplam 5 sonutan 1 ile 5 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Karakter snflar

Admin cronos - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31.03.2008
    Bulunduu yer
    Istanbul

Standart Karakter snflar

Tm klanlar iin geerli olan 4 ana karakter snf vardr. ( oyunda bunlar Class olarak geecektir )

The Warrior

The Warrior; klanlarn ana silah kategorisine dahil olan ( Saber, Sword, Polearm, Wheels, Staff yada spear gibi ) tm silahlar kullanabilme zelliine sahip yegane karakter snfdr. bu silahlarla en yksek hasar verebildikleri gibi doas gerei dier karakter snflarndan ok daha kolay ve hzl tecrbe kazanabilir ve geliebilir. zellikle PVP ( oyuncu oyuncuya kar ) de The warrior karakter snf yakn dvn sz konusu olduu durumlarda en yksek avantaja sahiptir. Dier karakterlere gre daha az komplex ( renmesi ve oynamas daha kolay ) bir snf olan Warrior yksek hasarlara dayankl ve ald hasar daha kolay telafi edebilirlii ilede dikkat eker. Oyun ierisinde bir ok farkl karlama ve sava pozisyonu olabilecei iin en iyi karakter Warrior diyemeyiz ama PVP`deki yksek potansiyeli, kolay oynanabilirlii ve dier snflara gre daha hzl tecrbe kazanabilirlii ile Warrior bir ok oyunda olduu gibi 9dragons`dada byk bir ounluun tercihi olacaktr.

The Nuker

The Nuker; Chi Kung tekniklerini maksimum dzeyde kullanabilen ve byc olarak adlandrabileceimiz karakter snfdr. The Warrior snfna gre gelime ve tecrbe sresi daha uzun srer fakat ileriki levellarda zellikleri ve gc ile gz doldurur. Doas gerei dier karakter snflarna gre uzun mesafe dvlerde kanlmaz bir avantaja sahip olduu gibi doru ve stratejik oynandnda PVP'de yanna yaklalmasnn olduka g olduu bu karakter snf, renkli oynan stili ilede dikkat eker.Oyun stilinin ve karakter zelliklerinin kavranmas g olduu iin ender rastlanan oyunculardan biri olmann verdii ayrcalk, uzun mesafeli karlamalarda sahip olduu yksek avantaj ve buna bal olarak hareket etme zorunluluunun minimum oranda olmas ile oyunun en nemli karakter snflarndan biridir.

The Hybrid

The Hybrid;dier karakter snflarnn hemen hemen tm zelliklerini ( onlar kadar iyi olmasada ) ve her klann ikinci silah kategorisine dahil (Fist Weapons, Axes, Daggers) olan silahlar kullanabilen tek karakterdir. Bunlardan dolay ok yksek levellara ulat anda oyunun en gl ve etkili solo ( partye katlmadan oynanabilen ) karakter snf olma zelliine sahiptir. Healer/Buffer'lar gibi kendini ve evresindekileri iyiletirebilir ve glendirebilir, bir Warrior gibi yakn dvte etkilidir ve Nuker gibi Chi Kung tekniklerini uygulayabilir. Her karakter snfnn etkili olan zelliklerini kullanabilmek Hybrid karakter snfna PVP'de byk bir avantaj salar. Tm bu zelliklere sahip olabilmenin getirdii dezavantajlarn banda ise dier karakter snflarna gre olduka uzun sreli ve yorucu bir geliim srecinin olmas gelir.

The Healer/Buffer

The Healer/ Buffer; baz alardan en gl ( partisine ve evresine kazandrd zelliklerden dolay ) baz alardanda en gsz ( zellikle solo PVP`de ) karakter snfdr. Gerek anlamda bir support class ( destek snf ) olan The Healer/ Buffer yksek levellarda oyun ierisindeki genel dengeleri deitirebilecek nemdedir. Partisindeki ve evresindekileri iyiletirebilmesi ve/veya glendirebilmesi iin onlara yakn durmas gerektiinden dolay oyun ierisinde en ok hareket etmesi gereken bu snf, dier oyuncular tarafndan en ok ihtiya duyulan ve sevilenidir. Oynanabilirlii klasik oyun mantndan uzak olduundan dolay oyunun en ender rastlanan ( bundan dolay en deerli ) karakter snf olan The Healer/Buffer partiler veya ufak gruplar arasnda geen PVP karlamalarnn kaderini belirleyebilecek neme sahiptir.

MrDemon
    Misafir

sagoL imdi sinirlendim indiriyorum %3 neye sinirLendim rappeLzi indiriyordum %99 da elektrik ler kesildi sonraki gn heycanla sabahn 7 sinde kalkp indirmeye baLadm %50 de brs gn de yine kesiLdi
    Flash gettende indirmeyi beceremedim yardm edecek ?
    Konu MrDemon tarafndan (19-08-2009 Saat 04:42 PM ) deitirilmitir.

V.I.P. Minarytha - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    05.05.2009
    Bulunduu yer
    From The Inside

idm kullanman neririm
    internet download manager
    Ne kadar dnersen dn,g.t yine arkandadr

l3ahri
    Misafir

sa
    hybird n her lv atlaynca verilen stat puanlarn kan neye kan neye vermemiz gerektiini acklarmsnz?imdiden tsklr

Standart Cevap: Karakter snflar

be oyunu 2-3 senedir oynuyorum g1 e geince Trkler tarafndan duyulup oyun yaylcak diye endieleniyodum. Endielerim beni yanltmad :S Hangi oyunda Trkler fazlaysa o oyunun boku kyo.Ha bide hybrid pvp de bi bok yapamyo warriorda pvp iin sper fln yazmsnz. nah sper benim nukerim var oyunan PvP alanna (bloody plain) giri yapmamla warriorlarn ordan kmas bir oluyo