Toplam 5 sonutan 1 ile 5 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Vistay silip xp yklemek adm adm

Standart Vistay silip xp yklemek adm adm

Evet Arkdalar Size burda 14-15 admda vistay xp ye dntrmeyi anlatacam.nternette bu tr bir dkmana ok ihtiya olduunu grdm
    1)Adm VistaBootPro adl program indirip pcnize kurun

te Link

RAR ifresi:AkrepKral

2)Arivden Beni Oku diye bird dosya kcak onu iyice okuyun...

3)Kurduktan sonra PC nizi yeniden balatn ve biosa girin ite herey bundan sonra balyor.....

4)Bende Bios ESC tuundan alyor sizde nasl ayor bilemem ama VistaBot pro yu ykelmeden nce deneyin
    XP Kurulum...
    5)Biosa girdik karnza CD-rom Usb harddisk cart curt bieyler kcak CD-Rom u sein

6)Sonra nykleme iin bir tua basn diyecek basn

7)Windows Xp yklemek iin entera basn diye bir seenek gelicek basn

8)Lisans F8 le kabul edin

9)imdi Seili Windows .... onarmak iin r ye basn dicek(Buraya basmayn)Ykleme iin ESC ye basn

10)Burda nemli bir adm atyoruz Bir nevi pc mize format atcaz Hangi srcde windows dosyalar varsa o srcy "D" tuuna basarak silin

11)Sonra Bu blm silmek iin "enter"a basn dicek basn

12)Bu son onay L ye basn dicek basn

13)imdi Blmlenmemi alanda blm oluturmak iin "C"ye basn dicek basn C ye sanrsam ham birim mi ne yazyodu yannda

14)imdi Srcnn boyutunu ayarlamaya geldi Zaten orda size Max. Src miktran veriyor...

15)Seili alanda Windows Xpyi yklemek iin ENTER a basn

16)Sonrada NTFS ile biimlendir(abuk) a tklayn

Zaten gerisi kolay siz akna brakn yeter kullanc adnz felan yazmanz istiyecek gerisini yapacanz umuyorum...

duyuru

Duyuru

Eyer beyenmezseniz Sitemizde vista yklemek mevcut anlatlan eye gre yaparsanz gene Win.Vista yklersiniz
    http://www.onlineoyun.gen.tr/forum/o...mat-atmak.html

duyuru

Duyuru

Konu tamamen benim hazrlamamdr birtek bootpro program alntdr.Alnt yapacaksanz kaynakBelirtiniz

Konu SCARFACE tarafndan (05-09-2009 Saat 09:20 AM ) deitirilmitir.

Forum LvL 1 - 20 1mFUX - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    13.06.2009
    Bulunduu yer
    'in Dibi

biey sorucam... direk xp cd sini takp c'ye format atp yklesek oLmazm??? yani dielimki bnde vista ykl ama xp cd sini taktm kurulum ekran geLdi c'ye reset attm ve ykledim tekrardan xp cdsi oLdu in xp yklicek...ble oLr mu yoksa sorn kar m?

Admin cronos - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31.03.2008
    Bulunduu yer
    Istanbul

Alnt 1mFUX Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    biey sorucam... direk xp cd sini takp c'ye format atp yklesek oLmazm??? yani dielimki bnde vista ykl ama xp cd sini taktm kurulum ekran geLdi c'ye reset attm ve ykledim tekrardan xp cdsi oLdu in xp yklicek...ble oLr mu yoksa sorn kar m?
    olur. en kolay yolu ve dorusu o zaten.

Alnt 1mFUX Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Banada Olur gibi geliyor ama win xp cdsi Vista sletm sisteminin gormuyor.Ve C ye format attigimiz yer gelmiyor diye duydum ama bana yuklenir gibi geliyor.

genede VistaBootPro yu 2 dk nz alp yklemeniz size biey kaybettirmez ama siz bilirsiniz gene dz xp ykleyin isterseniz
    Konu SCARFACE tarafndan (05-09-2009 Saat 06:37 PM ) deitirilmitir.