Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 30 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: *.*|| Full STR Bow Yapılandırma ||*.*

neuramancer
    Misafir

Standart *.*|| Full STR Bow Yapılandırma ||*.*

Öncelikle herkeze merhaba size pvpde görüpde nasıl bir bow la pvp canavarı ve uniqe canavarı olunur onu anlatacağım.

Şimdi bugün pvpde yatırmadığım adam olmadı onu baştan söyleyeyim.Blade,Full int swordu,glavie,hybrid spear, hepsini yatırdım onu baştan söyleyeyim ki gaza gelin hemde blade ile glavie birlikte daldı gene yatmadım..
    öncelikle her lvli full str gidin ve kıyafet olarak protector giyin... neden mi çünkü bowcu hem fiziksel hemde büyüsel olarak çok damage alır..ve bu eksikleri protector ile kapatırsınız..şimdi verdiğim linkde bow skilleri neye ve nasıl vereceğinizi görün diye veriyorum yeni skiller yok ama onlara linkten sonra açıklayacağım
    http://bobtheveg.dyndns.org/SRO/Char...?profile=38045

şimdi baktınız ise vereceğimiz skilleri anlatacağım bilindik 31 skilli serisini max layın yeni açılanda dahil..sonra en üsteki 5 lvl serisini max layın ve en önemlilerden biride combolar max olsun..diğerleri de aynen linkdeki gibi olsun...ve fire da açacağımız max olanların yeni skillerini açın..cold işte burası önemli yeni gelen skilli snow shield-novice onun 1 .kitabıını maxlayın 2. yi açmayın asla çünkü mp sorunu strlerin en büyük sorunu..Daha sonra farm zorunusa gidior ise fire hiç vermeyin ve full light cold gidin ama el yakma lightning olsun bu dediğim size bağlı çünkü farm zordur bende ii bilirim... vede pvp de her ihtimale karşı bir en az br 17 olan shield taşıyın blade yere yatırısa shielda geçin...Ve silahdaki critiniz en az 9 olsun ki crit vurasınız çünkü bow ların ana silahı critdir...

Evet arkadaşlar size katkıda bulanabildim ise ne mutlu bana.. Bol Critler yorumlarınızı bekliyorum
    Not:Alıntı deildir tamamen ben yazdım yani Neuramancer.umarım alıntı yapanlar bu adı eklemeyi unutmazlar..

neuramancer
    Misafir

Yorumlarınızı bekliyorum[/b]

eemreavci
    Misafir

saolasın çok güzel olmuş ben de tam str bowmanime hangi skilleri versem diye düşünüyodum eline sağlık...

neuramancer
    Misafir

önemli deil[/b]

neuramancer
    Misafir

alın buda kanıtı sun bowla nelr yapılabileceği
    http://www.youtube.com/watch?v=AE4VeBCvgcQ

Punishment
    Misafir

Standart Re: *.*|| Full STR Bow Yapılandırma ||*.*

agzınla soyluyon SUN BOW.Rakipleri le olsa ne olurdu

derdedinho
    Misafir

Alıntı Punishment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    agzınla soyluyon SUN BOW.Rakipleri le olsa ne olurdu
    ulan be varya sende akıl olsa bow açarsın glave bile yanına gide kadar bow onu toz eder toz

Hackid
    Misafir

ben garmentim :S

Forum LvL 85 - 100

ewet kesiyorsun çunku ustun full blue bea ben ilk gördugumde uhaaaaaaaa dedim adamların hepsi ezik persiadakilerin

Forum LvL 85 - 100

adamların ustu senın gibi olsa sen onları kesmekte zorlanırsın

cLAO
    Misafir

Teşekkürler..

hipo1349
    Misafir

bende bi karakterde duramiom 1 hafta önce ""tekrar"" basladim oyuna
    50 xbow 45 glvie 40 warrior (warrior+cleric maxda +25k sp war ) 35 lwl warlock 20 lvl wizard kastim
    inanmicaksiniz ama 3 clientle kastim arkalr saolsun yardim ettiler
    en son bowcu actim simdi 22 lwl xD dedim olmyan bisey yeni bisey deniim dedim 2 str 1 int gidiyorum el yakmayi fire sectim
    ne dersiniz?_

neuramancer
    Misafir

Alıntı hipo1349 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 xbow 45 glvie 40 warrior (warrior+cleric maxda +25k sp war ) 35 lwl warlock 20 lvl wizard kastim
    en son bowcu actim simdi 22 lwl xD dedim olmyan bisey yeni bisey deniim dedim 2 str 1 int gidiyorum el yakmayi fire sectim
    ne dersiniz?_
    hiç denemedim.ama ii olabilir diyebilirm..çünkü intden dolayi yüksek damage vuracaksındır.

cumbaka90
    Misafir

BEN 60 lvl full ıntım 9 gap var 63 lvl bow ları kesıyorum hatta 64 lükleri bile kestigim oluyor.BOWU bu kadar abartmayın

benimde 64 lwl full str çarda pot kulanmadığım zaman 52 lık nukerler yatırıyo 64 lwl bow pot basarsa full npc olsa dağaı nukeri yatırırr yani yukarda anlatıldığı gibi yapılandırlırsa ımkansız 60 lıkherifin yatırması

bobo 75
    Misafir

yha bow dedin fire a verir hatta tüm str lerin fire vermesi lazım
    noob'lar konu açmasa ne güzel olcak.

adem01
    Misafir

Alıntı tanımsız00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BEN 60 lvl full ıntım 9 gap var 63 lvl bow ları kesıyorum hatta 64 lükleri bile kestigim oluyor.BOWU bu kadar abartmayın

sen ancak ezik serverlardaki bowcuları kesersin

birde greece deki bowcuları keste gorim seni

sen 60 lwl bowcudan en fazla 3 tane yersin

tabi bu critsiz hali crit olursa bir tane bile yiyebilirsin

raqqer
    Misafir

eyvallah kardeş valla çok yardımcı oldun çok saol

OrionTreX
    Misafir

Eline Saglık Bende Bunu Arıyordum Kac Gundur

mmalii
    Misafir

yha usta ben de yenı actım da str bow el yakmam da cold ama lightıng mı yoksa fire dwm etsem dıe dusunuom bana kesın cwp werırmısn msn adresım [email protected] ok ltfn acıll

OrionTreX
    Misafir

Alıntı hipo1349 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne dersiniz?_
    Benim Tanıdıgım Bır Arkadas War Oda 2 Str 1 Int Gıdıyor Char Harbı Kalıte Itemlerıde Saglam Olunca Super Oluyor Benım Gorusum Bu

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu