Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Tavsiyeler Bekliyorum

alicem09
    Misafir

Standart Tavsiyeler Bekliyorum

Arkadaşlar şu an full str bir bladerım ve 33 lvlim. Biliyorsunuz ki her insanın içinde bir sos isteği vardır :-D Ve sos düşürmek için verilen tavsiyelerin hepsini inceledim yeşillerde bayaa kasmak gerekiyor.
    Arkadaşlar biliyorsunus ki hidrojen diye tabir ettiğimiz hyongcheonlar 30 lvl.Şimdi orada bir canavardan %0.03 geliyor.Çok az exp kasılıyor.Fakat benim 1000 çiçek öldürme görevim var. Onların bir tanesi %0.06 veriyor.Sizce nerede kasayım?? Ya da bir 32 lvl sos düşme umuduyla scorpionlarda kasmaya devam mı edeyim?? Yardımlarınız ve dikkatiniz için teşekkürler.

loooool
    Misafir

GÖREV YAP GÖREV SOS ÖYLE Bİ KEZ DÜŞÜK LEVELLARDA KASMAK İLE DÜŞSEYDİ OOOOOOOOO GERİSİNİ SEN DÜŞÜN

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence sos düşmesi için çabalama, çünkü bu çok zor bir ihtimal.

Görev yaparak kasılmalısın.

Ya da benim yaptığım gibi en rahat kestiğin, ölme riskinin çok az olduğu canavarlada kasıl. mesela senin söylediğin çiçek görevini ben 35lvl de yapmıştım,
    ayrıca çiçeklerde çok gzl bi yer bulabilirsen çok hızlı kasılırsın.

Herkes yüksek ex veren canavara gidersem hızlı kasılırım die düşünür, fakat bence bu yanlış.

emreyildiz
    Misafir

kardes
    sos düsrme ihtimalin warsa
    düsür cünkü ilerde para lazım olcak ben 25 lwl da 600 lük cakji görewini yaptım bi günde hic durmadan simdi elimde sosun + 2 bow war 16 lwl
    cokda
    isime yarıo wlla

xorhunx
    Misafir

ewd kankam sos öle kolay düşmez ayrca zaten 0.03 gelior dierinden 0.06 demişsinde bir kıyasla lütfen 10dk içinde hangisinden dahqa çok ex gelior ozamn ben 59lwlım dieyim taklamakanın girişindekilerde kasam
    dk de 1 canavar öldürrüm taş çatlasa %0.05 ex alırım karkromda 54lüklerde 1dk10dane kesiom o şekilde düşün

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu seçimi item düşürmek diğer anlamda para kasmak yada hızLı gelişmek şekLinde 2 ye ayırarak bak oLaya bence. Ama sunuda unutma 32 lewel bir siLahın düşeceği garanti değiL düşse dahi senin istediğin mi olacak yoksa hiç bişey düşmeyecek mi bunu kimse biLemez sos düşürme diye birşey yok bazen bir chara günde 3 sos düştüğü oLur bazense 80 LeweL farmını bitirmiş bir chara haLa sos düşmemiş oLabiLir. Eğer LeweLinden düsük canavar keseceksen gap da bırakmanı tavsiye ederim böyLeLikle hem farm yapar sp konusunda sıkıntıya girmezsin hemde yavaş LeweL atlayacagın için daha çok paran olur daha az dmg alarak pot ihtiyacından tasarruf ettiğin gibi item konusunda da sıkıntı yaşamazsın hızLı LeweL atLamak düşüncesini benimsersen gap bırakmadan görev kasmanı öneririm seçim sana kaLmış ya hızLı LeweL yada daha az para harcayarak sp topLayarak daha yavaş LeweL