Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 37 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Extra Chargeback (Block'lanmis Hesaplar)

Eski Dost

Standart Extra Chargeback (Block'lanmis Hesaplar)

Lütfen dikkatli okuyunuz. (Alıntıdır)

Block lanmış hesabınız var sa ban yemiş değil sadece block lanmış hesaplar için geçerlidir. Bunu siteye mail atarak v.b şekilde düzeltemezsin zaten cevap ta vermezler. Yapmanız gerekenler paypal dan size mail gelmiştir bu olay yüzünden ingilizceniz varsa orada zaten detaylı şekilde anlatıyor http://www.paypal.com gireceksiniz üyeliğiniz var sa direk girin sizden tekrardan card bilgilerinizi yazmanızı söyleyecek ve yazdıktan sonra ne kadar para banka tarafından alınmışsa para card tan çekilecek , ben üyelik almadım ben nasıl yapacam diyorsanız anasayfada en altta http://www.paypal.com da security center var oraya giriyorsunuz Unauthorized Transaction sağ da yan tarafta oraya tıklıyorsunuz ve gelen sayfa boşlukları doldurun ve hangi card la aldıysanız o cardın sahibinin adı ve bilgileri
    ondan sonra devam yani continue diyeceksiniz ve orda hangi card la almışsanız son 2 numarısı verilmiştir sizden diğer numaralar istenecek yazın ve hesabınız tekrardan active hale gelsin umarım yardımı olmuştur anlamadığınız bir durum varsa bu başlık altında yazabilirsiniz. iyi oyunlar

Misafir

Saol abi yararlı olmus

sexteam
    Misafir

teşekkürler valla işe yarar block yersek...

Misafir

Standart Re: Extra Chargeback (Block'lanmis Hesaplar)

Alıntı swordfish Nickli Üyeden Alıntı
    Lütfen dikkatli okuyunuz. (Alıntıdır)

Block lanmış hesabınız var sa ban yemiş değil sadece block lanmış hesaplar için geçerlidir. Bunu siteye mail atarak v.b şekilde düzeltemezsin zaten cevap ta vermezler. Yapmanız gerekenler paypal dan size mail gelmiştir bu olay yüzünden ingilizceniz varsa orada zaten detaylı şekilde anlatıyor http://www.paypal.com gireceksiniz üyeliğiniz var sa direk girin sizden tekrardan card bilgilerinizi yazmanızı söyleyecek ve yazdıktan sonra ne kadar para banka tarafından alınmışsa para card tan çekilecek , ben üyelik almadım ben nasıl yapacam diyorsanız anasayfada en altta http://www.paypal.com da security center var oraya giriyorsunuz Unauthorized Transaction sağ da yan tarafta oraya tıklıyorsunuz ve gelen sayfa boşlukları doldurun ve hangi card la aldıysanız o cardın sahibinin adı ve bilgileri
    ondan sonra devam yani continue diyeceksiniz ve orda hangi card la almışsanız son 2 numarısı verilmiştir sizden diğer numaralar istenecek yazın ve hesabınız tekrardan active hale gelsin umarım yardımı olmuştur anlamadığınız bir durum varsa bu başlık altında yazabilirsiniz. iyi oyunlar

Peki ok güzel diyosunda Ya paypaldan mail gelmediyse Ben tüm forumlarda bunun cvbını arıyorum.

Siz verebilcekmisiniz????

Eski Dost

paypal da para gönderimi yaptınız an mail anaında geliyo... şahsen ben hotmail kullanıyorum ve anında geliyo mynet olan bi kullanıcı dedine göre 1 gün beklediği olmus

RedSea_FredyFire
    Misafir

HEHE BEN mynet kulanıyom diyen ben olmayım sakın

Abraxas
    Misafir

Standart paypal dan gelmeyen email

Zergx junk veya spam klasörünü düşmüş olmasın paypal'ın emaili.
    bakmışsındır gerçi ama. 8)

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SAOL İBRAHİM ABİ

Midas
    Misafir

teşekkürler gerçekten yararlı bir konu olmuş

WaiMaraneR
    Misafir

bu konuyu akşam ben acmıştım
    ama su an başkasının adı altında yayınlanıyo biraz garip
    bi konuyu üstüne alıp sabitlemek mod luk diildir.
    eğer önemliyse yeri bile yanlış olsa taşınır ve sabitlenir
    yazarı değişmez.!!
    eğer her konu böle olcaksa hiç uğraşmayalım
    güzel alıntı olmuş site içinde! sana +rep
    bide accontu banlarsan bi + rep daha verecem söz

RedSea_FredyFire
    Misafir

Güzel Paylaşım Saygı duyalım Kimin Açtığı önemli değil önemli olan paylaşımın işe yaraması

zizi
    Misafir

Arkadaşlar click and buy ı kullanarak 100 silk aldım ama kartta yeterı mıktar kalmamıs.Maille uyarmıslar benı ama mailler bakmamıstım ve hesabım blocklanmıs silkroaddaki.Ne yapmam gerekir kesin bi bilgisi olan varmı?

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mailde Gönderen kısmında hangi eposta adresi var?

Cavalleirs
    Misafir

alalh kimsenin basina vermesin

ozgurcan
    Misafir

emeğe saygı güzel olmuş

ForEverForYou
    Misafir

saol

Kusursuz
    Misafir

SağoL Hocam.. ALLAH GösTermesin bLock Yersek Bu $ekiLde HaLLederiz.. Ama Benim Bi Sorunum Var Benim PaypaL'da KuLLandığım Kredi Kartını iptaL Ettik (Babam Vefat Etti Bu Yüzden).. Bu Durumda Ne Yaparız

sekotr
    Misafir

ben yazanları deniyom ama benım kartın son 2 hanesi çıkmıyo,başka no çukuı yardım lütfen

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu