Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 41 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: TÜM KARAKTERLERIN YAPILANDIRMASI

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart TÜM KARAKTERLERIN YAPILANDIRMASI

Full Str Blade Char Yapılandırma
    Blade bir char açacaksanız eğer full str gidecek ve fire,bicheon skilerini açacaksınız.

Eğer güçlü bir yapılandırmaya sahip olmak istiyorsanız 10 lwl kadar kastıktan sonra lwl 32 ye kadar 6 yada 7 lwl farkla sp farm yapmanız iyi olur.

Bicheon Aralarından chain series mutlaka açılmalıdır hidden blade ve series killing series de kesin açılmalıdır.

Bunun dışında dediğim gibi fire açmanız yararınıza olur en iyi damgeyi o veriyor ama isteğe göre cold da olabilir?65-70 e kadar pvp lerde pek etkili olamazsınız ama ondan sonra rahatlarsınız 70 den sonra kendini gösteren bi chardır

Full Str Glawie Char Yapılandırma

Eğer glawie bi char istiyorsanız full str ve fire bunun yanı sıra Heuksal skileri açılacak.

Bu yapılandırmada farm için ister 70 lwl da başlayın.Ama bastan 80 lwl a kadar belli aralıklarla arada 3-5 lwl bırakarak yapabilirsiniz?

Heuksal için açmanız gereken skiler;
    !)Annihilating blade series:Sadece ilk zamanlarda kullanın 2. kitabı açmanıza gerek yok.
    !)Fanning spear series : farm yapmadan gidiyorsanız 80 den sonra max
    !)Heuksal spear series : Sadece ilk kitabı maxlayın kasarken kolaylık olması için
    !) Soul Departs Spear Series : en güçlü skill mutlaka açılmalı
    !) Ghost spear Attack Series : Mutlaka açılmalı her şekilde işe yarayan bi skill
    !) Chain spear attack series : Tamamen isteğe bağlı oynayanların yarısı kullanır yarısı kullanmaz pvp depek işe yaramaz ama kasarken kolaylık sağlar?
    !) Flying Dragon spear Series : Mutlaka açılmalı uzaktaki yaratığa veya player a iyi derece atack yapar

Full int Archer Yapılandırma ;

Full int bir archer char için cold ideal skilldir.uzaktaki yaratıklar size yaklaşana kadar donar ve zaman kazanırsınız.Ayrıca int archer pvp yapması hemen hemen imksansız pvp ye gelemez ama kasarken çok zevk alırsınız?

Full int archer ile en yüksek master skill ile aranızda 3-4 lwl fark bırakıp kasarsanız yeterli olur zaten hızlı kasacakasınız sp probleminizde kalmaz

Full int bir archer char için skiler;
    !)Anti Devil Bow:Kesinlikle açılacak
    !)Arrow Combo Attack Serries: Mutlaka açılmalı
    !)Hawk Traning Series : Bence gereksiz bir Skill
    !)Stron Bow series : Dileyen açabilir

Full İnt Spear Char Yapılandırma;

Namı diğer nuker char.Spear kullanıyorsanız el yakmanız fark etmes zaten 32 lwl a kadar olabildiğince az harcayın sp leri çünkü bu charda iş 32 den sonra başlar nukeler açılmaya başlıyo çünkü.

Nukeci İçin Skiler;
    !)Burada onu aç bunu aç yok fazla
    !)Fire ve Lighting e ağırlık verin çünkü onların nukelerini kullancaksınnız(coldu açmayın 5 para etmes)
    !)cold u sadece defensif skileri yeter bu chara
    !)30 da fire ve lighting nukeleri açılınca zaten sürekli onlarla kasıcaksınız.
    !)30 lwl a kadar ne yapıcaz diyenler varsa o zamana kadar heuksal spear series,soul depart series ve ghost spear series leri kullanın çok uplamınıza gerekte yok?

Full İnt Sword Char Yapılandırma;

Şu sıralar en çok kullanılan char yapılandırması.Spear gibi buda nuker bi char olmakla beraber bicheonun bazı skileri ile çok sağlam char oluyor?

Sword Nuker için Skiler;
    !)Speardaki gibi buradada sp fazla harcamayın 30 a kadar biriktirin.
    !)Aynı şekilde Fire Lighting ağırlıklı olsun ve cold defensif kullanılacak
    !)30 da aynı şekilde fire ve lighting nukeler açılacak
    !)30 lwl a kadar bicheonun ilk iki skill i yeterli olur.

