Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: birsey anlamadım

golden3000
    Misafir

Standart birsey anlamadım

arkadaslar ben full str cinli okcu actım.sımdı benım ne gıyınmem gerekır ? garment , protector , armor hangisi? full armor giyinsem benim için bir sorun olur mu ?

bence full armor gitmelisin çünkü cavnavar ları uzaktan öldürdüğün için hızlı olmaa gere yok ve daha az damage alırsın

golden3000
    Misafir

aslını sorarsan bende oyle dusunuyorum ama bazı sıtelerde işte garment filan giymesi gerekiyor gibi yazılar okudum aklım karıstı ...

silivrigfb
    Misafir

herkesin fikri aynı ama arkadaşa bende katılıyorum armor giy

AvriL
    Misafir

Standart Re: birsey anlamadım

Bence garment giy str adam zaten garment olmalı ... Str olduğun için phy atağın bayaa fazla olucak zaten garment giyersen mag atc. biraz daha artar uzaktan öldürdüğün için pek fazla damage almazsın... Bence str bir adam asla armor olmamalı

Misafir

Alıntı AvriL Nickli Üyeden Alıntı
    Bence garment giy str adam zaten garment olmalı ... Str olduğun için phy atağın bayaa fazla olucak zaten garment giyersen mag atc. biraz daha artar uzaktan öldürdüğün için pek fazla damage almazsın... Bence str bir adam asla armor olmamalı
    +666

AvriL
    Misafir

Alıntı DeeD Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı AvriL Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşa Katılıyorum Fakat Bişi Düzeltmek İstiyorum. Garment-Armor-Projector Yani Giysilerin Atakla Bi İlgisi Yok, Defansla İlgisi Var.
    Garmentin Mag Defansı Daha Çoktur STR Charlar Genelde Tercih Ettiği Doğru Secimdir. Çünkü STR Charlarin PHY Defanslari STR ye Verdikleri İçin Fazladir. İhtiyaçları Olan Şey MAG Defanstır. Bu Yüzden Garment Doğru Seçimdir.
    Özür dilerim defans diyecektim