Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 22 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: PvP'de Charlar Ve Etkinlikleri [xx.08.2006]Güncelleniyor!

Midas
    Misafir

Standart PvP'de Charlar Ve Etkinlikleri [xx.08.2006]Güncelleniyor!

DİKKAT ÖNEMLİ NOT: Bu yazdıklarım tamamen doğru veya yanlış olabilir. PvP'de iş silkroadda malesef ekipmanda bitiyor ve takım oyunu çok önemli. Fakat yakın ekipmanlarda ve yakın tecrübeli oyuncuların pvpsinde bunlar geçerlidir. Ayrıca 6 ay küsür önce yazıldığıdan birsürü hatası olabilir ve 80 level ben bunları yazdığımda açık değildi skill olarak daha serbesttik, şu anda onları düzeltmekterim kızmayın lütfen

NUKERLAR!

Nukerlar pvp icin iyi degildir cunku int char olduklari icin hpleri dusuk oldugundan cok rahat harcanirlar ve tek nukede olduremedikleri(kendinden dusukler haric) dusmanlari yardimsiz hayatta kesemezler.Fakat kasmasi cok rahat oldugundan bircok oyuncu bunlari tercih eder ve ayrica gerek theif hunter gerek guild savaslari icin iki nukeri beraber kullanmak cok etkilidir cunku ayni anda 2 nuke yiyen bir kisi direkman olur(ayni lvdeki dusmanlar icin tabi)Fakat iyi yapilandirilmis bir hybrid veya str karsisinda sanslari olmaz.

HEPSI ICIN YAPILANDIRMAure INT

Sword Nuker(Fire,Lightning,Bicheon)
    Bunlar pvpde sadece kendi lvli veya altindaki diger spear veya sword Nukerlari kesebilirler.Ve nukerlar dmga karsi dayaniksiz olduklari icin kalkanlari spearlara gore avantaj saglar. guild savaslarinda bir sword bide spear nuker kullanmak gercekten yuksek bir avantaj saglar.
    Skill: Ligthning ve Fire ile baslayarak 30dan sonra coldada gitmelerini oneririm. Ayrica silah skillerine gitmemelerini oneririm fakat kasmasi zor oldugu icin 20ye kadar gidip sonra sifirlatabilirler veya cok faz sp kasmislarsa shield ve pasif yetenekler icin acabilirler(40a kadar falan tabi max gitmenin bi anlami yok.)FİKRİMİ DEĞİŞTİRDİM WEAPON SKİLLERİ NUKERLARDADA MAX OLMALI !

Spear Nuker(Fire,Lightning,Heuksal Veya Cold)

Bunlarda pvpde sadece kendi lvli veya altindaki diger spear veya sword Nukerlari yani degiller fakat bladerlerdan daha fazla dmg verirler.
    Skiller:Silah skillerine 40 a kadar gidebilriler(pasif skill cok ise yarar hp artirir) Digerleri swordlar gibi.

GLAIVE VE BLADE STR SILAHIDIR ONLARDAN NUKER OLMAZ!

Bowman Nuker(fire lightning cold)
    Ok nuke icin hic uygun degildir cunku okcularin defansi az olur.Birde int gideceginiz icin caniniz olmayacagindan cok kolay olursunuz.Ayrica nukenin belli bir menzili var elinize bow almak gereksiz olacaktir onun yerine spear alin cunku bowun menzilini kullanamayacaginizdan bi anlami yok. Pvpde En cok dayak yiyenler bunlardir guild savaslarinda falanda hicbir ise yaramazlar.
    Skill:Weapon skillerine 20ye kadar gidilebilir. gerisi ayni.

HYBRIDLER

Pvp icin str kadar kullanisli olmamakla beraber hem intlerden guclu olmalari hemde kasmasinin zor olmamasi ile secilebilecek bir opsiyondur. Ayrica hem hplerinin intlerden cok olmasi hemde intte gittikleri icin nukede kullanabilmeleri pvpde intlere karsi bariz bir avantaj saglar.Fakat duzgun bir str char karsisinda genellikle sanslari olmaz.Ve silah olarak Glaive yada blade kullanmalilar cunku bunlarin spear veya sworddan mag attack olarak cok buyuk bi fark olmamasina ragmen phy attack olarak spear,sworddan cok ustundur.YAPILANDIRMA:genellikle 2str 1int gitmelerine ragmen cok degisik yapilandirmalar yapilabilir. Cok fazla sp gerekir hybridler icin.