NovaLogic
    Misafir

Standart Re: TÜM KARAKTERLERIN YAPILANDIRMASI

Alıntı Angells Nickli Üyeden Alıntı
    Full int bir archer char için cold ideal skilldir.uzaktaki yaratıklar size yaklaşana kadar donar ve zaman kazanırsınız.Ayrıca int archer pvp yapması hemen hemen imksansız pvp ye gelemez ama kasarken çok zevk alırsınız…

Full int archer ile en yüksek master skill ile aranızda 3-4 lwl fark bırakıp kasarsanız yeterli olur zaten hızlı kasacakasınız sp probleminizde kalmaz

Full int bir archer char için skiler;
    !)Anti Devil Bow:Kesinlikle açılacak
    !)Arrow Combo Attack Serries: Mutlaka açılmalı
    !)Hawk Traning Series : Bence gereksiz bir Skill
    !)Stron Bow series : Dileyen açabilir
    Cok Güzel anlatmışsın arkdşım...ben yarın oyuna başlıyacam ve okcu olmayı düşünüyorum...arkdşıma danıştım o da full int ol dedi...Sadece full int mi olabiliyoruz ? yoksa başka şeylerde olabilyomu okcuda? acıklarsan sevinirim...bide pvp de güçlü olması icin okcunun ne yapması gerekir ...lütfen yardımcı ol...şimdiden tşkler
    Konu Crossie tarafından (20-01-2009 Saat 05:20 PM ) değiştirilmiştir.

Alıntı NovaLogic Nickli Üyeden Alıntı
    Cok Güzel anlatmışsın arkdşım...ben yarın oyuna başlıyacam ve okcu olmayı düşünüyorum...arkdşıma danıştım o da full int ol dedi...Sadece full int mi olabiliyoruz ? yoksa başka şeylerde olabilyomu okcuda? acıklarsan sevinirim...bide pvp de güçlü olması icin okcunun ne yapması gerekir ...lütfen yardımcı ol...şimdiden tşkler
    bow dedıgın pure str olur

DeeD
    Misafir

Alıntı papyon Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı NovaLogic Nickli Üyeden Alıntı
    bow dedıgın pure str olur
    Evet Bow Full STR Olur
    Ama Bow'lar PVP'de Pek Güçlü Olamaz

NovaLogic
    Misafir

Nerden biliyim :? Knight'dan gelmişim buraya ne terim bilirim ne oyunu
    ama öğrenmeye kararlıyım..
    şu anda oyunu indiriyorum %83 birazdan aranızdayım :9
    yanlız 2 sorum daha olacak....
    galiba force ve weapon diye 2 skill yönü warmış ben cold archer olmak istiyorum onların hangisine basıcam ?? bide lvl 15 e kadar 2 int 1 str basmayı planlıyorum...bu sp farm olayını 15 e kadar kac yapayım ? gap falan olayları warmışya onu kac yapmam gerekir 15 lvl e kadar...tşkler bekliyorum yardımlarınızı

V.I.P. Angells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş sen bow(okçu)olacaksan full str git int i karıştırma şimdi işe

tmm mı full str gidecen bow olmak istiyorsan.

bowcu zaten güçsüz bide cold a verirsen char bişe yaramaz .

bow ol full str ol fire skillini kullan

Trawler
    Misafir

Bence okcu olma yanı sen bilirsin genede ama bence okcu yerini hybird int spear ol

marksman
    Misafir

Full Str Blade Char Yapılandırma
    Blade bir char açacaksanız eğer full str gidecek ve fire,bicheon skilerini açacaksınız.

Eğer güçlü bir yapılandırmaya sahip olmak istiyorsanız 10 lwl kadar kastıktan sonra lwl 32 ye kadar 6 yada 7 lwl farkla sp farm yapmanız iyi olur.

Bicheon Aralarından chain series mutlaka açılmalıdır hidden blade ve series killing series de kesin açılmalıdır.

