Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Cumulated Buff

MoonGuardian
    Misafir

Standart Cumulated Buff

Arkadaşlar buffların durduğu yerde Cumulated Buff diye bişey var ve 0 saat 0 dakika kalmış bitmesine (2 gündür öyle) üzerine tıklayınca Transfer Cumulated experience points to guardian? diyo ne yapmalıyım? No diyorum ben bişey olmuyo ama yes dersem ne olur ne demeliyim?

actionsee85
    Misafir

kardes sen guardiyana girmissin guardiyan baskanı kastıgı surece o sayı artar ustune tıkladıgında yes diyince sankş bir ticket gibi %50 expin artıyor guardiyan sistemini okumanı tavsiye ederim kolay gele

CaGLaR12
    Misafir

kardes naptınj ya ole olurmu hic alakası yok sen sag tıkladıgında %50 exp felan gelmıo ıstersen dene o sadece guardian academy ı kastıgında sen kasmazsan fazla o bitio bittiğinde daha puan yapamıyosun onun için sag tıklıyıp guardıana puanlarını verceksın sonra sana o yeni bastan gelcek ancak o ne tıcket verrı ne baskabırsey sana da zararı olmas korkma....

CaGLaR12
    Misafir

kardes naptınj ya ole olurmu hic alakası yok sen sag tıkladıgında %50 exp felan gelmıo ıstersen dene o sadece guardian academy ı kastıgında sen kasmazsan fazla o bitio bittiğinde daha puan yapamıyosun onun için sag tıklıyıp guardıana puanlarını verceksın sonra sana o yeni bastan gelcek ancak o ne tıcket verrı ne baskabırsey sana da zararı olmas korkma....

xorhunx
    Misafir

bence on udönüştür daha artmicakda sana daha fazla ex gelcek
    onun %80 i sana %20 side grdiyana gidecek wakit kayvetmeden uygula deirm ben

xorhunx
    Misafir

bence on udönüştür daha artmicakda sana daha fazla ex gelcek
    onun %80 i sana %20 side grdiyana gidecek wakit kayvetmeden uygula deirm ben

Bu Konu İçin Etiketler