Glaive Hybridler(Heuksal wep. Fire, Cold&Ligtning)
    Bu charlar genellikle pvpde guclu olurlar ve nukerlari ezerler ve hatta duzgun ekipmanlari varsa ve karsilarindaki str yapilandirmasi kotu ise onlarida kesebilirler diger hybridlerde ise ne kadar yetenekli oldugunuza gore degisir.
    Skill:Heuksaldaki Gerekli skiller mutlaka acilcak Fire kesinlikle max lt ve cold biraz geriden gelebilir.)

Blade Hybridciler(Bicheon wep,Fire, Cold&Lt)
    Bu charlar genellikle pvpde guclu olurlar ve nukerlari ezerler ve hatta duzgun ekipmanlari varsa ve karsilarindaki str yapilandirmasi kotu ise onlarida kesebilirler Hybridde ise yeteneginize bagli.Glaive olanlara avantaj olarak kalkan kullanabilirler. Fakat 2 str 1 int gittikleri icin strlere karsida intlere karsida savunmalari iyi oldugundan kalkan blocklama disinda buyuk bi avantaj saglamaz.Ayrica Phy dmgleri strler nuke dmgleride intler kadar guclu olmadigi icin bladenin dmgsi dusuk olur.Ben hybridlere glaive oneririm ama ben illa kalkan istiyorum diyorsaniz orasi ayri.(Ha bidde bladelerde YATIR-BATIR var bak unutmusum. Bu skilleri kullanarak phy vurdugunuz icin str bladerlerde cok ise yaramalarina ragmen hybridlerde cok dmg vurmaz o yuzden glaive tercih edin.)
    Skiller:Bicheonda gerekli skiller max gelsin.Fire max lt cold arkadan gelebilir.

STR'ler

FIRE STRLER
    Fire strler yuksek dmg vererek ve hp avantajlarini kullanirak dusmanlarini hizli bir bicimde oldurmek icin yaratiklmislardir. Gerek pvpde gerekse savaslarda hybridlerden ve nukelerden daha kullanislidir.(tabi her guilde 4-5 nuker sart orasi ole)

Glaive(Heuksal,FIRE,lt,cold)

Oyunun en yuksek dmg veren str charlaridir genellikle dmglarinin yuksek olmasini kullanarak 2 skilli combo olarak kullanip adamlari yatirirlar pot savaslarinda genellikle bladerlara karsi haric kazananlar olurlar.Pvpde kullanislilardir kasmasi nukerlardan zordur ozellikle turkler arasinda cok tercih edilen bi yapilandirmadir.
    Skill: Silah skilleri full fire max lt cold isterseniz...

Blade(Heuksal,FIRE,lt,cold)

Pvpde gercekten kullanislli olan bu build tank* yapmaya elverisli degildir. Yuksek dmg+kalkan kullanmalariyla pvpde gercekten cok can yakarlar. Cold str blader kadar kasmasi zor olmasada glaiver kadarda kolay degildir cunku onlar kadar fazla dmg veremezler. Ve pvpde yatir-batir skilleri asiri etkilidir yatirip batirarak hic hasar almadan bile adam oldurebilirsiniz.
    Skiller:Bicheon,Fire Max lt cold istenirse.

Bowman(Heuksal,FIRE,lt,cold)

COLD STRLER

DİKKAT!: yüksek levellerde herkez cold savunma bastığından fireye çevirmeniz çok daha verimli olacaktır.

Tam birer pvp canavarıdırlar.... Söyleyecek fazla birşey yok.... PvP ve tank için çok verimlidirler, kasması çok zordur, cold strler dışında hiçbirşeyden çekinmez,korkmazlar.

Glaive(Heuksal,COLD,lt,fire)

AKLINIZDAN BİLE GEÇİRMEYİN. BÖYLE YAPILANDIRMA OLMAZ. SKİLLERİNİZ ÇOK YAVAŞ VE SİZ DMG YOĞUNLUĞU OLAN BİR CHARSINIZ SKİLLERİNİZ ÖLE DAMAGELEr VURMALİKİ DÜŞMAN AFALLAMALI! O YÜZDEN FİRE TERCİH ETMEZSENİZ PVPDE 5 PARA ETMEZSİNİZ!

Bowman(Pacheon,COLD,lt,fire)

Tam birer pvp canavarı ve menzil adamıdırlar. Adamı daha yaklaşamadan dondurarak etkin bir şekilde öldürme taktikleri kullanırlar. Halk arasında "Nuker Katili" diyede tabir edilirler... çünkü az canı olan nukerlar menzil adamlarına karşı çok zayıf oldukları gibi buza karşı çok dayanıksızdırlar. Sadece Aynı yapılandırma ve cold str bladerlerden dayak yiyebilirler.Oyunun 2. En İyi Pvp Charıdır.