Bunun dışında dediğim gibi fire açmanız yararınıza olur en iyi damgeyi o veriyor ama isteğe göre cold da olabilir…65-70 e kadar pvp lerde pek etkili olamazsınız ama ondan sonra rahatlarsınız 70 den sonra kendini gösteren bi chardır
    güzel sölemişin bende bir bladeyim 60 daha yeni olacam yeni blade açanlara kesinlikle önerim arkadaşında dedigi gibi 10 lvl ken fln 7 gap la 32-35 e kadar sp farm yapmaları yoksa sp yetmiyor ki bizler full str fire blade yasak bile Cold-Lightning-Heuskal skillerinide açacaz Cold-Lightnin bufflar we pasif skiller için Heuskal ise sadece pasif skili için açılacak yani işimiz zor herkeze ii kasmalar...

nukerturk15
    Misafir

Standart BAKIN

BANA GÖRE EN İYİSİ İNT 32 KADAR SPEAR 32 DEN SONRA DA SWORD KISA KILIÇ KULLANICAN EN İSİ

xorhunx
    Misafir

şahsen ben pure str fire blade ye tek geçerim 1 numara

LoRD_YaRKaN
    Misafir

ben cold glavie kullanıyorum kötü olduğunu biliyorum ama en iyisi lightning glaviedir veya fire glavie

egemend
    Misafir

dostum tüm charlar demişin mesela ben şimdi ful str okçu gitmek istiorm ne yapacam?

egemend
    Misafir

ve full int okçu bi kere bi işe yaramaz tmm nuke fln yaparda canı çok az olur yine tekte gider o yüzden 2int 1 tr ancak

mavi_alev
    Misafir

güzel olmuş.tbr.

egemend
    Misafir

bence bow int daha iyi nie çünkü adam sana yaklaşamadan ölüor yani okçu vur kaççıdır o yüzden int olmalıdır

croft
    Misafir

bu siteden bi program indirdim 36 lvl char ım 1 hafta içinde soyuldu.şüphelenebileceğim tek yer burası.elimde benim için çok değerli olan 32 lvl som +3 spear vardı. eğer charımı soyan bu siteden biriyse benden çekeceği var

soyulduğumu dün gördüm 2 haftadır yazılılara çalışmaktan giremiyordum.saolsun birileri ii değerlendirmiş bu fırsatı.eğer yapan bu site site değilse bunu bana kanıtlasın yoksa bulunca onu tibete gömerim...
    şu an o insanı elime geçirsem gırtlağını güzelce sıkcam acip sinirlendim düne kadar lvl imdeki herkesi kesiodum şimdi hiç bişeyim yok.bunun hesabını sorarlar adama birini soyarken 2 kez düşünün öle kafaya takılmıcak itemler yok o charda

char ın adı:sanalintikam server:tibet

aradeth
    Misafir

archer int olur,yakın dövüş gibi bir konu olmadığı için amaç yüksek damage ve gerekirse kaçma üzerinedir.str gitmek damageyi düşürür,bowu anlamsızlaştırır.
    herkes archer güçsüz der ama herkes her zaman int archer thieflere yada playerlara yatar
    herşeyi bırak int archer pacheon skillerine pek gerek duymadığı için istediğin zaman iyi bir nuker ya da blader olabilirsin.bu da artısı.oyunun başları için archer en iyisi.

turkcetekno
    Misafir

Full İnt Sword Char açtım 16 lwlım ama swordumun ilk 3 skillini açtım ve fireın ilk 3 skillini açtım ve coldun 3. skillinmi açtın sizce char battımı yoqsa iyimiyim

Kusursuz
    Misafir

Çok Muzazzam BiLgiLer.. Te$ekkürLer..

U_ka_
    Misafir

Alıntı egemend Nickli Üyeden Alıntı
    bence bow int daha iyi nie çünkü adam sana yaklaşamadan ölüor yani okçu vur kaççıdır o yüzden int olmalıdır
    CANIM ARKADASIM ŞİMDİYE KADAR HİÇ BOWMAN KASTIN MI ÇOK MEREK ETTİM??
    BEN HER İKİSİNDENDE KASTIM BOWMAN STR OLUR COLD VE FİRE İMBUELERİNİ VE BUFFLARINI AÇAR PVM DE COLD KULLANIR SIFIR HP POT BOL BOL MP POT HARCAR. PVP DE FİRE VURUP YÜKSEK DAMAGE ELDE ETMEYE ÇALIŞIP ARKA ARKAYA CRİT VURMAK İÇİN DUA EDER BAŞKA TÜRLÜ İŞİ ZOR TABİ GELECEK OLAN YENİ SKİLLERLE BOWMALAR AVANTAJLI VE ZEVKİ ÇARLAR HALİNE GELECEKLER.

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu