Toplam 9 sonutan 1 ile 9 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: NEML PULARI

V.I.P. Angells - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    16.04.2007
    Bulunduu yer
    Belli Deil

Standart NEML PULARI

pular

Bir deste item almak :
    Mesela 50 tane potion, yada 250 tane ok almak iin, "ctrl"a basl tutup, almak istediiniz iteme sol tklayn. Kasanza hemen 50 tane potion yada 250 tane ok vs gelecektir.

Protector'lar (kyafet deil) :
    Bot, macro, AFK vs oyunculara kar bir tuzaktr. 1 tane satn aln ve kasabadan dar kn. herhangi bir yarata 1 defa sol tklayn ve bu arada "protector" skill slotlarnzdan birine yerletirin. yaratn ismi ekrannzn stnde grnd zaman, tpk bir skill gibi kullann protector'. Bir eit yaratk kacak ve gezinecektir. Bu bir tuzak yaratktr ve buna saldrann leveli ka olursa olsun, bu tuzak, saldran annda ldrecektir. E tabi makrocular annda lecektir.

Extra Experience Kazanmak :
    Respective(each get item, each get exp) partisine katln. partideki kii bana, her yaratktan %2 fazla exp alacaksnz.

(PM) Private Message(zel mesaj / whisper) :
    "shift"e basl tutarak bir oyuncuyu sectiginiz zaman, oyuncunun ismini yazmadan PM atabilirsiniz.

PM'ye cevap vermek :
    Birisi size PM att zaman sadece "R" tuuna basn yada mesajn grdnz kiinin (mesajdaki) ismine ift tklayn. Oyuncunun ismini yazmanza gerek kalmaz.

Party modlar :
    --> (item distribute-exp distribute): Partideki herkes kendi experince'n ve kendi drd itemi alr. Avantaj ise, partideki kii bana her yaratktan %2 daha fazla exp alrsnz. En fazla 4 kiilik kurulabilir.
    --> (item distribute-exp share) : Partideki herkes kendi drd itemi alr fakat, experience eit olarak datlr. (trade'e ckan kervan partileri iin idealdir) En fazla 8 kiilik kurulabilir.
    --> (item share-exp distribute) : Herkes kendi exp'ini alr fakat itemler parti yelerine rasgele dalr. Hibir avantaj yoktur. Katlmayn bu partilere.
    --> (item share-exp share) : Exp ve item otomatik olarak parti yeleri arasnda datlr. Kendi arkadalarnzla elence aryorsanz 8 kiilik kurabilirsiniz.

First Person Shooter ant0ny0 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    03.12.2006
    Bulunduu yer
    eskisehir

Gzel alma....

Oyunda size gelen pm lere "R" tuuna basarak en son pm attnz kiiye cevap yazabilirsiniz..

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    23.02.2007
    Bulunduu yer
    stanbul

--> (item distribute-exp distribute): Partideki herkes kendi experince'n ve kendi drd itemi alr. Avantaj ise, partideki kii bana her yaratktan %2 daha fazla exp alrsnz. En fazla 4 kiilik kurulabilir.

u yukarda yazan party nasl kuruluyo?

V.I.P. Angells - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    16.04.2007
    Bulunduu yer
    Belli Deil

Alnt ant0ny0 Nickli yeden Alnt
    Gzel alma....

Oyunda size gelen pm lere "R" tuuna basarak en son pm attnz kiiye cevap yazabilirsiniz..
    evet ikinizde haklsnz birde bu var

Admin cronos - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31.03.2008
    Bulunduu yer
    Istanbul

Alnt DarkLord~********* Nickli yeden Alnt
    wallahi bunu bilmiyordum sper

yani ben imdi dark cave ye gittim mesela maaradaym potum bitti " Ctrl " tusuna belli bi sre basacam karma bir pencere kacak ve potlar v.s olacak mausa ters tklarsam fiyat ne kadarsa deyecem ve nvetory'mde olacak diyorsunuz bi denim bilgim yoktu teekr ederim

///L.Mosa
    hayr. Bu ehirde pot satan NPC den alm yaparken geerli. CTRL ile tklarsan 50 tane alr tkladn pot'dan. yle uzaktan alma yok. Knight'da vard hilesi istediin yerde inn vs ama ama sro da duymadm.

LoRD_YaRKaN
    Misafir

pardon each get exp nasl yaplyor?

hector123
    Misafir

Bir deste item almak :
    Mesela 50 tane potion, yada 250 tane ok almak iin, "ctrl"a basl tutup, almak istediiniz iteme sol tklayn. Kasanza hemen 50 tane potion yada 250 tane ok vs gelecektir.

bu ie yaramyo ama

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    08.05.2007
    Bulunduu yer
    Bursa

ok tkrler hepinise

Biz bir gnde kral olmadk,bir gnde de tahttan inmeyiz...

xorhunx
    Misafir

p harfine basn gelen yerden set e tklayn bunu ayarlyonuz

Bu Konu in Etiketler