Blader(Bicheon,COLD,lt,fire)

Oyunun pvp krallarıdırlar. Kasması çok acılı ve çoook yavaştır çünkü cold ve close combat adamı olduklarından ne menzil ne dmg kullanabilirler. Uzun soluklu pvplerin mutlak galibidirler rakipleri ne olursa olsun.Cold str bowman ve aynı yapılandırma hariç hiçbir pvpciden korkmazlar, dayak yemezler. PvPde başarıyı hedefleyenlerin ve yavaş kasmayı önemsemeyenlerin adamıdırlar. Yüksek levellere getirmesi çok acılıdır ama eğer yapılabilirse çok güçlü olurlar. Çok fazlada sp isterler yani farmda zorunludur ki kasma hızlarının zaten yavaş olduğunu düşünürsek... eyvah! Oyunun tank charlarıdırlar çıok yüksek dmga day6anabilir düşmanı dondurup partye kolaylık sağlayabilirler.

*: Tank partyde bulunan ve bütün dmgi alıp yaratığı düşük canlı yüksek dmglı charlardan uzan playerdır.Yaratığıda yavaşlatmaları çok işe yarar. Kalkan ve cold kullanmalıdırlar. Düşmana göre armor Veya garment giyebilirler protectordan uzak dururlar.
    Not:
    1)Butun charlar elbetteki kendilerinden cok dusuk her turlu dusmani kesebilirler.
    2)Onerilerinizi ekleyebilirim asagiya yazin.

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hybird için yazdıklarına katılmıyorum malesef Bir nuker kadar dmg verebiliyor ( hatta daha fazlasını ) Bir blader ' ın bicheon skillerini kullanarak 3-4 kat fazla phys dmg verebiliyor ve Bir tank kadar sağlam olabiliyorsun..yeterki Doğru statları doğru yerde vermeli ve doğru skiller ile alchmy ' li itemler takmalı....Bu dediklerim sağlanırsa , yokmu beni yıkaaan diye bağırırsın

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayrıca alıntı yapılan sitedeki tarih 2006 dan bahsediyor 2006 senesinde Hybird char mantığı birtek 2:1 str-int dağılımı olarak bilinmekte iken şimdi 5 lvl farklı stat vererek , ne hybirdler ortaya çıkıyor...Bence artık full mantalitesi kalktı....Oyunun yeni kralları Hybirdler...

Eski Dost

vaktim olsa 15lvl boyunca int gerisi str glavie açardım

üzülme ant0ny0cugum acı ama gerçekler

Midas
    Misafir

Benim kanıma göre bunlar doğru herkezin fikri başkla tabi Ben hybridlerden nedense hoşlanmıyorum

Misafir

DELETED

Br0ke
    Misafir

Bana gore PvP lerın mutlak galıblerı daima Hybrid Sword Biechon Fire Ligthning tir ne dersenız deyın ama en guclu char ozellıgı Hybrid Sword da.Fakat yapılandırma cok onemlı.Hem cok guclu damage'e hemde iyi bir defansa sahıpler.Bende hybrid olmak ısterdım ancak hybrid yapılandırmayı hıc denemedım sureklı Glavier oldugum ıcın.Eger bu serverdan sonra bı daha acarsam bu kesınlıkle hybrid sword olur.

4ever Hybrid

Trawler
    Misafir

Bende hybird lardan hoşlanmıyorum ama sağlam oluyolar :?
    Benim tek idealim fire veya cold blader olmak 64 oldun mu zaten kralsın kendi çapında eğer bu oyunu bi daha yeni bi serverda oynıyacak olursam blader olurum.

DarkCodes
    Misafir

Levelimde hybird tanımam Xian da varsa öyle bi hybird karşılaşabilirim.
    Ben 64 Full int.. ayrıca Pvp de chardan cok taktik daha önemli bence. Char istediği kadar güçlü olsun çnemli olan onu kullanabilmek. Thx..

Trawler
    Misafir

Alıntı DarkCodes Nickli Üyeden Alıntı
    Levelimde hybird tanımam Xian da varsa öyle bi hybird karşılaşabilirim.
    Ben 64 Full int.. ayrıca Pvp de chardan cok taktik daha önemli bence. Char istediği kadar güçlü olsun çnemli olan onu kullanabilmek. Thx..
    Tabiki oda doğru taktik olmadıkdan sonra en ii charla bile yenilebilirsin doğal yani :?

RedSea_FredyFire
    Misafir

blade glavie bahane abi ben gördüm bu nasılbir haybrd adama 7 k vurdum oda bana 7 vurdu nasıl oluyor alala intci ye karşı haybrd sonuç 7k 7k

zizi
    Misafir

Arkadaşlar sizce 65 e yada 70e kadar full int verılmıs 80e kadarda str verılmıs bır char nasıl oluR ve hangi combinasyonları kullanması iyi olur?sword shield nuke vs...

Cavalleirs
    Misafir

herkese selam eldoradoda bi tane çarim vardi oyuna ilk basladigimda kasmaya basladigim tabi ozmn (str int falan bilmiorum) yaklasik lvl 13 e kadar str verdim soora lvl 32 yim o yana kadar ful int banabu çar işe yaramaz dediler skilleri dogru verdim yeni çar kasiorum bi yardim edebilirseniz.... şimdiden teşekkurler.

Acemi___
    Misafir

ben bidakine car acarsam Blade Accam Ama Sıkıllerı Sole .
    Bıcheon Hesını Max.
    Fire. imbune Olarak Kullancam Gereklı Olnaları Accam.
    Lıthıng.Gereklı olanları accam.
    Heuksalın Sadce en Alttakıını Accam Hep Cunku Hp Verıo.

Sizce nasıl bı car olur ?Yorum Plsss!

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ant0ny0 Nickli Üyeden Alıntı
    Hybird için yazdıklarına katılmıyorum malesef Bir nuker kadar dmg verebiliyor ( hatta daha fazlasını ) Bir blader ' ın bicheon skillerini kullanarak 3-4 kat fazla phys dmg verebiliyor ve Bir tank kadar sağlam olabiliyorsun..yeterki Doğru statları doğru yerde vermeli ve doğru skiller ile alchmy ' li itemler takmalı....Bu dediklerim sağlanırsa , yokmu beni yıkaaan diye bağırırsın

dediğinie katılıyorum ve sana yaptıgım şeyide çok iyi hatırlıyorum.

ben 74 lvl mem0 abi 75 lvl hybird bende full int im.

bir gun dw de pvp yapıyoz. mem0 abiyi yatıramayacagımı bildigim için zerk e bastım. sonuc nafile ama benim itemlerde ne str war nede int . nede atack rating veya pario ratio . hiç bir blue yoktu kısacası. + bile yoktu

abimde hatırlayacaktır bunu . hatta benden sonra biri daha daldı oda bizim guildden elinde sosun war oda zerk e bastı oda yatıramadı hemde full int.

yani anlayacanız abimiz çok güzel bir char yapmış ama ben şu itemlere bir blue basayım o zaman goruruz bugun takacam son itemleri 77 ninkileri...

RedSea_FredyFire
    Misafir

Alıntı zizi Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar sizce 65 e yada 70e kadar full int verılmıs 80e kadarda str verılmıs bır char nasıl oluR ve hangi combinasyonları kullanması iyi olur?sword shield nuke vs...

söyle diyeyim Herlevel için 3 start 10 lvl =30 Stat her 3 stat Mag yada Phy Blance 1 puan kazandırı top sahip olduğun blance war olan mp yada hp puanın la carpılır buda çıkcan sonucuda silahın mag yada ohy atağı ile carpılır ortaya attack gücün çıkar yeni sen lvl 70 -80 kadar str gider sen

10 blace kaıbın olur ama diyorsan int ve str stone ile arayı kapatırım ama bi int ci gibi dmg yapamasın

Alıntıdır

almert5100
    Misafir

Bence en süper char modeli;full str lighting glavie lv 36 skili+2. imbue lighting=Max can götürme+mob vuruşu alzatma

unique
    Misafir

arkadaşlar full intler yatır batırların hepsini açıp max lıyomu ?

ben tam bilmyiyorum ama maxlıcam çünkü harika dmg veriyo rahatlıkla bir nukenin yarısı dmg veriyor intçiler için tabi bu söylediklerim.

ihsan
    Misafir

ben ce full int sword lar için dediklerin yanlış bunlar sword skilleri olmadan hiç bir işe yaramazlar ama sword skilllerini max larlarsa 2 nuke atıp sword da 51 combosunu yiyip de yatmayan çok azdır

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Konu İçin Etiketler