Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 9Dragons Nedir, Nasıl Bir Oyundur?

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 9Dragons Nedir, Nasıl Bir Oyundur?

9Dragons çoklu oyunculu çevrimiçi oynanan dövüş sanatları oyunudur. Oyundaki yolculuğunuz sırasında dostlar, düşmanlar, öğretmenler ile karşılacaksınız. Mekanlar yeni şehir, görev ve özel aktiviteler eklenerek devamlı olarak değişmekte ve güncellenmektedir.

Dövüş Sanatları dünyasına girin
    Oyunu indirip kendi özel karakterinizi yarattıktan sonra kendinizi Ming Hanedanlığı dönemindeki eski Çin'in tozlu yollarında dolaşırken bulacaksınız. Karşılaştığınız insanlarla konuşarak ortamı ve burada yerleşmiş olan güçleri tanıyacaksınız.

Kung Fu öğrenin
    Seyahatleriniz sırasında yeme, içme ve meditasyon gibi bazı ana gereksinimler duyacaksınız. Fakat bu tehlikeli dünyada Kung Fu öğrenmekten daha önemli birşey olamaz. Yerel bir eğitmen bularak mümkün olduğunca çabuk dövüş sanatları öğrenmek isteyeceksiniz. Hayatta kalabilmeniz için tek yol Kung Fu da ustalaşmanız.

Ana Clan lardan birine öğrenci olarak katılın
    Biraz Kung Fu öğrendikten sonra bir clan'a katılmanız, bir usta aramanız ve gerçek eğitime başlamanız gerekiyor. Oyunda 9 ana clan bulunmakta ve her biri gerçek tarihi clan'lara dayanmaktadır. Başlangıçta yeni oyuncuların katılabileceği clanlar: The League of Beggars, Shaolin, Wu-Tang Clan, Heavenly Demon, The Brotherhood of Thieves ve Sacred Flower. Ustalıkta belirli bir seviyenin üzerine gelenler daha gelişmiş olan 3 clan'dan birine katılabilir: The Union of Noble Families, The Disciples of Iron Fist ve Black Dragon Clan.
    Bir Clan'a katıldıktan sonra Ejderha Yolu görevlerine başlayacaksınız ve benzersiz karakterlerle karşılaşacak, asil gerçekleri sorgulayacak, zorlu görevlere atılacak ve daha önce hiç görmediğiniz tipte korkunç yaratıklarla karşılacaksınız.

Savaşta kendinizi test edin
    Bulunduğunuz yerdeki binlerce yaratık ve düşmanlar savaş arzunuz için yeterli değilse hala yeteneklerinizi test için birşeyler bulabilirsiniz. Clan savaşlarında oyunu oynayan diğer karakterler ile savaşabilirsiniz. Ayrıca Düello aktivitelerinde diğer oyuncular ile karşılıklı dövüş (PvP) yapabilirsiniz.

kacak41
    Misafir

anlatın için thnks güsel bi oyuna benziyor sistem gereksinimleri neydi?

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation

Alıntı kacak41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlatın için thnks güsel bi oyuna benziyor sistem gereksinimleri neydi?

Minimum Gereksinimler:
    CPU: Pentium 3 1GHz veya üstü
    RAM: 512MB veya üstü
    VGA: GeForce MX veya üstü
    Bağlantı: 56k modem (dial-up) veya üstü

Tavsiye Edilen Sistem Özellikleri:
    CPU: Pentium 4 2.4GHz veya üstü
    RAM: 1GB
    VGA: GeForce FX5900 128MB veya üstü
    Bağlantı: DSL/Kablo veya üstü

kacak41
    Misafir

sağolasın

hero
    Misafir

oyun güzelde yardımlasacak bir tane turk bulamıyorum oyunda gercekten turkler varmı varsa hangi saatlerde ve hangi serverda oynuyorlar ben 3 serverda basladim bi allahın kulu türk yok burda

ha niyetim item para falan istemek degil sadece oyunun inceliklerini ve gorevlerini yapabilmek yardimci olabilecek olan varsa cok tesekkurler simdiden online giris saatim genelde aksam 21:00 dan sonra oluyor
    Konu hero tarafından (08-07-2009 Saat 12:26 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: İkinci mesaj birincisi ile birleştirildi (otomatik)

MrDemon
    Misafir

ArkadaşLar bu 9Dragonsla ilgili ayrıntılı wwarrior rehberi bulamadım derLeyip topLayıp yapabiLecek var mı??