Anketimiz: Nasıl Bir Konu

Katılımcı sayısı
13. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Gereksiz

4 30.77%
  • Ehh İşte!

5 38.46%
  • İşime Yaradı Saol

4 30.77%
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Full Str Glavie Hakkındaki Fikirlerim...

silivrigfb
    Misafir

Standart Full Str Glavie Hakkındaki Fikirlerim...

Skilleri:Heuksal+fire+cold olmalıdır ve sp farm yapmalıdırlar ayrıca hızlı koşma ve istenirse res skilide açılması gerekiryani bence ligthning=12 lvlde force ise lvline gre res skili(açılmak istenirse)uplanmalıdır.

Silahlar Ve Giysiler:Spear çok vuruyor olabilir ama glavie kullanılmalıdır.
    Giysi Olarakta Garment yakılmalıdır bence female olmada yarar var çünkü itemleri pazarda daha ucuz...

Kasma:Nukerler ve okçularkadar hızlı kasamasalarda full str blade den daha hızlıdır.Nunun nedeni nukerler tek atar okçular uzaktan ve çok seridirler.glavie az sayıda çok vurur blade ise çok sayıda az vurur

PvP:savaşların vazgeçilmez çarıdır nuker ne kadar çok vursada siz dandik bir skille nukerin canını yarıya indirebilirsiniz...Full Str glavienin tek rakibi(item ve lvller eşit ise)Full str bladedir.

yorumlarınızı ve beğenirseniz replerinizi bekliyorum yalnız bana katılmıyorsanız güzel bir şekilde ifade edin ortak bir yol buluruz

silivrigfb
    Misafir

lütfen yorumlarınızı ve replerinizide bekliyorum...

SagoPa
    Misafir

Ya arkadaşım saol ama oyunu öğren öle yaz istersen.

Glavie+Cold en b..ktan chardır.Ayrıca light 12de bırakılmaz.Leveline göre değişir.80 level olan adam 12 level lightmi kullancak?

Silah olarak Glavie hiç spear takarmı? Kafayı yedin sanırım.Spear bir nuker silahıdır ve Full İntler içindir.Full int birisi skill kullanmadan spearla 100-200 vurar.Geçen gördüm adamın elinde 64+3 Spear var 30 level adama skillsiz vuruo.150-200 yani glavier takacağı şey adı gibi glaviedir.

Pazarda elbiseler ırka göre fiyatlandırılmaz koçum

Elbiseler Blue, + , Sos ve Magical ve Phy vermesine göre ücretlendirilir.Yani illa female ve garment olcak diye birşey yok.Nuker için Protector uygundur.

Son olarak PVP için en uygun char Bow ve Glaviedir(itemler aynı eşitlikte olmak süretiyle.) Nukerler PVP için en uygunsuz charlardır.Dediğim gibi itemler aynı düzeyde olursa üstü sağlam bir nuker PVPde ortalığı yıkar ona bişi diyen yok. ve Glavienin Tek rakibi bladerlar diildir

Bowla kapışsın bakalım noluo.Bowlardan fazla crit atan bir yapılandırma varmı? Zaten Glavienin Aptallaştırma ve Sütunu olmasa fazla ayakta duracaklarına inanmıyorum.

Bunlar Sadece Açıklama Arkadaşım Yazdıkların İçin Sağol

silivrigfb
    Misafir

pardon ama ben spear mı kullansınlar dedim yoksa spear çok vuruyor olabilir ama glavie kullanın mı dedim biraz oku ya...

thehunter050
    Misafir

yazdıklarına hiç katılmıyorum bow hiçbirzaman glavie e rakip olamamıştır zaten ne fazla vuruyolar nede dayanıklılar diğer arkadaşın dediğine katılıyorum glavie e rakip olacak tek blader lar var onlarda yatırabildiklerinden değil yatmadıklarından pot savaşı olduğundan yani

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Re: Full Str Glavie Hakkındaki Fikirlerim...

Alıntı silivrigfb Nickli Üyeden Alıntı
    PvP:savaşların vazgeçilmez çarıdır nuker ne kadar çok vursada siz dandik bir skille nukerin canını yarıya indirebilirsiniz...Full Str glavienin tek rakibi(item ve lvller eşit ise)Full str bladedir.
    Burda zaten glavieye karşı bow rakiptir diye yazmamış ki.

Ayrıca da glavielerle ilgili bilgiler burda vardı.
    ** eski link silindi **

silivrigfb
    Misafir

ben anlamıyorum bu arkadaşları ya ben bow rakiptir dedim mi yaa alla alla

silivrigfb
    Misafir

Alıntı thehunter050 Nickli Üyeden Alıntı
    yazdıklarına hiç katılmıyorum bow hiçbirzaman glavie e rakip olamamıştır zaten ne fazla vuruyolar nede dayanıklılar diğer arkadaşın dediğine katılıyorum glavie e rakip olacak tek blader lar var onlarda yatırabildiklerinden değil yatmadıklarından pot savaşı olduğundan yani
    özür dilerim ben benimkine sölüyon sandım sorry...

silivrigfb
    Misafir

Alıntı SagoPa Nickli Üyeden Alıntı
    Ya arkadaşım saol ama oyunu öğren öle yaz istersen.

Glavie+Cold en b..ktan chardır.Ayrıca light 12de bırakılmaz.Leveline göre değişir.80 level olan adam 12 level lightmi kullancak?

Silah olarak Glavie hiç spear takarmı? Kafayı yedin sanırım.Spear bir nuker silahıdır ve Full İntler içindir.Full int birisi skill kullanmadan spearla 100-200 vurar.Geçen gördüm adamın elinde 64+3 Spear var 30 level adama skillsiz vuruo.150-200 yani glavier takacağı şey adı gibi glaviedir.

Pazarda elbiseler ırka göre fiyatlandırılmaz koçum

Elbiseler Blue, + , Sos ve Magical ve Phy vermesine göre ücretlendirilir.Yani illa female ve garment olcak diye birşey yok.Nuker için Protector uygundur.

Son olarak PVP için en uygun char Bow ve Glaviedir(itemler aynı eşitlikte olmak süretiyle.) Nukerler PVP için en uygunsuz charlardır.Dediğim gibi itemler aynı düzeyde olursa üstü sağlam bir nuker PVPde ortalığı yıkar ona bişi diyen yok. ve Glavienin Tek rakibi bladerlar diildir

Bowla kapışsın bakalım noluo.Bowlardan fazla crit atan bir yapılandırma varmı? Zaten Glavienin Aptallaştırma ve Sütunu olmasa fazla ayakta duracaklarına inanmıyorum.

Bunlar Sadece Açıklama Arkadaşım Yazdıkların İçin Sağol
    lütfen oyunu öğren derken yani önyargılı davranırken biraz dikkatli ol...

silivrigfb
    Misafir

Alıntı 9th_wonder Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı silivrigfb Nickli Üyeden Alıntı
    Burda zaten glavieye karşı bow rakiptir diye yazmamış ki.

Ayrıca da glavielerle ilgili bilgiler burda vardı.
    ** eski link silindi **
    arkadaş benimkine değil diğerinin yoruuna cvp yazmış

SagoPa
    Misafir

Alıntı thehunter050 Nickli Üyeden Alıntı
    He evet Glavie saten oyunun kralı demi? Bow En dayanısızdır diosun Gerçektenmi? Al izle o zaman.

http://www.youtube.com/watch?v=AE4VeBCvgcQ

http://www.youtube.com/watch?v=KmykmjeWSIc

yetmezse devamını da gelir

Punishment
    Misafir

sen marsa gel ben sana yarı canli hybird bir nuker gosterem