Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 9Dragons Görevler - Görev Tipleri

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 9Dragons Görevler - Görev Tipleri

Görevler
    9Dragons görevleri mini haritada ! ve ? işaretlerini inceleyerek kolaylıkla bulunabilir. Haritadaki NPC'ler (Non-Player Character - Oyuncu Tarafından Kontrol Edilmeyen Karakter) tarafından verilen görev tipleri aşağıdaki gibidir::

Road to The Dragon (Ejderha Yolu)
    Road to The Dragon görevi sizi gerçek bir savaşçıya (warrior) dönüştürecek ve klanınızın lideri yapacak olan bir görevdir.

Bunlar 9Dragons'un ana hikaye görevleridirler. Genelde clan rütbe NPC'si tarafından verilirler ve genelde ödül olarak clan'da daha yüksek rütbe alırsınız.

Road to Enlightenment (Aydınlanma Yolu)
    Bu görevler kişinin kendi iç dünyasındaki en derin istekleri ortaya çıkarmak içindir.

9Dragons'un ana görevleridirler. Bu görevleri her level'da alabilirsiniz.

Road to Karma (Karma Yolu)
    Bu görevler bulunduğunuz topraklar ve üzerinde yaşayanlar ile olan ilişkinizin doğasını etkiler.

Level 25'i geçtikten sonra her 6 level'da (Cheng) bir Karma Yolu görevi alırsınız. Bunlar genelde birbiri ile bağlantılı 3 ile 5 arası görev serisidirler ve genellikle en iyi ödülleri verirler.

Road to Fate (Kader Yolu)
    Buddha bütün hayatların bir olduğunu söylemiştir, bu görevler de bulunduğunuz yerdeki tüm hayatların sizinle nasıl etkileşime girdiğini ve kaderinizi nasıl etkilediğini araştırmak içindir.

Heroic Episodes (Kahramanca Olaylar)
    Bu görevler yeni öğrendiğiniz yeteneklerinizi (skill) test edebilmenizi ve bölgenizde ün kazanabilmenizi sağlarlar.

Diğer görevler tek bir kez yapılabilse de bu tip görevleri arka arkaya defalarca yapabilirsiniz.

Rütbe Görevleri (Ranking Quests)
    Bu görevlerde kimin görevi daha iyi yapabildiğine, kimin bir item'i daha hızlı teslim edebileceğine veya kaç adet yaratık kesebildiğine bağlı olarak, bölgenizdeki diğerleri ile rekabet ederseniz.

Parti Görevleri (Party Quests)
    Parti Liderlerinin alabildiği bu görevler tüm parti üyeleri ile birlikte yapılır. Bazı parti görevleri aynı zamanda rütbe görevleridirler.

Koleksiyon Görevleri (Collection Quests)
    Hobi olarak birşeyler biriktiren koleksiyoncu NPC'lerden alınan bu görevlerden de güzel ödüller kazanılabilir. Belirli bazı malzemelerden 3 ile 20 adet arası toplamanızı isterler.

iki tipi vardır:

Kaynak Koleksiyonu: Düşük seviye kaynak malzemelerini yüksek seviye olanlar ile takas etmek için bir kaynak tüccarını (resource merchant) ziyaret edersiniz. Farklı kaynak tüccarları farklı kaynak malzemelerini takas ederler: Bir tüccar çeşitli ana kaynağı alarak tek bir ikincil kaynağa çevirebilir, bir diğeri çeşitli ikincil kaynağı çok değerli bir ödüle takas edebilir.

Toplanabilir Malzeme Koleksiyonu: Bir NPC koleksiyonu için bazı tuhaf malzemeler isteyebilir. Bu koleksiyon görevleri tekrar edilemezler ve otomatik olarak bitirilen ve devam eden koleksiyonlar karakter pencerenizde kayıtlı olur. Koleksiyonu tamamlamak için NPC yi ziyaret etmeniz gerekmese de ödülünüzü almak için tekrar ziyaret etmelisiniz.

chaenge
    Misafir

selam biri bana demon larin roads of to the dragons chapter 3 gorewine ne yazacagimi soyliye bilirmi simdiden saygilar The idetity of the on known Qesti malesef ne yazacagimi bilmiyorum help pls

reed1
    Misafir

9dragonsu oynayan varsa oyun ile ilgili bişey sorabilirmiyim.

acarr
    Misafir

saol bnde bu gorevlerı arıyodum

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ivodikarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Road to The Dragon nerden yapılır bu görev
    biraz bekle ekleyeceğim siteye.

ekledim: http://www.onlineoyun.gen.tr/forum/o...gorevleri.html

l3ahri
    Misafir

sa bana sacred flower road to enlightenment lasım yani onların nasıl yapılcagını resimlerle veya türkce anlatımla gösteren bi site verirmisiniz?Şimdiden tşklr

Standart Cevap: 9Dragons Görevler - Görev Tipleri

off bi şey diycem görevlerle ilgi ayrı konu açtım ama kimse tınlamadı heavenly demons taki mount yanmo görevinde bize tekrar et dedikleri bi şey var
    şu a person skilled at kung fu is a king lafını tekrarlamamı söliyo tekrarlıyorum görev kabul edilmiyor :SS en azından birisi bana diyeceğim cümleyi doğru dürüst sölesin 1 cümlecik 2 aydan beri birsürü çar açtım wu tang klanı filan bütün clanların zevkini aldım heavenly demon hariç :SS ve de
    bu sorun bug mu yoksa bnm pc imde mi öle ??

Standart Cevap: 9Dragons Görevler - Görev Tipleri

heroic görevimi bulamıyorum 9dragons oyununda yardımcı olursanız sevinirim